Euro 2012

I znowu ta szmata na głównej Onetu. No rzygać już mi się chce na widok kurwa Natalii S. Niedlugo bedzie wyskakiwac z lodowki.
 
Duża promocja na onecie i w tvn24 świadczy o ITI, więc to pewnie od nich ma bilety. Przekonamy się pewnie w jesiennej ramówce.
 
oczywsicie, ze iti ja promuje, juz smigala w dziendobry tvn i co za tydzien czy sie kreci, nie pamietam, ktore na tvnie leci
 
Poziom jaki zaprezentowali Wlosi napawa optymizmem na dobry spektakl finalowy. Ciezko wylonic zwyciezce.
 
Włochy w takiej formie rozjadą się po Hiszpanii. Ich jedna kontra sieje zamęt, mają mniejsze posiadanie piłki, ale są mega efektywni.


Z tego co pamiętam, podobnie mówiłeś, że Portugalia w takiej formie rozjedzie Hiszpanię... :D
 
Włosi niech sobie szukają słabych punktów, ale Hiszpania i tak wygra swoją beznadziejną grą. :-)
 
376896_404718672898212_415886867_n.jpg
 
jakby natanek otworzył swoj kabaret to by podwoił majątek ;) w sumie to chcaiłbym jakiś mecz z jego komentarzem zobaczyć
 
mam w robocie kumpla co jest jego "wyznawcą"



żeby nie był OT to powiem, że typuję 1-0 dla Hiszpanii, chociaż jak dotąd wszystkie moje typy są do dupy :]
 
Włosi zagrali pięknie z Niemcami, ale uważam,że styl Hiszpanii nie pozwoli im na tak wiele, szykuje się powtórka z grupowego meczu .



Kibicuję Hiszpanom, mam nadzieję, że pokażą trochę lepszą piłkę w finale:-)



Reasumując 1:0 dla obecnym mistrzów.
 
No Włochy ten rutniej tez bardzo ladnie graja, nie prezentuja antyfutbolu broniac w 11. Licze na Włochy a Pirlo zawodnik turnieju :)
 
Ja się trochę obawiam, że zamulasy wygrają. Włosi zaliczyli już najlepszy mecz turnieju. Choć...



534944_390539847671603_174585267_n.jpg
 
hahah,no zobaczymy.Dzisiaj musze nianczyc włocha na strefie kibica.Jak powie że jest fanem juve lub milanu to ...:-)
 
Back
Top