Fame MMA gala youtuberów

I chuj, dla mnie jest na ten moment najlepszy w gadce na fame
:roberteyeblinking:
Krul trash talku IMO na Fame jest jeden :fjedzia:
comment_1622554113bAxPl4j9SiMfVLLUsyAoX2,w400.jpg
 
20 sierpnia jedno z największych dymogennych Cage w historii Fame MMA jak nie największe w ogóle

Gdybym jak tworzył kartę to takie F2F byłyby codziennością a nie jakieś ojwojtki , wardegi , popy czy mixery. :/


 
Last edited:
@ZELAZNAREKA Ale Wardęga to niby taki hegemon YT i w ogóle (choć sam pisałem, że jego prime minął z 5 lat temu). Nie każdy ma potencjał dymienia, a Fame patrzy już bardziej na zasięgi i stricte biznesowo. Czyli jeśli jakiś stypiarz daje zarobić to się go bierze i tyle. Prime sztucznych dymów na konfie trochę się zużył IMO.
 
Największe było Muran vs Tancula. Ciężko będzie to przebić.

Nope. Tańcula i Muran są 100 razy mniej impulsywni od tej dwójki. Ich F2F jeszcze wiele par przebije, dla mnie tam szczerze nie było aż dymogennej atmosfery i zostało zapamiętane tylko licznik słowa ,,Tato"" Murana gdy dzwonili do Jacy. Już wolałem F2F Kasjo-Parke.
 
Last edited:
Największe było Muran vs Tancula. Ciężko będzie to przebić.
Tu się zgodzę bo cage tanculi z muranem gwarantowało wywlekanie brudów z życia prywatnego i pana Jacka Muranskiego w tle.

cage krychy z sasza będzie raczej dość prymitywny zawierający tylko wyzwiska i ewentualne rękoczyny.
Oczywiście chętnie obejrzę ale tanculi z muranem nie przebija
 
Red to ciekawa postać zamiast nagrywać genialne bity ( patrz jego album AL HUB) to rozmienia się na drobne w MMA jak konferansjer albo manager. Redem najbardziej jara się sam RED ;) co do Boxdela to dobry chłopak niewyróżniajączycy się kompletnie niczym.
 
,,Farmazeusz dostanie od Filipka na gacie i 5 raz będzie kończył karierę. "

Wpis Alanika pod zdjęciem na insta Fame które pyta kto wygra ta walkę.

Oj zobaczyłbym ta waleczkę a i konfy byłyby zajebiste.
 
Back
Top