Euro 2012

Dzisiaj Francuzi zawiedli, ale jestem pewien że pokonają Hiszpanów ; )







Portugalia vs Francja



Niemcy vs Włochy







Czyli powtórka za mundial 2006 ; ). Szykują sie super mecze. z finałem Francja vs Niemcy i w końcu trójkolorowi zdobędą te trofeum po 12 latach ; )))
 
Witam, potrzebuje Waszych szybkich typów na mecz Anglia : Włochy. Osobiste sympatię proszę schowac do kieszeni, potrzebuję realnych typów :)
 
@MMateusz Ty tak na poważnie??



Chcesz patola wyłożyć na mecz dwóch obcych reprezentacji piłkarskich??
 
Ogólnie, jeśli masz okazję wybrać się na mecz Euro, to decyduj się. Wydatek - tak jak kolega wyżej naapisał - duży jak na niepolskie reprezentację, ale wiadomo, że taka okazja więcej się nie powtórzy.
 
dokładnie, kasa za bilet dość duża.



wrażenia mogą okazać się więcej warte, jeżeli w ogóle można je wycenić...



nawet z miejscem za bramką.



jak możesz sobie pozwolić na taki wydatek, to nie zastanawiaj się dłużej, tylko jedź...
 
Anglia vs Niemcy



Hiszpania vs Portugalia



VVVVVVVV



Portugalia-Niemcy



VVVVVV



PORTUGALIA







Wczoraj oglądałem Ukraina - Anglia. Rooney jeszcze nie w formie. Ukraina - świetna postawa w meczu oraz po. Nie to co Nasi, a zwłaszcza Franek
 
@MMateusz chyba kwestia tego, czy jakoś specjalnie lubisz którąś z tych reprezentacji. mi prawde mowiac byłoby szkoda patola wywalic na nudnych czechów i nie pewnych portugalczyków. no chyba, ze jestes np wielkim fanem Cristiano i masz okazję go na zywo zobaczyc
 
@ Octagon



Anglia ma nierówno grającą defensywę i nie potrafi kontrolować środka pola, gdzie zagrają Pirlo, Marchisio i De Rossi. Myślę, że będzie miała jakieś 40% posiadania piłki i nie za dużo okazji pod bramką Buffona.



Włosi mają najbardziej chimeryczny atak na turnieju, który nie gwarantuje niczego. Anglia to nie Irlandia, im Cassano nie strzeli gola głową. Wiele zależy od tego, które wcielenie Balotellego wyjdzie na boisko. Do tego Włosi osiadają w końcówkach, więc wtedy Anglia może mieć więcej okazji.



Bazując na samej dyspozycji z fazy grupowej, to Włosi wyglądają lepiej od Anglików. Do tego Anglia "lubi" odpadać w ćwierćfinałach. Z drugiej strony może rozkręcić się Rooney, a Hodgson może jednak stwierdzić, że Milner najlepiej komponuje się z ławką rezerwowych. Wydaje mi się jednak, że Anglia nie zagra tak defensywnie jak Irlandia, zostawi Pirlo dużo miejsca w środku pola i odpadnie. Ja postawię kasę na awans Włochów, ale nie będę się upierał, że to się skończy w 90 minut. Francja, Szwecja i Ukraina miały mnóstwo okazji pod bramką Anglików. Taka beztroska musi się źle skończyć.
 
Przed turniejem postawiłbym na Anglie. Po fazie grupowej zdecydowanie faworytem dla mnie są Włosi, ale zgadzam się, że może to potrwać trochę dłużej niż 90 minut.
 
tak poza tematem meczów i PZPNu


James Nolan, irlandzki kibic który zaginal w Polsce kilka dni temu najprawdopodobniej nie żyje. Przed chwilą zostało wyłowione ciało z dna rzeki Brdy w Bydgoszczy. Choć nie wiadomo do końca czy jest to ciało Irlandczyka, wszystko wskazuje, że jednak to on
 
Wątpie, żeby Milner siedział na ławie jak trzeba będzie grać więcej z Włocgami w obronie a to nie jest silna strona ani Walcotta ani Johnsona (którego Milner zabezpiecza).
 
Back
Top