Euro 2012

Czy tylko mi się wydaje, że nasz mecz z Grecją oprócz pierwszych 20 minut był najgorszy w całym Euro. Grecy i Polska to dwie najbardziej odstające poziomem od reszty drużyny ...



 
Stary, dobry Szewa. Zazdroszczę Ukraińcom. My też mogliśmy tak wspaniale zacząć. Dzisiaj weszły mi obydwa mecze.
 
nie ma co porównywać meczu naszego z Grecją. Jedni się bronią autobusem, drudzy nie umieją atakować a paliwa mają na 20 minut
 
A tak się bawi nasz ulubiony ekspert od analiz :]



http://www.dailymotion.com/video/xrcgjo_yy-yyyyyyyyyy-yyy-yyyyyyy-yyyyy_sport
 
Ukraińcy mi niesamowitych emocji dostarczyli. Fajnie było zobaczyć znów Shevchenko do tego strzelającego bramki.
 
Mi tylko pierwszy dzien "wszedl", od jutra trzeba sie ogarnac :-)



Dzis kupon zawalila Szwecja. Ale, trzeba przyznac, bardzo dobry mecz Ukrainy.
 
liczyłem na Szwedów.
może to zazdrość przeze mnie przemawia, ale nie chciałbym sytuacji w której jedni organizatorzy mistrzostw (Ukraina) wychodzą z grupy, a drudzy, czyli my - nie

btw: Szewczenko przypomina troche z twarzy Kliczko :)
 
Ukraina jako gospodarz sie bardzo dobrze pokazała przed własna publicznością,nie to co Polska...
 
Mecz był zajebisty, szkoda, że szwedzi nie wykorzystali tych okazji na końcu może był by remis. A tak to szkoda Szwecji bo też się całkiem przyzwoicie pokazała.
 
chciałbym zwrócić uwagę, że ważniejszy od dzisiejszego meczu naszego może być Czechy-Grecja :) Jeśli Grecja wygra z Czechami co jest o wiele bardziej prawdopodobne niż to, że my wygramy z Rosją to na 75% będzie po ptokach



ja typuje tak



Czechy-Grecja 1:1



Rosja - Polska 1:1
 
Nie zgodzę się, że mecz otwarcia był najsłabszym meczem mistrzostw. O ile poziom zaprezentowany przez Polskę i Grecję pozostawia wiele do życzenia, o tyle poziom emocji i zwroty akcji uczyniły ten mecz ciekawym.



Ukraina zaprezentowała się świetnie. Należy pamiętać, że Szwecja to potencjalnie najsłabszy rywal w ich grupie, ale nasi sąsiedzi mają więcej powodów do optymizmu, niż my.



Wczorajszy mecz udowodnił, że "Trzy Korony" to drużyna, która jest odpowiednio mocna na eliminacje, natomiast w meczach mistrzowskich od kilku lat wypadają coraz słabiej. Nie wróżę im przyszłości, kiedy stracą swoją kolejną gwiazdę - Ibrahimovica.



@noodles - pełna zgoda. Potencjalnie, nawet przegrana z Rosją i remis w drugim meczu (wygrana Czechów w sumie też...) daje nam matematyczne szanse na awans.



Typy:



Polska - Rosja 0:2



Grecja - Czechy 1:1
 
Szewczenko jak za starych dobrych lat. Jak na razie jego postawa to największe zaskoczenie mistrzostw jak dla mnie. Gość coraz mniej grał w Kijowie, coraz mniej i coraz słabiej w kadrze, a tu nagle taki mecz. Z drugiej strony słabi Szwedzi. Ibrahimović kryje Szewę, co nie może się dobrze skończyć. Rosenberg w ogóle nie wie, co ma robić na boisku. Bardzo słabe skrzydła. Znacznie więcej się po nich spodziewałem.



Francja wygląda dobrze. Są jeszcze pewne makamenty, mało produktywny jest Benzema, ale z meczu na mecz powinno być coraz lepiej. Anglia gra trochę archaiczny futbol. Wygląda to trochę jak czekanie na Rooney'a. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Przód w składzie Oxlade, Young, Milner - Welbeck wygląda słabiutko. Już lepiej chyba puścić dwóch sprinterów. Ox i Walcott na bokach i ten nieszczęsny Carroll w ataku. Jak będzie dużo wrzutek, to powinien coś wbić.



Polska - Rosja 1:3



Grecja - Czechy 1:1
 
Wszyscy na tych Ruskich typują jakby to Niemcy byli :) Tak jak to Boniek powiedział, jakie oni mają gwiazdy światowego formatu ?? Te wszystkie Arszawiny to jak nasz Lewandowski. Po drugie gramy u siebie a to jest jednak bardzo duży atut, który wielu niedocenia. Mamy dobrą ekipe, którą stać na dobry mecz. Skoro w przeszłości mogliśmy wygrywać albo remisować z klasowymi zespołami to czemu ma tak nie być teraz :)??



Ruskim wyszedł jeden mecz, nie oznacza to, że są faworytami turnieju. Wysokiej formy nie da się cały czas utrzymywać. Poza tym nasi już nie będą tak spięci jak w pierwszym meczu.



Dlatego ja typuje remis 1:1 a sercem i nadzieją 2:1 dla nas
 
nawet jakby ruscy byli naszpikowani gwazdami o umiejetnosciach Ronaldo, Ronaldinho, Messiego czy Cristiano, nawet jakby mieli kolektyw jak Hiszpanie na ostatnich turniejach to nigdy nie postawiłbym przeciwko biało czerwonym. Fanatyzm, nacjonalizm zwij jak chcesz.Ja wierzę, ze dziś Polacy zleją ruskich jak JDS zlał Caina ;]
 
Moim zdaniem w reprezentacji Rosji załapaliby się jedynie Lewandowski i Piszczek. Resztę pozycji mają lepiej obsadzoną. Bramkarze są na podobnym poziomie. Boniek albo gra pod atmosferę albo jest ignorantem, który uważa, że w Rosji jest przeciętny poziom. Ałan Dżagojew to piłkarz światowego formatu i mówię to nie ze względu na mecz z Czechami. Obawiam się, że dziś "zgwałci" Boenischa na skrzydle.
 
Porównuję Tytonia z Małafiejewem, bo dziś oni zagrają.



Uważam jednak, że Igor Akinfiejew jest lepszym bramkarzem niż Wojciech Szczęsny.
 
Nie pierwszy raz zaglądając do tego tematu odnoszę wrażenie iż często jesteś trochę zbyt radykalny w swych opiniach na temat futbolu Escobar...

Malafeev nie może się równać z Tytoniem, nie wspominając już o Szczęsnym, nie wiem jak w obecnym sezonie rosyjskiej ale w poprzednim Vyacheslav notował dość często wpadki które nie przystoją dobremu europejskiemu golkiperowi. Alexey jest gorszy od Damiana Perquisa w mojej opinii. Gdyby grał Vasily to rzeczywiście Rosjanie mialiby przewagę na tej pozycji ale Alexey to trochę taki klocek ktorego Ignashevich musi wiecznie asekurować. Sądzę również że Kuba spokojnie móglby wyleczyć ze składu Denisova, tak jak Obraniak Zyrianova...

Co do Dzagojewa to podobno mają go wyłączyć... :-)


Co nie zmienia faktu, że Polska nie będzie faworytem w meczu z Rosją.
 
23w721w.jpg
 
Back
Top