Euro 2012

Chyba faktycznie Tytoń jest lepszy niż Małafiejew. Wiaczesław ma obecnie dobrą formę, po 30-tce zaczął się rozkręcać. Tytoń ma niewielką przewagę, ale w życiu nie powiedziałbym, że Wiaczesław nie może się równać z Tytoniem. Przemek to nie jest top5 bramkarzy na świecie. Żaden Polak nie jest. Mamy tendencję do gloryfikowania polskich bramkarzy. Jak słyszę, że Szczęsny jest na poziomie Casillasa i Buffona, to opadają mi ręce.



Damien Perquis jest super przereklamowany na polskim rynku. Gość gra bardzo dobrze w powietrzu i koniec. Nie trzyma linii spalonego, nie jest jakimś szczególnym asem na nogach, często bardzo źle się ustawia. Królem gry wślizgiem też bym go nie nazwał. Gra w słabszym klubie niż Aleksiej i w lidze o podobnym poziomie. Ja bym się trzymał Bieriezuckiego. Nawet Aleksieja.



Dienisow to środkowy pomocnik, więc nie wiem jakim cudem miałby go zastąpić Błaszczykowski. Kuba mógłby zastąpić Dżagojewa, ale to nie ten poziom. Obraniak za Żyrianowa? Obraniak najlepiej gra na skrzydle. Jako ofensywny pomocnik jest beznadziejny. Do tego jest słaby w odbiorze piłki, więc za Żyrianowa bym go nie wstawił z powodów taktycznych. Prędzej zastanowiłbym się nad Polanskim lub Dudką w to miejsce.



Fajnie jakby wyłączyli Dżagojewa, ale jeśli mówi to ekipa, która nie znalazła patentu na Salpingidisa, to jest to bardzo żenujący dowcip.
 
co do gloryfikowania szczęsnego, to pomyslmy sukcesy klubowe - 0 w reprezentacji na waznym turnieju zagrał ile 57 min ? konkurencji w Arsenalu nie ma zadnej bo niby madalone czy jak mu tam, almunia bez ormy od kilku lat czy fabianski ? bitch please. po za tym uwazam, ze arsenal nie jest klubem mocniejszym anizeli PSV, fakt grają w mocniejszej lidze ale od kilku lat ta druzyna stary dobry Arsenal przypomina tylko i wylącznie z kolorów stroju i nazwy.
 
Pytanie czy brak sukcesów całego klubu to sensowny argument przeciwko bramkarzowi. Moim zdaniem nie :)
Mimo wszystko w polskiej bramce na turnieju chętniej widziałbym Boruca niż Szczęsnego. A na pewno chętniej niż Tytonia :P
 
Almunii w Arsenalu już dawno nie ma. Wojtek moim zdaniem bardzo dobrze gra na linii ale słabo współpracuje z linią obrony czego dawał wyraz i w piątek i kilkukrotnie w Londynie.



Dzisiaj typuje Polska - Rosja 1:2 i Grecja - Czechy 1:1
 
po jednym obronionym karnym nafle Tytoń podskoczył o kilkanascie pozycji w rankingach ?



PSV porównywac do Arsenalu ? nie wiem w którym miejscu - Arsenal potrafi grać dobre mecze (wygrywać) z Barceloną , Milanem ,Chelsea , Man City, Tottenhamem ... w lidze mistrzów wychodzi z zawsze z grupy, problemem są głupie wpadki i nierówny poziom ale 3 miejsce w najmocniejszej lidze Europy coś znaczy. Teraz PSV z kim wygrywało w ostatnich 2 sezonach ? z lokalnymi mistrzami ,którzy w LM nawet z grupy nie wychodzą, w pucharze UEFA odpadaja gdzieś w 1/8 , w lidze 3 miejsce , dużo strzelają ale 47 staconych bramek w sezonie to dosyć średni wynik jak na tak przeciętną ligę jak holenderska.
 
Pytanie czy brak sukcesów całego klubu to sensowny argument przeciwko bramkarzowi.








czesto slysze, ze szczesny gra w jednym z w najlepszych klubów swiata. jakos od 2006 roku Arsenal ciezko zaliczyc do takich klubów

Almunii w Arsenalu już dawno nie ma


ten sezon był na wypozyczeniu w WHU a po zakończeniu rozwiązał kontrakt z Arsenalem








po jednym obronionym karnym nafle Tytoń podskoczył o kilkanascie pozycji w rankingach ?


ja go zawsze ceniłem bardziej od szczęsnego. i tak bym w bramce na tym turnieju najchętniej widział kuszczaka
 
Painkiller Kuszczak? Really?



Grecja-Czechy 0:1



Polska-Rosja - nie typuje,wole iśc pokibicowac w strefie kibica.
 
z11907274X,Okladka---Newsweeka---z-11-czerwca.jpg
 
Kuszczak ma jeden problem. Musi być pierwszym bramkarzem albo rozsadza szatnię od środka. Jest bardzo dobrym bramkarzem, ale ma za wysokie mniemanie o sobie. Chował je do kieszeni w Man Utd, ale wtedy był ponoć jeszcze bardziej nieznośny na zgrupowaniach. Słyszałem dużo złego o jego charakterze, ale umiejętności mu nie odbieram.
 
