Euro 2012

Czemu ten Smuda nie robi zmian, może trochę świeżości by wprowadził.
 
dudka, ktory byl najlepszy w drugiej polowie zamiast murawskiego.. no ja pierdole



dobry mecz, druga polowa to ruski nic prawie nie graly.
 
Obraniaka za fochy bym w dupe kopnął. Mierzejewski zrobił więcej niż Ludo i Murawski przez cały mecz. Jak zagramy z Czecjhami takjak drugą połowę możemy wygrać.
 
Jakiś czas temu pisałem o tym, że nie wierzę w wysoką dyspozycję Rosjan przez cały turniej. Nie należy wyciągać wniosków po jednym meczu - zarówno po tym, jak i pierwszym meczu z Czechami, ale na dzień dzisiejszy wciąz nie widzę Rosjan jako mistrzów.
Najważniejsze, że wynik jest korzystny i wszystko zależy od nas. Oczywistym jest, że nie zmieniłbym ani ustawienia, ani żadnego zawodnika z tego meczu - w myśl zasady "zwycięskiego składu się nie zmienia", bo tu remis należy traktować jak wygraną. Szczęsny dalej niech grzeje łatwę.
 
jasne, ze tyton powienien grac, zajebiscie czytal gre, nie popelnial bledow przy dosrodkowaniach i nie zderzal sie ze swoimi
 
Polacy zagrali naprawdę dobrze. 2 połowa dużo okazji, często odbierali piłkę pod polem karnym. Jestem pełen optymizmu przed meczem z Czechami. Wogóle nie ta drużyna co z Grecją. :-)
 
mozna prosic o gifa z akcja bramkowa, kiedy tam 3 naszych sobie wesolo gawedzilo? HAHAHA
 
Druga połowa była bardzo dobra w wykonaniu polaków, w sumie pierwsza tez była zadowalająca do momentu w którym zaczelismy traktowac rosjan ze zbytnią ostrożnością. Ale remis z Rosją to i tak sukces. Teraz czas na czechów :)
 
Dziennikarz(nie wiem jak się nazywa) spytał czemu lewa strona dzisiaj nie istniała, a Smuda od razu, że czemu zaczyna od krytyki, że zremisowali, że powinien się cieszyć i że od razu krytyka zamiast jakaś pochwała, strzelił focha i do końca już nie patrzył na dzinnikarza hehe :D
 
W sumie ten remis z Rosją nic nam nie dał jeśli chodzi o sytuację w grupie, bo z Czechami i tak musimy wygrać...
Ale zawsze remis lepszy niż porażka...
Poza tym nie daliśmy stuprocentowej pewności Rosjanom :-)
 
Painkiller Kuszczak? Really?


really ...







mniejsza. gratuluje wszystkim typujacym porażkę Polski w dzisiejszym meczu. Była masa błędów, ale co najwazniejsze było tez wiele sytuacji do rozstrzygnięcia meczu na nasza korzyść. Super Tytoń, Perquis jak dla mnie może mieć i wenezuelskie korzenie dał radę, Polański też. Kuba mało widoczny momentami, zeby pozniej byc wszedzie i dac remis. Lewandowski nie mógł pograc.



I teraz negatywy. Do kurwy nędzy ile od ruskich w łapę wziął ten pedał z gwizdkiem. Za te faule na Lewandowskim, za te faule bez piłki kacapów powinien zdziesiątkować bardzo szybko. tym czasem ich faule puszczał a nasze widział wszędzie. jak platini nie wyciagnie konsekwencji to solidnie mnie wkurwi bo takie sędziowanie to na poziomie 2 ligi polskiej a nie kurwa na mistrzostwach europy
 
@Madman



dał, bo ruscy nie mogą oddać meczu Grekom. jakby wygrali to mieliby to w dupie i mogliby przegrać. a tak muszą grać na 100% co poskutkuje zwycięstwem nad Grekami.
 
@Madman, psychologicznie nam daje więcej niż się może wydawać, nasi zawodnicy będą mieć większe morale, większą motywacje i wiarę w swoje siły. W przypadku przegranej na pewno było by ze stanem psychicznym dużo gorzej niż teraz, gdzie w odczuciu samych chłopaków z reprezentacji wypadli dobrze :). Podejrzewam, że ich to trochę uskrzydli i do Czechów wyjdą bez kompleksów i wpełni zmotywowani.
 
Kurde chyba nie zasnę, mimo remisu jestem pozytywnie nastawiony, powinniśmy wygrac z Czechami, w dodatku może nie być Rosickiego, a było dzisiaj widać w drugiej połowie jak Czesi się bez niego gubili. Wiadomo, że wygrana zawsze jest lepsza od remisu ale z takim rywalej jak Rosjanie, jest to jak najbardziej pozytywny wynik.
 
Da się grać bardziej ohydny i prymitywny futbol niż ten, który prezentuje drużyna Smudy?



EDIT:




bede ryl jak jeszcze ruskie swinie z grekami dostana i wogole nie wyjda z grupy


Nawet jeżeli przegrają to powinni wyjść.
 
nie jest zle, szkoda, ze sie nie udalo wygrac xD







ale wystarczy teraz ograc czechow, co moim zdaniem jest do wykonania i jestesmy w cwiercfinale ;]
 
Back
Top