Euro 2012

@Gambit "a tymczasem w studio TVP Szaranowicz postawił tezę "Ronaldo zabrakło spokopku Messiego ..."



Messi wyjąłby tego karnego Cesca ;).
 
Komentatorów się nie dało słuchać bo tak się podniecali słabą grą Hiszpanów i cały czas im wytykali błędy przez 90 minut.
 
Jak ktoś jest zainteresowany to mam dojście do biletów na Niemcy - Włochy, miejsce za bramką.



Cena 1000zł
 
Cholernie szkoda Portugalii. Kibicuję Włochom, ale jeśli Niemcy mają pokonać Hiszpanów to niech oni przejdą. Byle nie Hiszpania która jest.. niefajna.
 
Jak to się stało że Ronaldo nie strzelał na początku karnego?taki zawodnik i tylko parzył jak wykonują inni karne.Zaczynam myśleć ze specjalnie chciał strzelać jako 5 i miał nadzieje ze to bedzie decydujący gol by potem byc na ustach wszystkich-> zlota pilka gwarantowana.
 
Ale ta Hiszpania mnie denerwuje, grają tak nudno, że aż flaki się w człowieku przewracają i przeszli głupim fuksem.
 
liczę dziś na pewne zwycięstwo niemców i w finale rewanz za euro 2008. jak na ogol hiszpania była obojetną mi drużyną to w tym turnieju, po meczu z Chorwatami denerwuje mnie niesamowicie
 
Niemcy rozjadą jednych jak i drugich. I dobrze, bo ta drużyna prezentuje się o klase lepiej niż pozostałe 2. Już przed Euro wspominałem,że Niemcy zdobędą złoto,jestem przekonany,że tak będzie :) Są najmocniejszą ekipą tego turnieju a warto pamiętać,że równiez i najmłodszą :)
 
Mój jedyny typ na dzisiaj: To będzie zdecydowanie najlepszy mecz EURO 2012.
 
Zgadzam się w 100 %, zresztą pisałem o tym już wcześniej, myślę, że niektórzy trochę lekceważą Włochów :)
 
Włochy wygrają z Niemcami, ale w finale Hiszpania wygra na luzie z byle kim.



Demo Barcelony z jednym straconym golem dochodzi do finału, coś jest nie tak z innymi drużynami.
 
Niemcy - Włochy - Włosi są zmęczeni i nie mają na tyle solidnej obrony, jak wskazywałyby wyniki. Grzeszą skutecznością, ponadto - brak odpoczynku, na który narzekają, nie jest bezpodstawne. Niemcy dziś spokojnie coś ustrzelą. Nie wykluczam też karnych, gdzie Neuer będzie lepszym konkurentem w bramce dla Buffona, niż jego angielski odpowiednik.


Typ: Niemcy, 1-0
 
Szkoda , szkoda. Brawa dla Portugalii , bardzo dobrze grali przez 90 minut , w dogrywce trochę siedli. Szkoda , że Meireles dał za plecy piłkę dla CR'a , który i tak zepsuł dość dobrą sytuację. W karnych wiedziałem , że wygra Hiszpania. Patricio wyczuł 3 karne , obronił tylko jednego , zasługa strzelających , że tak dobrze uderzali.



Typ na dzisiaj : Niemcy 2-1 Włochy
 
nie wiem jak ale włosi muszą to wygrać, ostatnia druzyna w tych mistrzostwach ktora darze sympatia ;)
 
Włosi iNiemcy są w stanie pokonać Hiszpanów, więc chciałbym jednak Włochy z wiadomych względów. Popieram Escobara i GLF-a, to będzie mega mecz!
 
Ja nie jesem taki pewien czy jak dojdzie do Finału Hiszpania- Niemcy wygrają Niemcy, Hiszpania pokazała już w tych mistrzostwach, jak nie grać, a wygrywać.
 
Back
Top