Osobiście niezgodze się by był lepszym bramkarze od Boruca,Tytonia,Szczęsnego.Miał swoje momenty ale jak pamiętam go od bundesligi to byl bramkarzem nr 2.Błąd opełniał głownie przy wyborze klubów bo jest dobrym bramkarzem
 
Ja tam Broruca uważam wciąż za najlepszego bramkarza z Polski, jedyni którzy są od niego lepsi to Casillas i Buffon, bo Cech to z kolei w mojej opinii bramkarz przekrelkamowany, dobry ale nie jakiś wspaniały.

Denisow swego czasu w Zenicie występowal na prawej pomocy stąd moje porównanie do Kuby.
A Aleksiej ma miejsce w CSKA bo jest uniwersalny, troche na tej zasadzie co Dudka w Auxerre, choć w przypadku Dudki różnie to z tą jego grą bywa...


Ciekaw jestem co Ci wszyscy malkontenci i w większości dyletanci będą gadac jak jakimś cudem wygramy z Rosją... :-)

Ja tam jestem za Polską i mocno wierzę w jej zwycęstwo, jeśli nasi się zawezmą i wzniosą na wyżyny swych umiejętności to będzie dobrze, aha i przede wszystkim jestem optymistą, może naiwnym ale optymistą...
poza tym zawsze zostają Niemcy i Francja... :-)

Szkoda tylko że Giroud nie zagrał z Anglią...
 
A ja będąc realistą powinnienem wytypować 2-0 dla rosji (lub wiecej) ale jednak myśle że jakaś niespodzianka musi być i Polacy wygrają :-)



Co do pierwszego meczu dzisiaj to remis był by starsznie czechom nie na rękę ale jednak 0-0.
 
Nie ma też co siać histerii. Kacapy zagrały dobrze z Czechami, ale to nie jest druzyna, przed którą trzeba trząść tyłkiem. To nie są Niemcy, ani Hiszpania. Owszem, są jednym z faworytów tego turnieju, ale nie są niemożliwi do pokonania. Ja tam bardzo mocno wierzę w naszą drużynę i mam nadzieję, że pokażą kawał dobrego futbolu i zaskoczą Ruskich, którzy nie będą potrafili odpowiedzieć na boiskową agresję i zabójcze kontrataki. Chciałbym, żeby Smuda dał szansę Wolskiemu. Bardzo mocno w niego wierzę i mam nadzieję, że będzie miał możliwość udowodnienia swojej wartości.



Polska 1:0 Rosja



Ale na wszelki wypadedk będę trzymał kciuki za remis w drugim meczu. ;) I wydaje mi się, że jest to bardzo prawdopodobny wynik. Grecy zagrają przede wszystkim na zero z tyłu, a Czesi też nie będą rzucać wszystkiego na jedną szale.



Grecja 0:0 Czechy
 
Ja stawiam na 1-0 dla Polski i pierwsze 0-0 w turnieju, które wedle mych przwidywań padnie dziś naWrocławskim Stadionie. :-)
 
@Madman:
Ciekaw jestem co Ci wszyscy malkontenci i w większości dyletanci będą gadac
Będą gadać, że błędnie napisałeś "ci" dużą literą ;)
A tak poważnie to, przynajmniej ja, będę się po prostu cieszył. Jeśli przykładowo Tytoń będzie w stanie zagrać jak Boruc z Niemcami czy Austrią i wybronić nam kilka setek (a nie wątpię, że będzie miał okazję, bo nasza defensywa rozłazi się jak stare gacie) to chętnie przyznam, że się myliłem i słusznie robiono z niego bohatera w mediach :)
Po prostu nie bardzo w to zwycięstwo wierzę, bo drużyna Smudy nie wygrała z żadnym ciężkim rywalem, poza Wybrzeżem Kości Słoniowej, które chyba nie grało w najmocniejszym składzie, a jak się trochę rozpędziło to i tak robiło z naszą obroną co chciało. A problemy widoczne od dłuższego czasu w sparingach pokazały się i w piątek.
 
Kuszczak to jest dopiero typ bez ambicji. Ile on pograł w swojej karierze ??? dwa sezony ?? W życiu bym nie powołał takiego piłkarza, nawet jakby miał super sezon i zostałby najlepszym bramkarzem premiership
 
Właśnie Kuszczak miał ambicje,żeby być pierwszym bramkarzem w United dlatego znosił rolę wiecznie rezerwowego za Van der Sarem. Holender już powoli kończył karierę, Kuszczak cierpliwie czekał a swoją szansę, niestety nie doczekał się. Inna sprawa, że faktycznie długo to trwało, ale widocznie chciał podjąć to ryzyko.
 
pierwsze osiem typów i tylko trafiłem wygraną niemców.



idealnie wyniku- żadnego trafienia.



nie ma to jak dobry start... :-)



na dziś optymistycznie:



czechy- grecja 0-0



i bardzo optymistycznie...



polska- rosja 1-1
 
@ Hightower



rozumiem ze mogl poczekac 2 sezony ale ile on juz tam grzeje ?? 4-5 lat ?



Chłopak miał talent, ale nigdize go nie roziwnal bo byl wiecznie rezerwowym całą kariere. A kto wie jakby przeszedl z manu do gorszego zespołu gdzie by sie rozwinal to byc moze znowu by trafil do klasowej ekipy tym razem w roli 1



dla mnie ten człowiek to zaprzeczenie sportowca
 
To Highlander o Kuszczaku pisał ;) Swoją drogą on przez ostatnie pół roku zbierał podobno świetne opinie, ale zdaje się, że na zapleczu Premiership.
 
Back
Top