Euro 2012

Kogo widzicie jako zastępce Smudy ??



Ja bym wolał z zagranicy ale to jest raczej mało realne.



chyba stawiam na Fornalika
 
z Polskich trenerow nie widze zadnego ktory by sie nadawal na Selekcjonera. Niestety Smuda pomylil bycie trenerem z selekcjonerem.
 
Półfinały : Portugalia vs Hiszpania , Niemcy vs Anglia.



Nie wiem czemu ,mimo , że jestem kibicem Realu , to jestem za Francją w meczu Francja vs Hiszpania.
 
@MMateusz, mnie dwa dni temu proponowano 2 bilety na trybune za bramką za 800, więc poszukaj. Sporo taniej możesz dostać napewno, bo raczej Czesi i Portugalczycy całego Narodowego nie zapełnią.
 
Skorża bo Fornalik to za miękka fajka na trenera kadry Polski. PZPN przynajmniej nie będzie tak jak ITI sprzedawał kluczowych piłkarzy w środku sezonu żeby załatać własny budżet. Ewentualnie Orest Lenczyk.



Na pewno żaden Nowak, żaden Probierz, żaden Majewski. Ostatecznie Engel bo sensownie mówi jako expert ale Smuda też mówił, że przede wszystkim ofensywa, a potem wstawia 3 defensywnych pomocników i 1 napastnika na mecz o wszystko.



Skorża 2 x PP, 2 x Podium, wszedł do LE w mega stylu, wyszedł z grupy LE szybko i on bedzie stawiał na Żewłakowa z Komorwskim, Rybusa, Borysiuka, Wolskiego, może Żyro i Wawrzyniaka. Podziękuję Murawskiemu, Boenischowi, Brożkowi, wróci Boruc(tylko po co teraz tak naprawdę) i do tego pracował z kadrą wiele lat w tym z Janasem, był na Mundialu z Nim więc zna atmosferę, standardy i ma doświadczenie + MP z Wisłą. To najlepsza Polska opcja na trenera.
 
Moim zdaniem Skorża się nie nadaje... Po prostu go nie widze , szczególnie po tym jak stracił mistrzostwo z Legią , które mu chciano dać , ale Legia dzielnie się broniła i w końcu Śląsk je zdobył.
 
Tylko Hubi zauwaz ze sprzedano mu 3 podstawowych zawodnikow jeszcze jakby Ljuboje sprzedali to by bylo dopelnienie polityki Legi
 
Ja też stawiam na Fornalika, bo obcokrajowiec przy obecnej ekipie jest opcją nierealną. Fornalik jest zdecydowanie najlepszym taktykiem wśród rodzimych trenerów. Plan B to Piotr Nowak, ale nie jestem do niego do końca przekonany. Wydaje mi się, że jak chcemy Polaka z MLS, to już lepszy Warzycha.



EDIT: Jeśli Fornalik jest miekką fajką, to jak określić Skorżę, który w kryzysowych momentach najczęściej podziwia swoje buty? Fornalik miał z Ruchem niegorsze wyniki niż Skorża z Legią, a jak mu kogoś sprzedawali to nie robił z tego wymówek, tylko szukał rozwiązań. Skorża nie ma za grosz charyzmy.



@ Tidżej



Też się spodziewam Milnera w podstawie. To ustawienie bardzo przypomina mi Fulham z czasów Hodgsona. Wtedy na jednym skrzydle szalał Duff, a na drugim był wolniejszy i lepszy w obronie Simon Davies. Ja bym jednak z niego zrezygnował, bo z przodu nie daje drużynie absolutnie nic. Wydaje mi się, że szybki Walcott mógłby od początku nękać Włochów. Pomysł jest pewnie taki, żeby wszedł na podmęczonego rywala, ale jak dadzą Włochom pole do popisu w pierwszej połowie, to może już być za późno. Anglicy pozwolili rywalom na prawie 50 strzałów w trzech meczach. To się musi źle skończyć.
 
haha Skorża jest największą miękką fają wśród trenerów :) Wystarczy sobie przypomnieć jak go traktowali zawodnicy pod koniec w Wiśle



( patrz Brożek) i jak sobie dał rade z szatnią w Legii. Myśle, ze gdyby Maciek miał większe cohones to doszedłby do o wiele większych sukcesów niż te, które osiągnął.



Poza tym to nie wypada zatrudniać trenera, który frajersko stracił mistrza Polski.



Poza tym przerażasz mnie "Odejdzie Boenisch, wróci Boruc". Po pierwsze Boenisch w dobrej formie to jest ogromne wzmocnienie dla kadry. na euro nam się nie przydał bo był po kontuzji. Gadki czy powinien grać dla nas uważam za zamknięte bo to już stało się faktem. Poza tym autentycznie się stara robiąc znaczne postępy w nauce polskiego.



