Euro 2012

ale dobrze, ze gola strzelili, jak narazie nie bylo na euro bezbramkowego meczu i mam nadzieje, ze tak zostanie ;]



ciekaw jestem jak sobie ukraina jutro poradzi
 
Trzeciak miał chyba kisiel w majtkach oglądając mecz hiszpanii. A już twierdzenia o tym, że Chorwaci bazują tylko na sile pozostawię bez komentarza. Modric ośmieszał Hiszpanów wystarczającą liczbę razy. Żal chłopaków, bo zostawili tyle serca na boisku, ile wszystkie inne drużyny razem wzięte.
 
A najgorsi sa zawsze Wlosi :P Teraz jest moda na Barcelone czy Real to i na Hiszpanie. Akurat po wystepach w grupie bym nie ocenial sily druzyny, teraz sie zaczyna prawdziwe Euro i doswiadczenie bedzie odgrywalo wazna role. Faworytow bym upatrywal w kims z tej trojki: Niemcy, Hiszpania, Włochy
 
Trzeciak to robi bezczelne fellatio dla Cristiano Ronaldo. "Piłka mu nie naszła tak, jakby sobie tego życzył". Podła piłka.
 
cholera szkoda Chorwatów liczyłem, ze sprawią niespodziankę na tym turnieju i na podium będą. w sumie sprawili niespodziankę odpadając w fazie grupowej ale liczyłem na inną
 
Ja nie kibicuję Hiszpani ale jak ktoś mi powie, że w 2010 na mistrzostwach prezentowali wyższą formę w fazie grupowej to go wyśmieje. Dziwny zespół, nieprzewidywalny i nie ma ich co oceniać bo niewiadomo kiedy znowu wystrzelą. Najlepiej spisują się Niemcy. Grupa śmierci 9pkt ale tutaj znowu przypominają mi się mistrzostwa w Afryce kiedy pokonali Anglię 4:1, Argentyne 4:0 i przegrali z Hizpanią w półfinale. Fajnie jakby mistrzostwo zdobył jakiś inny zespół, Francja, Włochy, Portugalia, Anglia ?
 
dziś żegnamy się z drugim gospodarzem turnieju niestety...



bynajmniej tak stawiam..., ale mało trafiam, więc może być różnie... :-)



i tak:



anglia- ukraina 1-0



francja- szwecja 2-1



.... i cwierćfinał francja- włochy...
 
Kibicuję Portugalii. Baaaardzo rzadko oglądam piłke nożną, ale Ronaldo to fenomen! Świetny zawodnik.



Zresztą pisałem o tym już:



http://cohones.mmarocks.pl/topic/euro-2012-losowanie-grup/page/42#post-342227







Co do występu Polski w ostatnim meczu...niestety - WIELKA SZKODA. Rywal za mocny. Co do podejscia Smudy do kibiców, zawodników po meczu- żenada :-)



Ps. Czyżby ktoś szczerzył kły zza monitora właśnie?? :-)







Edit: typy na dziś: j/Pain
 
marzenie życia - wygrana Ukrainy :D kurna mało prawdopodobne, ale nadzieja jest... może będą walczyć jak Chorwaci tylko z lepszym skutkiem...
 
Koleś po prostu chce, by choć jeden gospodarz się ostał...Ale z Anglia będzie ciężko gdyż...:



rooney_wayne-anglia2.jpg
 
- Zastanawiam się, co by było, gdyby Chorwaci wykorzystali swoją znakomitą sytuację z 60. minuty. Wtedy to Hiszpania mogłaby być za burtą - mówi po zwycięstwie Hiszpanii nad Chorwacją 1:0 były reprezentant Polski, Roman Kosecki. - Szkoda mi Chorwatów. Mecz oglądałem na stadionie, ale słyszałem, że bramka padła ze spalonego - mówi były piłkarz Osasuny Pampeluna i Atletico Madryt.


A ja słyszałem, że Polska leży nad morzem Czarnym:-)
 
ja juz w tym momencie ze wszystkich druzyn na ktore stawialem przed turniejem, ze cos ugrają mam az dwie - Niemców i Anglików, wiec juz tylko na nich stawiam
 
Jak dla mnie najwięcej argumentów mają Niemcy. Najmocniejszym punktem wydaje się być selekcjoner. Choć można mu zarzucić, że nazbyt przywiązał się do Podolskiego.
 
w cieniu euro rozgrywa się batalia o zycie na ibrox. naprawdę nieciekawa sytuacja jednego z filarów szkockiej piłki ale przez wydarzenia w polsce i na ukrainie cicho o tym.
 
Swoją drogą nie widziałem debilniejszego pomysłu , niż ten , który gwarantuje awans Włochom z pierwszego miejsca w przypadku ich zwycięstwa nad Irlandia , a przy meczu Hiszpania - Chorwacja , gdyby było 0:0 to nie awansują Chorwaci. Bo nie liczą się mecze z najsłabszą drużyną... Powinien liczyć się ogólny bilans bramek. Czyli w wypadku 0:0 i 1:0 w meczu Włochów to makaroniarze powinni odpaść. Tak się nie stało , ale ta sytuacja była jednak smieszna.
 
Ja stawiałem na Holandię i Niemcy, ale teraz trudno powiedzieć. Niemcy znowu wyglądają najmocniej ale jak zwykle mogą odpaść np. z Hiszpanią,Anglią lub Francją - ta trójka jest faworytem.
 
@GLF







Jeżeli Trzeciak wdg Ciebie ubóstwia Ronaldo (tak odbieram tekst o fellatio) , to nie wiem co można powiedzieć o jego spustach nad Barcą, wyraźnie da się wyczuć komu kibicuje. Włącz mecz z Irlandią i policz ile razy wspominał o "stylu Barcelony". Z 20 razy będzie.
 
Trzeciak jest beznadziejny, podniecał się Chorwacją która nic nie pokazała.



A Hiszpania gra bardzo dużo piłką tak jak i Barca więc porównań nie da się ominąć. Ogólnie mówiąc za grosz obiektywny jest bo zawsze wietrzy sensacje.
 
konferencja prasowa laty na polsacie sport news, majewski nastepny zlodziej pierdoli tak, ze az sie caly spocil. lato to jest kurwa jakis fenomen, niedawno mowil ze sie poda do dymisji, teraz jasno powiedzial, ze sie nie poda, no kurwa komedia



ale mnie ta typka wkurwia, caly czas sie wpierdala jak nie jest pytana
 
Gra podobną piłką , ale propozycje w stylu "wywalić Torresa , to nie jest styl Barcelony" podczas gdy on strzelił 2 bramki.... Zabawne.
 
Czy ja napisałem, że jest inaczej? Boże, wiecznie sranie się na linii Real/Barca. Wyluzuj: Trzeciak ogólnie spuszcza się nad hiszpańską piłką. Tak lepiej?
 
Back
Top