Fame MMA gala youtuberów

Fame mma musi liczyć sięz konkurencją i to już nie jest zabawa a poważna rzecz.
Ostatnia konferencja to smutek. Jakiś szalony transfer na ostatnią chwilę np z KSW kogoś kto wzbudza emocje , myśli , że potrafi walczyć , myśli , że ma jaja i charakter i ciągle o tym mówi. Niczym PSG kupujące Messiego a wcześniej Neymara i Mpabbe wyłożyć po milione złotch żywej gotówki plus 5 % udziałów dla AKOPA, NAJMANA oraz Żuroma.
 
1629234330400.png
 
Ja nie chcę nowych nazwisk ja chcę emocji za to płacę ppv. Po co nam WOjtek Gola robiłsmaka robiąc sparing z AKOPEM? po to aby zatrudnić wujka Fernicze?
Kogo interesuje progres Polaka czy Malczyśnkiego? Ludzie chcą igrzysk.

Progres Polaka interesuje myślę bardzo wielu widzów w grupie wiekowej 13-18.
 
Ja nie chcę nowych nazwisk ja chcę emocji za to płacę ppv. Po co nam WOjtek Gola robiłsmaka robiąc sparing z AKOPEM? po to aby zatrudnić wujka Fernicze?
Kogo interesuje progres Polaka czy Malczyśnkiego? Ludzie chcą igrzysk.

Jak będą stare nazwiska to i emocje (albo ich brak) z góry znane. Myślę, że FAME uważa Polaka i Ferrari za swoje "gwiazdy" i oni zawsze znajdą miejsce na karcie.

Na freak galach da się ciągle tworzyć dymy @Vassago ale to trzeba tworzyć takie karty, nawet z żelkami typu Cypis vs Lpro czy wziąć z 5-6 sebixow z ulicy / w erze neta w 1 miesiąc są gwiazdami /

A nie dać np Szelidze z potencjałem Fericze.

Wlasnie w tym rzecz że to jest cholernie proste, a nie trudne. I jeszcze bardziej wnerwia co robi Fame czy HL.

A co jeśli Fame i HL się dogadali za kulisami? Jako faktycznie poważni gracze (Najmana i jego żużlowców mogli zignorować). Oni mogli uznać, że w tym kraju ludzie i tak płacą tylko za friki (KSW jest wiadomo gdzie) i nie ma sensu się szarpać między sobą. Bo jeśli HL to tylko podkładka żeby obejść embargo na Kadyrowa to nie mamy tu nic do gadania. Fame się zachowuje jakby HL nie istniało, bo się dogadali pod stołem i tyle. Zrobią trochę sztucznych dymów, kilka "transferów" i będą kosić hajs po swojemu.
 
Jak będą stare nazwiska to i emocje (albo ich brak) z góry znane. Myślę, że FAME uważa Polaka i Ferrari za swoje "gwiazdy" i oni zawsze znajdą miejsce na karcie.



A co jeśli Fame i HL się dogadali za kulisami? Jako faktycznie poważni gracze (Najmana i jego żużlowców mogli zignorować). Oni mogli uznać, że w tym kraju ludzie i tak płacą tylko za friki (KSW jest wiadomo gdzie) i nie ma sensu się szarpać między sobą. Bo jeśli HL to tylko podkładka żeby obejść embargo na Kadyrowa to nie mamy tu nic do gadania. Fame się zachowuje jakby HL nie istniało, bo się dogadali pod stołem i tyle. Zrobią trochę sztucznych dymów, kilka "transferów" i będą kosić hajs po swojemu.
 
W trakcie przerwy pomiędzy sezonami, gdy Warsow Shore szykowało się do nagrywek nowego sezonu, miało miejsce coś w stylu imprezy dla gości i ludzi związanych z WS. Oczywiście był tam Kasjo, Alan i reszta gości zaproszonych na prośby MTV. Impreza odbywała się w jednym z klubów na podmiejskiej. Alan nie wytrzymał ciśnienia i najebał się jak nigdy, zaczął coś kozaczyć i gadać prowokując Kasjusza do reakcji, a jego odpowiedź wyglądała w ten sposób, że powiedział Alanowi "to wyjdźmy przed klub, jak masz jakiś problem". Po wyjściu Alana i Kasja musiała rozdzielać ochrona, a po jednym ciosie Alan miał już łezki w oczach. Kasjo mówił, że nieczysto trafił bo jakby trafił czysto to by gościa zabił. Pozdrawiam

Pod tym filmem xd


Co jak co, ale Menel zasadowiec w takich sprawach jest xd
 
W trakcie przerwy pomiędzy sezonami, gdy Warsow Shore szykowało się do nagrywek nowego sezonu, miało miejsce coś w stylu imprezy dla gości i ludzi związanych z WS. Oczywiście był tam Kasjo, Alan i reszta gości zaproszonych na prośby MTV. Impreza odbywała się w jednym z klubów na podmiejskiej. Alan nie wytrzymał ciśnienia i najebał się jak nigdy, zaczął coś kozaczyć i gadać prowokując Kasjusza do reakcji, a jego odpowiedź wyglądała w ten sposób, że powiedział Alanowi "to wyjdźmy przed klub, jak masz jakiś problem". Po wyjściu Alana i Kasja musiała rozdzielać ochrona, a po jednym ciosie Alan miał już łezki w oczach. Kasjo mówił, że nieczysto trafił bo jakby trafił czysto to by gościa zabił. Pozdrawiam

Pod tym filmem xd


Co jak co, ale Menel zasadowiec w takich sprawach jest xd

Kasjo go pięknie podsumował tym ,,spierdalaj” xD
 
@Droni

XD

Taaa z niego zasadowiec taki że miał po kolei wyjaśniać na Fame Tyburskich,Krychy,Lupy itp Do tego mówił że jak przegra z Parke to znika z neta.

On ma zasady na wodzie pisane
ale uznaje sobie, ze z Parke wygrał xd, a Lupy dla niego za malo fame juz xd
 
ale ten prowadzący konferencje jest słaby, Pawłowski jest lepszy.
Konferencja Wardega vs Gargamel - to byłby sztos :tellmemore:

Dalej trzeba podpuszczać Jóźwiaka do walki z Boxdelem
 
Ferrari vs Filipek to będzie soft bo Filipek jest grzeczniutki , ale na Krycha vs Sasza to czekam .

Fame 12 na sto procent w tym roku. Zusje potwierdziła.


Akurat Filipek ma bardzo cięte riposty i mógłby przegadać każdego w fame. On akurat ma bardziej pociski psychologiczne niż klasyczne jak Krycha.



posłuchaj od drugiej minuty
:DC:
 
Back
Top