Euro 2012

oglądam bramkę Lewego i obronę Tytonia na przemian z hymnami i dopingiem na Narodowym. Nastawiłem się konkretnie na mecz, jak nigdy!



Polska 1:0 Rosja



Czechy 0:0 Grecja
 
Nie doceniłem Czechów.


Przy drugiej bramce, bramkarz popełnił pomyłkę. Ma dziwny nawyk wyciągania tylko jednej ręki, co zauważyłem, jest błędem.
 
Rosja zmiażdżyła Czechów. Czechy masakrują Grecję. Grecja zremisowała z nami, tylko dzięki Tytniowi i spalonemu. Czy tu jeszcze trzeba coś dodawać? :P



Przemek



NapierdzielaLI. Ponoć już spokój jest.



ps. kurwa dziewczyna się na mnie wkurzyła, gdy powiedziałem, że naprawde marne są szanse Polaków na wyjście z grupy. xD
 
No to jeżeli Czesi wygrają , to mamy los w swoich rękach, nawet jak dziś przegramy to wygrana z Czechami powinna nam dac awans. Ale remis dzisiaj i wygrana z Czechami - jeszcze lepiej :D
 
Tak sobie pomyślałem, że gdyby zawodnicy MMA reagowali na ciosy jak piłkarze na faule to mielibyśmy TKO w każdej walce po pierwszym celnym ciosie :-)
 
182818_420212574668711_90019092_n.jpg




Teraz nie będzie lipy!
 
Ja już nie mogę się doczekać o wieściach ile będzie dymów po meczu z Rosjanami : )
 
Ale Cech dał ciała! Ale niech już bramki nie padają w tym spotkaniu.... Bo przy remisie Greków i ew. porażce naszych to już z grupy nie wyjdziemy , bo Ruscy z pewnym 1 miejscem odpuszczą ostatni mecz i dadzą wygrać Grekom.
 
Nie jest źle, zobaczymy. Polsko WAR ENDLESS SUMMER,KOKO KOKO,LIBER MOTYWACJA NA 100% ;D! JEDZIEMY!
 
Back
Top