Dwa: Po cholere nam Boruc ?? Gość jest niezrównoważony psychicznie, niewiadomo co można się po nim spodziewać w bramce bo akurat zje za dużo hamburgerów. Poza tym myśle, że jak był jakiś kwas zachowania w kadrze i rozwalania zgrupowania to on w nim na pewno uczesniczyl. Poza tym po co nam on ?? Mamy Szczęsnego i Tytonia, którzy nam w zupełności wystarczą. Stary Boruc niech sie obija na dole w Serie A
 
Ja też stawiam na Fornalika! O Skorży mówiło się, że nie trzyma piłkarzy za jaja ;-). Władysław Stachurski, który potrafił jebać zawodników jak psów to z niego nigdy nie będzie, ale Maciek ma dopiero 40 lat i już jakieś osiągnięcia, więc może z upływem lat stanie się twardszy dla zawodników.
Nazywanie Fornalika miękką fają to gruba przesada. Gościu obecnie jest najbardziej perspektywicznym trenerem w Polsce. Ustawia zespół ofensywnie i nie boi się ryzykować.
 
Malinowski też bym nie miał zastrzezen ,tylko jakby to juz zrobili przed Euro,zamiast Smudy na taki historyczne wydarzenie w Polsce trzeba było nam trenera pokroju Guusa Hiddinka
 
Jeśli daliby niebotyczną kasę Fabio, nie miałbym żadnych pretensji bo to byłoby dla nas zderzenie z wielką piłką. Trenerzy Polacy- dla mnie odpadają. Jeśli zagranica to ścisły TOP.
 
noodles Ty chyba jaja sobie robisz z tym tekstem o Borucu
jak był jakiś kwas zachowania w kadrze i rozwalania zgrupowania to on w nim na pewno uczesniczyl.
obecna kadra nie ma charakteru. Kiedyś był Dudek, Świerczewski, Iwan czy Hajto, było picie do którego sami się przyznają, a konflikt jak był to zażegnywali przy butelce albo inaczej po cichu w swoim gronie, bo to była grupa zgranych ludzi. Engel miał najlepszą polską Pakę w XXI wieku, co z nią osiągnął wszyscy wiemy,nie było wyniku, zrobiły się zgrzyty, plucie na dziennikarzy itp.
Z całym Szacunkiem dla Przemka Tytonia ale on jest najwyżej w trzecim garniturze bramkarskim na świecie, chociaż i tak zdeptał wybujałe ego Szczęsnego, który niech się lepiej nauczy pokory, bo gdyby na ławce Arsenalu nie siedział Fabian to już dawno przestałby być pierwszym bramkarzem Arsenalu. Szczęsny puszczał takie szmaty w lidze, że głowa mała, ale co tam jak my polaczki zobaczyliśmy jak wyszedł mu mecz w Gdańsku i już masowo przypinamy sobie jego fotki na walla na fejsie. Ja rozumiem, że facet w śpiworze ma jakieś dziwne zainteresowania młodszymi chłopcami, ale większość trenerów postawiłoby na 40-letniego Brad Friedela po takich klopsach jakie miał Wojtek.
Po za tym kto ci każe zaglądać w wiek bramkarza, co ty Trzeciak, ze wypominasz brak refleksu u Buffona? Franek jeszcze rok temu mówił, że Boruc ma sylwetkę modela i jak już mamy nazywać kogoś "niezrównoważony psychicznie" to zacząłbym od naszego selekcjonera.



A co do kasy na selekcjonera to ma ktoś może info ile PZPN wydal na przygotowania polskiej kadry bo mi obiło się o uszy 10 czy 15 mln złotych, do tego pensja Franka 150 tys/miesiecznie i chyba 350 za udział w Euro
 
Kasa na zagranicznego trenera na pewno by się znalazła (np. Leo groszy nie zarabiał); sęk w tym, że myster Lato i ekipa wolą polaka. A Boruca też bym nie chciał już oglądać.
 
Nie słyszałem, żeby brazylijscy trenerzy słynęli w świecie ze swojej fachowości w prowadzeniu druzyn z Europy.
 
@ Gambit



Tytoń to najlepszy bramkarz eredivisie a ma zaledwie 25 lat. Bycie najlepszym bramkarzem ligi holenderskiej to nie jest moim zdaniem trzeci garnitur
 
co za demoty już powstają Dudek na prezesa :-) ciekawa myśl...



http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201206/1340207480_ivebck.jpg
 
Właśnie widziałem tego demota, Dudek sam w gronie skorumpowanych urzędasów ktoś w to wierzy?



Jeden prezes nic nie zmieni bo i tak reszta się będzie wiernie trzymać.
 
no właśnie, bez wywalenia tej całej starej zgrai to chyba nic się nie zmieni, a na to liczyc nie ma co :/ chyba, że Dudek zrobiłby czystkę i obsadził stanowiska swoimi :-) aaa marzenia nierealne...
 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Michel_Platini



prezydent UEFy to tylko twarz ? :-) Tak samo można powiedzieć, że lato jest tylko twarzą PZPN-u :-) wiadmo, że w korporacjach są różne stopnie decyzyjne, ale chyba prezes/prezydent to najwyższy i najważniejszy.
 
Kasa na dobrego trenera z zagranicy na pewno by się znalazła, przecież oni mają tyle kasy, ze na każdego im starczy ;) tylko sęk w tym czy leśne dziady chcę dać kase .. no i wiadomo ze swój bedzie najtańszy..
 
Minister Mucha też jest niby najważnejsza w resorcie, a jak jest to chyba wszyscy wiemy albo się domyślamy.
 
z nią to inna sprawa to baba wsród zgrai facetów, którzy jak widać jej tam nie chą, więc się nie dziw :-) pomijając jej braki w wiedzy sportowej
 
Back
Top