Euro 2012

Finał Hiszpania - Niemcy typowało jakieś 80% ludzi, tylko te 2 drużyny wymieniało się w gronie faworytów przez olbrzymią większość. Pytanie czy Włochy albo Portugalia nie sprawią jakiejś niespodzianki.



Ja jako kibic Realu już wygrałem to Euro bo w tych 4 drużynach(3 w zasadzie) najwięcej jest właśnie królewskich ale i tak od początku, a w sumie to od 2008r. kibicuje Hiszpanii choć gdyby Portugalia została mistrzem też bym przeżył, najważniejsze żeby Niemcy nie byli mistrzami.



Ciekawa sprawa jest taka, że w czwartek jest Mecz Niemcy - Włochy, a ja od piątku rano będę pracował z...Niemcami, Włochami i Anglikami i to na narodowym;]
 
Dywagacje odnośnie trenera możecie sobie darować. Sprawa jest przesądzona. Fornalik.
 
To dobrze, wg mnie jest w stanie dużo więcej zrobić niż Skorża aczkolwiek wielkich nadziei związanych z awansem na MŚ nie pokładam.
 
Sam nie wiem czemu, ale postawiłem niewielką kasę na awans Portugalii. Jakoś bałem się zagrać za więcej na wygraną Hiszpanii w 90 minut, a na awans Hiszpanii się nie pyliło.
 
Sercem za Portugalią, rozumem za Hiszpanią, a tak poważnie obecna Hiszpania, zachowując wszelkie proporcje, to taka mała Barcelona, a przynajmniej boski Vincent tak to sobie wyobrażą jednak nie ma w niej Messiego więc to całe pykanie staje się nieefektywne. Oczywiście oglądając grę Hiszpanów ma się wrażenie, że grają na 70-80% swoich możliwości, jednak kij ma dwa końce i wydaje mi się, że można to porównać do wystawiania rezerwy w trzecim meczu gdy drużyna ma już zapewniony awans.
Wracając do samego meczu to w Portugalii jest trzech "speców" od gry przeciwko Barcelonie, których jak mniemam Mou na siłę przywiązywał do krzeseł i tłumaczył grę Katalończyków, więc kto jak kto a Portugalczycy naprawdę mogą wyjść z tego pojedynku zwycięsko.
Typuję 2-1 dla Portugalii
 
stawiam na wygraną obrońców tytułu i mam nadziieję obejrzeć więcej niż jedną bramkę w tym meczu...
 
mimo że jestem fanem Realu , jakoś nie trawię reprezentacji Hiszpanii , może dlatego że zawodnicy Barcy tam grają ;) , także liczę na Portugalię 1:0 :)
 
W pierwszym składzie reprezentacji Hiszpanii wychodzi niejaki Alvaro Negredo.



Co do wyniku, bardzo liczę na Portugalię. CR mocno zamiesza tam Arbeloą :)
 
No własnie kim jest ten ćwok który to komentuje bo mi wypadło, a głos kojarzę. "Ekspertem" jest Ulatowski, ale ten jegomość który już mówi, że jeśli CR7 dzisiaj sprawi, że Hiszpania odpadnie to odda na niego głos to cwany lisior :]
 
Back
Top