Euro 2012

Torres jak nie wejdzie w mecz to już do końca nic nie strzeli, ograniczony napastnik i może by tak dać komuś innemu szanse.



2 gole strzelił, ale z Irlandią to wiecie.
 
Trzeciak jest beznadziejny, podniecał się Chorwacją która nic nie pokazała.



A Hiszpania gra bardzo dużo piłką tak jak i Barca więc porównań nie da się ominąć. Ogólnie mówiąc za grosz obiektywny jest bo zawsze wietrzy sensacje.






Tar, w takich chwilach umacniasz mnie w przekonaniu, że jesteś po prostu ograniczony. Idź dalej wierzyć w hel rozpylony nad smoleńskiem i światowy spisek żydo - masonów.
 
Co pokazali chorwaci oprócz akcji Modrica?



I jeszcze mi powiedź, że Hiszpanii nie da się porównywać do Barcy piłkarski ekspercie. Reszty nie komentuje bo z twoimi argumentami się nie da dyskutować, nawet się nie odważe.
 
pod względem aktorstwa oczywiście, po drugie słowa o wietrzeniu sensacji w Twoich ustach brzmią conajmniej śmiesznie. Naomiast co do Chorwatów, oprócz faktu że wielokrotnie odbierali Hiszpanom piłkę jak dzieciom, czytali ich grę, obrońcy nie dali się zabiegać plus wielokrotnie świetnie się ustawiali, dodaj do tego podania ze skrzydła na skrzydło wprost do nogi i dryblującego Modrica pzechodzącego 3 Hiszpanów bez problemu i hart ducha większy niż wszystkie reprezentacje razem wzięte - to nic.
 
Hiszpanie grali broniąc korzystny wynik i na dodatek strzelili gola, jak widać byli lepsi i wygrali.



Nie mam zamiaru się z tobą kłócić, bo i po co.
 
Idź prowokuj kogo innego trzeciak :-)



Może załóż sobie temat "rzucamy w siebie łąjnem" i tam tocz sobie internetowe bitwy.
 
Czy ja napisałem, że jest inaczej? Boże, wiecznie sranie się na linii Real/Barca. Wyluzuj: Trzeciak ogólnie spuszcza się nad hiszpańską piłką. Tak lepiej?










Nie wiedziałem , że poza pisownią potrafisz się przypieprzyć do czegoś innego. Zwróciłem uwagę po prostu na fakt , że dodatkowo spuszcza się też nad Barcą . Boli to , że ktoś zauważa to czego Ty nie napisałeś?
 
Cieciak bitch please.Cieszy się twój kutas, cieszy twoja sraka, kiedy musisz słuchać eksperta Trzeciaka.
 
Yazz:



demot.jpg




Juras też o tym nie wie.



Mógłby go Janisz naprostować.
 
Boli to , że ktoś zauważa to czego Ty nie napisałeś?


Napisałeś to, co już wcześniej było stwierdzone. Boli to, że alergicznie zareagowałeś, gdy padło nazwisko Portugalczyka, gwiazdy Realu. To nie pierwszy raz, kiedy instynktownie przenosisz dyskurs na śmieszną wojnę el Clasico. Nie jest tak, że świat piłkarski dzieli się na fanów i przeciwników Barcelony/Realu. Są ludzie, którzy obie te drużyny mają gdzieś i przez takich osobników jak Ty z coraz większym niesmakiem śledzą dyskusje dotyczące piłki nożnej. Ja będąc fanem Liverpoolu nie muszę alergicznie reagować na to, gdy ktoś przyjebie się do Gerrarda i na każdym kroku wskazywać, że Man Utd jest faworyzowany przez komentatorów.



Chooy w doopę i Ronaldo, i Xaviemu. Na tej imprezie póki co Pirlo i Bastian kładą obu na łopatki.
 
Reaguję na bardzo duzo rzeczy , a jeżeli rzecz tyczy się mojego ulubionego gracza , to raczej mogę coś napisać? Czy mam tylko pisać o piłkarzach których lubię tylko w małym stopniu? Nonsens.
 
Nie wiem jak to się odnosi do tego, co napisałem. Tak więc, wybacz - nie odpowiem.







Nadrobiłem zaległości i obejrzałem mecz Polska-Czechy. Początkowo było nieźle, ale z czasem zaczęły wychodzić mankamenty, które dostrzegłem we wcześniejszych potyczkach. Szkoda, wielka szansa jaka stanęła przed polskim futbolem została zmarnowana. Byłem zdania, że potencjał pirkarski pozwola nam na wyjście z grupy śmiechu. Niby trener łamaga, ale jeżeli piłkarze są wystarczająco dobrzy to powinni sobie radzić i bez niego. Dla mnie największym rozczarowaniem jest Piszczek bo po Murawskim, Boenischu i Obraniaku niczego dobrego się nie spodziewałem.
 
Ja to widzę tak;



Lato zatrudnia Polaka na miejsce Smudy bo nienawidzi obcokrajowców-trenerów ze względu na swój tragiczny angielski, ten trener prowadzi Naszych 4 mecze czyli z Estonią towarzyski i potem Czarnogóra, Mołdawia i Anglia o punkty a następnie jak nie wygra z Estonią i nie zdobędzie chociaż 6pkt to wylatuje i nowy prezes i zarząd(oby) otwierają kieszenie na zagranicznego szkoleniowca. Pytanie brzmi czy w październiku będzie jakiś sensowny "do wyboru"...



Co do dzisiejszych meczów to wyników nie wytypuje ale wiem, że Francja i Anglia wyjdą uzyskując minimalne wyniki potrzebne do awansu.



Mistrzem będzie Hiszpania.



Tak, jestem kibicem Realu Madryt.
 
@MMateusz



racja, racja, ale dopiero teraz zobaczyłem, że tak napisałem.:-)



mój błąd...



dzięki za sprostowanie...
 
Haha, oddali Anglii to co zabrali dwa lata temu ;) Chociaż najpierw był spalony. Podwójny błąd sędziów.
 
Jeszcze zrozumiał bym gdyby tego główny sędzia nie zobaczył ale ten przy bramce tylko po to tam jest aby tego dopatrzyć a i tak tego nie widzi... W hokeju jakos sobie poradzili z czujnikami, nie rozumiem dlaczego nie mogli by czegoś takiego wprowadzić w piłce...
 
kurna to jakaś parodia :-)takiej bramki nie uznać, a Ukraina walczy dzielnie jak Chorwacja i tak samo nie może strzelić gola :(
 
Back
Top