Euro 2012

@szady



To Twoje zdanie, ja patrząc na Niemców widzę w nich sporego faworyta, i patrząc na formę ze wszystkich meczów (nie samą Grecję) spokojnie stwierdzam że grają najlepszą piłkę na tych mistrzostwach. Hiszpania po raz kolejny nie porywa, to już nie ten zespół co z RPA.



co to tego że krytykuje dla zasady, ok niech Ci będzie. Twoje zdanie.
 
Francja poniżej krytyki? Może nie zagrali rewelacyjnie, ale bez przesady. A jak widzisz taktykę Portugalii na mecz z Hiszpanią? Dalej szukanie Krystyny, żeby ten jakimś cudem trafił w bramę? Widzę po Twoich typowaniach, że od początku nie wierzysz w Hiszpanów. W tym meczu obstawiałeś przecież remis i zwycięstwo Francuzów po karnych.



edit:



Żeby nie było wątpliwości, w ewentualnym meczu Niemców z Hiszpanią typowałbym zwycięstwo oczywiście tych pierwszych.
 
jak Hiszpania wygra to Euro to się załamie... Zero polotu. W 2008 to było coś pięknego ; )
 
To z tego , że nie chcę usypiac na meczach. Dlatego nawet jako kibic Realu Madryt , błem przeciwko Hiszpanom.
 
no to chyba teraz zaczną grać tak jak w austrii i szwajcarii żeby ci się nie chciał spać. innego wyjścia nie mają.:-)
 
Forum jest od wyrażania swojej opinii , nie od tego aby ślepo uwielbiać i chwalić Hiszpanów, którzy grają po Grekach najnudniejszą piłkę na tym Euro.
 
Wg niektórych "Hiszpania musi się podobac i Chuj!" Ludzie, co z tego że wygrywają, jak człowiek prawie zasypia na meczach. Oczekujecie od mistrza emocji czy dobrego snu?
 
Od mistrza powinno się oczekiwać zwycięstw.



A tak w ogóle to Hiszpania jest beznadziejna, bo gra nieefektownie. :-) A ja głupi myślałem, że w piłce nożnej chodzi o wynik.
 
przed cwiercfinalami







Fajnie jakby Grecja ojebała Niemcow, a potem odrazu odpadła



Fajnie jakby Hiszpanie dokurwili, bo zanudzą.







A teraz... pewnie znów finał jak 4 lata temu...
 
Liczę , że Portugalia wygra z Hiszpanią. Zapewne się przeliczę , ale oby w finale Niemcy wygrali , bo grają dużo ładniejszą piłkę.
 
@hubi



mnie akurat nie musisz do tego przekonywać bo fanem hiszpanów nie jestem i niegy nie byłem.
 
Według mnie najładniejszą piłkę grała Ukraina i to ona zasługuję na gre w finale.



A tak na serio to jeszcze ani Niemcy ani Hiszpania nie awansowały do finału więc póki co można sobie tylko wymyślać scenariusze.



@Edit : W Niemczech nie ma niemców, Gomez jest Hiszpanem więc też oberwie za to jak grają jego koledzy.
 
Fajnie jakby Grecja ojebała Niemcow, a potem odrazu odpadła



Fajnie jakby Hiszpanie dokurwili, bo zanudzą.







Z dwojga złego wolę win Niemców.
 
2 lata temu hiszpania grala identycznie, niemcy tez z polotem (chociaz w dwoch pierwszych meczach nie bylo go za grosz, to niektorzy mowia, ze zauwazyli go juz od poczatku turnieju), a jak sie skonczylo w polfinale jak sie spotkali, kazdy wie i w tym roku bedzie to samo, final hiszpania-szkopy 1:0
 
Na nasze nieszczescie chyba tak bedzie, ale po cichu licze, ze Hiszpanie po prostu chca cale piekno futbolu w finale pokazac. A tak abstrahujac, jesli Niemcy dostaliby sie do finalu i grali tak niedokladnie jak w meczu z Grekami to Hiszpanie mogliby sie po nich ostro przejechac...
 
Cholernie szkoda mi Francji, ale faktem jest, że zawiodła oczekiwania. Sędzia w dzisiejszym meczu był totalnym półgłówkiem, za jedno zachowanie dawał kartkę, zaraz za podobne nie było nawet faulu, a ten karny na końcu, wzięty z dupy. Hiszpania gra nudno, ale efektywnie, wykorzystuje co się przytrafi.
 
Gaara może mieć rację.


Hiszpania nie gra efektownie, ale skutecznie. Jeśli wygrają ME, dalej będą uważani za najlepszą i najpiękniej grającą ekipę w Europie/na świecie.
 
jeszcze jedno. hiszpanie graja po to żeby wygrać mistrzstwo, a nie po to aby nie chciało wam się spać...
 
Skończyło się tak jak przewidywałem, 2:0. A z Hiszpanią zrobiło się to samo co z Barceloną, wygrali ME i MŚ i nagle fala krytyki i nienawiści. Ja kibicuję Hiszpanii, nie wiem jak można kibicować Niemcom,ale każdy ma swoje zdanie. Nie rozumiem czemu ciągle najeżdżacie na kogoś kto ma swoje subiektywne zdanie. Wiadomo, że kibicując pewnej drużynie, ciężko jest obiektywnie spojrzeć na daną sytuację,ale to nie od razu powód do spinania się.
 
Nie chce krytykowac Hiszpanow, ale pierwszy raz od dawien dawna, doslownie przespalem, cala druga polowke, obudzilem sie przy karnym :-)
 
Trzeba przyznać, że Hiszpania gra nudniejszą piłkę niż 4 lata temu, ale ważne, że jest skuteczna. Chelsea grała jeszcze mniej widowiskowo, a wygrała LM...
 
Back
Top