Euro 2012

Hummels nie poznaję człowieka, Włosi grają kosmos, a Ballotelli miał 50/50 i wyszło cudo. Mecz świetny, a gdyby jeszcze Niemcy zdobyli barmkę kontaktową to będzię się działo ...
 
Wiemy,że podrażnieni wchodzą na obroty. Mam nadzieje,że tak będzie i w finale będe mieć drużyne którą lubię. Choć widzę,że będzie ciężko. Dobre te nasze Euro :)
 
Anglicy nie mają się czego wstydzić. Trochę mi ulżyło, bo jeszcze kilkadziesiąt minut temu drzemała we mnie złość związana z ich przegraną ;)
 
liczę na tą bramkę dla Niemców, stworzyłaby ona niesamowite emocje w drugiej połowie, wszyscy na to zasługujemy po tym co pokazuje na Euro Hiszpania :]
 
Włosi grają świetne zawody, co zresztą nie powinno być żadnym zaskoczeniem po tym co pokazywali we wcześniejszych meczach. Kapitalny mecz w ich wykonaniu, już powinno być co najmniej 4:0, zdaję sobie sprawę, że to w dużej mierze kwestia taktyki Niemców w drugiej połowie, ale jednak cięzko nie być pod wrażeniem gry Włochów. Teraz absolutnie nie dziwie się, że Juve nie przegrało meczu w sezonie.
 
Świetny meczy, włosi zasłużenie w finale ... to co wyprawiał neuer w ostatnich minutach to brak mi słow :-)



Cieawke kto będzie królem strzelców, czyżby Ballotelli czy też kilku piłkarzy podzieli się tym trofeum
 
Iniesta gra dobry turniej, ale gdzie mu tam w tym momencie turnieju do Pirlo. Zdecydowanie najlepszy zawodnik tych mistrzostw, nie ma nawet co dyskutować.
 
Szkoda, że ten spektakl trwał tylko 90 minut. Brawa dla Włochów i ich kibiców. Byli dzisiaj fantastyczni. :-)
 
Włochy w takiej formie rozjadą się po Hiszpanii. Ich jedna kontra sieje zamęt, mają mniejsze posiadanie piłki, ale są mega efektywni.
 
Z tą efektywnoąścią to bym Włochów nie przeceniał, bo mogło się skończyć tak jak wspomniał bosman 4-0 ale Włosi mieli rozlegulowane celowniki, tak jak w całym turnieju ich napastnicy nie grzeszą skutecznością. Dzisiaj Mario "Why Always Me " Balotelli miał szczęście z Hiszpanią może być różnie
 
i to był dobry mecz mimo ,że Niemcy odpadli, a za Włochami nie przepadam ale mecz był pełen emocji, a nie te hiszpańskie popłuczyny, których nie da radę oglądać już.
 
Znacie tego typa?



AwgFpY7CIAAC7sY.jpg
 
Nie lubie ani Włochów, ani Niemców, ale trzeba przyznać, że Włosi zaprezentowali się pięknie i to im będę kibicował w finale.
 
gdzies kiedys powiedzialem, ze wlosi jak mają kryzysty, afery i tak dalje to na ogol wygrywaja turniej. i tego im zycze w kijowie. z reszta uwazam, ze mamy powtórkę sytuacji z 2006 roku, gdzie wygrany z półfinału włochy- niemcy zostanie mistrzem
 
Back
Top