Euro 2012

nie rozumiem tylko dlaczego debilne wladze warszawy pozwolily rucholom na przemarsz, po tym co odpierdalali we wroclawiu, przeciez wiadomo bylo jak to sie wszystko skonczy. po meczu bedzie jeszcze gorzej, mam tylko nadzieje, ze nasi ich utemperuja
 
Ten przemarsz to przetransportowanie kibiców w jednej grupie na stadion i w sumie chyba lepsze to niz by Moskal miał iść w małych grupach. Wtedy mogłabybyć jedna wielka rozruba na wiekszym obszarze.
 
Tak czy siak czy to ruskie czy polskie to i tak wszystko mendy. Szkoda tych kibiców którzy robią taką fajną atmosferę a łajzy wszystko psują
 
Dokładnie cała Polska traci na takich wizytówkach, jak są tacy nabuzowani to zapraszamy do ringu dostaną wpierdol i skończy się podbijanie świata.
 
tak sobie pomyslalem, ze jakby tyton teraz dostal czerwo albo kontuzje lapnal, to ladna bysmy mieli lipe w tym meczu z grzegorzem w bramce
 
Co do tych bójek to wiadomo, że to nie jest dobre. No ale jeśli mają już być, to niech Polacy dopierdolą tym ruskim świniom, które rzucają się chmarą na garstkę ludzi, którzy nic im nie zrobili (mam tu na myśli sytuację z Wrocławia). Wogóle taka dzicz nie powinna przejechać przez granicę.



A co do meczu to początek naprawdę przyzwoity :)
 
No no pierwsze 25 minut na prawdę dobre, oby wytrzymali takie tempo. Trzymam kciuki.
 
kurwa smuda sra w gacie, wyjebac bezproduktywnego murawskiego, ktory byl przy pilce moze ze 3 razy, a dac mlodego wolskiego, ktory umie dryblowac i utrzymac sie przy pilce
 
Murawski kolejny mecz zostaje w szatni. Teraz muszą wejść Grosicki i Wolski. Nie mamy nic do stracenia. Gra nie wygląda źle, brakuje szczęścia.
 
Gra nie wyglądała źle do 30 minuty, potem jak zwykle, kurwa znowu zostanie mecz o honor.
 
Szkoda że piłka teraz mi się z Lato kojarzy. Jakby go nie było jakoś lepiej by mi się mecze oglądało.
 
Nie no jak nie zdejmie Murawskiego to jest debilem, tego nie da się inaczej określić, ja wiem, że w tej chwili w Polsce jest 40 mln trenerów, znawców futbolu i strategów, ale to aż w oczy kole. Środek bezproduktywny, do tego trzech DM miało nam zagwarantować brak prostopadłych podań u ruskich a tu takiego ch*ja ... perquis już na początku mógł dostać czerwoną za wślizg na bolszewiku
 
jaki mecz o honor ? co za różnica czy przegrają czy zremisują jak i tak muszą wygrać z czechami.
 
elson ...



ruskie ostatni mecz o pietruszkę oddają mecz z grecją, więc tamci mogą wygrać i to ch*j wie ile, a my nóż na gardle, bo nawet wygrana nam niczego nie gwarantuje, a do tego Czesi też grają o wszystko bo im nawet remis wystarczy ....
 
Powinien zejść Murawski, za niego na środek Obraniacd bo i tak lata wszędzie, a na lewo Wolskiego i może coś z tego będzie.
 
Przecież z taką grą to nie mamy szans z Czechami, a Czesi wiadomo, że jak chcą wyjść to muszą wygrać więc będą równie zdeterminowani co my. A czytałem opinie ekspertów, że widzą nas w półfinale :D . Chyba, że mieli na myśli trybuny :D
 
Back
Top