Fame MMA gala youtuberów

Pełna zgodność


Zusje ma potencjał ale ostatnio sporo stypiarzy. Potrzebuje kogoś takiego jak Brodnicka/ Piekut na przeciwnika.


Jeśli Rentel będzie jej przeciwniczką to raczej będzie stypa kolejny raz. Dlatego tak ważny jest dobór przeciwnika jak
np ultra marnowanie Szeligi :(
 
Zusje ma potencjał ale ostatnio sporo stypiarzy. Potrzebuje kogoś takiego jak Brodnicka/ Piekut na przeciwnika.


Jeśli Rentel będzie jej przeciwniczką to raczej będzie stypa kolejny raz. Dlatego tak ważny jest dobór przeciwnika jak
np ultra marnowanie Szeligi :(
Dziwie się po chuj zatrudniali takie nudziarza jak wujaszek, typ na dzień dobry mówi na konferencji ze nie jest od robienia dymów
:siara:
 
Dziwie się po chuj zatrudniali takie nudziarza jak wujaszek, typ na dzień dobry mówi na konferencji ze nie jest od robienia dymów
:siara:

Przecież tam 90 procent kadry taka jest. Hello.
A kim jest k...a Mixer czy OjWojtek.

Teraz zostało nam wypatrywać takie smaczki jak Brodnicka czy Sasza vs Krycha.
 
Dziwie się po chuj zatrudniali takie nudziarza jak wujaszek, typ na dzień dobry mówi na konferencji ze nie jest od robienia dymów
:siara:
Coś Ty się tak przyjebał do tego Wujaszka? On chociaż jest pozytywną mordą, która motywuje wielu ludzi. Taki Szewcu gówno jest wart, bo znany jest z tego, że był w jakiś love coś tam. Na konfy nic nie wniósł, a Wuja chociaż da się lubić.
 
Mi chodzi o całokształt, taka słodka idiotka.
Na insta tez ma najebane tych filtrów Photoshop a w realu zupełnie inaczej.
No i paskudna stypiara


Ale ja to pisałem do Sram który pisał że jest ładna wizualnie. Ciało ujdzie ale twarz no niestety , niestety. Brzydsza w Fejm od niej jest tylko Linkiewicz.
 
Ale ja to pisałem do Sram który pisał że jest ładna wizualnie. Ciało ujdzie ale twarz no niestety , niestety. Brzydsza w Fejm od niej jest tylko Linkiewicz.
Linkiewicz to największe dno, wstyd dla fame ze maja taka mistrzynie
 
Linkiewicz to największe dno, wstyd dla fame ze maja taka mistrzynie


Przeciez boxdel i gola tak się nią jaraja że mało jajka nie zniosą. ;)

Mi ona powiewa - brzydka , obecnie strasznie stypiarska i ma strasznie wkurwiajacy głos jak Rataj czy Senyszyn z polityki.

Brodnicka jest po drugiej stronie we wszystkim i dlatego to jest prawdziwą królowa.
 
Last edited:
Przeciez boxdel i gola tak się nią jaraja że mało jajka nie zniosą. ;)

Mi ona powiewa - brzydka , obecnie strasznie stypiarska i ma strasznie wkurwiajacy głos jak Rataj czy Senyszyn z polityki.

Brodnicka jest po drugiej stronie we wszystkim i dlatego to jest prawdziwą królowa.
Kijem przez szmatę bym jej nie dotknął.
 
  • Like
Reactions: osk
To uczucie gdy sportowcy muszą ratować nam konfy Fame i HL. ;)

Szczerze gdyby nie Brodnicka to nikomu bym nie polecał konf HLu może jeszcze warto posłuchać Kolara. 2 konfe odpaliłem tylko na segment z Brodnicką. 2 konfe Fejmu odpalę też tylko dla Saszy i Krychy. Straszne stypiarstwo cóż zrobić. :(

Dlaczego jesteś zdziwiony? Przecież 90% to sztuczne dymy no i tym, którzy muszą je udawać to się prędzej czy później znudzi. To nie jest WWE, gdzie są dekady historii i konkretnie pisane scenariusze co i jak. U nas to amatorka. Paradoksalnie Brodnicka ma naprawdę ego wyjebane w kosmos i ona nie musi niczego udawać.
 
Jak myślicie, jak będzie wyglądać przyszłość tych freaków? Z tego co widzę, najlepsi w organizacji są cały czas w treningu, a Ci gorsi z mniejszym stażem przygotowują się często stricte pod walkę. Polak ma już 7 walk, Ferrari i Bocian po 6. Nowi nie chcą z nimi walczyć, bo są zbyt doświadczeni i mają długi staż, ale przecież to się będzie wciąż powiększać, skoro oni będą cały czas trenować, a Ci goście co tak mówią nie. Z kim Ci najlepsi niedługo będą walczyć, jak zawodników zabraknie, a czwarty rewanż nie będzie miał sensu?
 
Jak myślicie, jak będzie wyglądać przyszłość tych freaków? Z tego co widzę, najlepsi w organizacji są cały czas w treningu, a Ci gorsi z mniejszym stażem przygotowują się często stricte pod walkę. Polak ma już 7 walk, Ferrari i Bocian po 6. Nowi nie chcą z nimi walczyć, bo są zbyt doświadczeni i mają długi staż, ale przecież to się będzie wciąż powiększać, skoro oni będą cały czas trenować, a Ci goście co tak mówią nie. Z kim Ci najlepsi niedługo będą walczyć, jak zawodników zabraknie, a czwarty rewanż nie będzie miał sensu?
Będą mieszać z zawodowcami w innych formułach. Myślisz, że np Szulakowski byłby dużym faworytem w ewentualnej walce z Kubańczykiem w K-1?
 
Jak myślicie, jak będzie wyglądać przyszłość tych freaków? Z tego co widzę, najlepsi w organizacji są cały czas w treningu, a Ci gorsi z mniejszym stażem przygotowują się często stricte pod walkę. Polak ma już 7 walk, Ferrari i Bocian po 6. Nowi nie chcą z nimi walczyć, bo są zbyt doświadczeni i mają długi staż, ale przecież to się będzie wciąż powiększać, skoro oni będą cały czas trenować, a Ci goście co tak mówią nie. Z kim Ci najlepsi niedługo będą walczyć, jak zawodników zabraknie, a czwarty rewanż nie będzie miał sensu?


To zależy. Haribo dał wyrównaną walkę Ferrari który idzie za niedługo na 10 stoczonych walk. Zawsze się ktoś znajdzie, aż takich koksow tam nie ma , może oprócz 1 Araba który wywali ci na plecy 99 procent kadry Fejmu.
 
:frankapprove:
Screenshot_20210828_002552.jpg
 
Myślę że dawno by była , ale Donek ustawił cały Fejm pod siebie i on tej walki zbytnio nie chce. Dlatego tak mnie wku...a jego osoba.
to byłby najwiekszy konflikt w historii. Jeden i drugi nie znałby słowa Stop. Pozabijaliby się.
 
Back
Top