Euro 2012

Ten ?



z7186675X,Brzuch-Macieja-Iwanskiego--pilkarza-Legii-Warszawa.jpg




jołk of course :]
 
Jak Borek jest to też się pewnie przy najblizszej okazji pochwali, bo nie wierzę żeby w takiej sytuacji o tym nie powiedział.
 
może założymy kółko różańcowe :-)



porównanie tego meczu do Gran Derbi jak najbardziej uzasadnione, dziwnie mi się to ogląda jako kibic Realu, ale liczę na Portugalczyków.



Krystyna w przerwie sieknie jeszcze z 1500 brzuszków bo pewnie normy 3 tysi jeszcze nie wyrobił ... wiara we mnie duża, strzlić on gola musi :}
 
Po 90 minutach nasunął mi się jeden wniosek ... jordi alba to gracz stworzony do gry w Barcelonie :-)
 
a tymczasem w studio TVP Szaranowicz postawił tezę "Ronaldo zabrakło spokopku Messiego ..."



albo mam zrypaną psychikę albo ... nie to jednak psychika
 
Ronaldo za to Euro nie przybliży się do Złotej Piłki, a karne były do przewidzenia bo tak samo włosi i Chelsea wygrali 4-2.
 
fascynujący mecz, hiszpania przechodzi już dalej nawet nie strzelając bramek. liczę na niemców bo już mam dosyć tak marnej piłki.
 
szkoda mi portugalczyków, fakt, ze bylem na treningu i widzialem tylko dogrywke ale generalnie ga hiszpanów na tym turnieju do mnie nie trafia i mam nadzieję, ze w finale najpewniej niemcy ich wyklepią
 
Gra Hiszpani zaczyna być znośną dopiero w momencie wprowadzenia szybkich skrzydłowych, Navasa i Pedro, zgadzam się, że w dogrywce pokazała więcej. Ale ich gra w regulaminowym czasie była dramatycznie nudna, zresztą jak zwykle.. Wielka szkoda Portugalii, i tak jeszcze gdybając, myślę, że jeśli Meireles zagrałby w 90 minucie w tempo do Ronaldo to dogrywki by nie było.
 
kiedys sie mowilo, ze hiszpania grala pieknie jak nigdy, a przegrywa jak zawsze



teraz mozna by powiedziec, ze stwierdzenie to odwrocilo sie o 180 stopni ;]
 
Back
Top