Euro 2012

Orestos - masz na myśli piwko + mecz? Bardzo chętnie, ale tym razem bardzo delikatnie, bo w niedzielę muszę się w pracy pojawić :)
 
No ja też myślałem delikatnie góra 2-3 piwka, to wpadnijcie z małżonką do mnie :)
 
Obstawiłem 2 mecz idealnie co do wyniku, ESP-ITA rowniez wpadlo, wiec mam podwojny zaciesz. Cos niesamowitego, najpiekniejsza chwila w zyciu po golu Kuby!!! ; )
 
ruskie ostatni mecz o pietruszkę oddają mecz z grecją, więc tamci mogą wygrać i to ch*j wie ile


Nawet jeżeli przegrają to powinni wyjść.

@GLF
@Gambit

jeżeli Grecy wygrają z ruskimi (z wysokim wynikiem),a Czesi z Polakami to Rosjanie odpadają, czy źle to kalkuluje?
 
Ruscy zmiażdża Greków, bo napewno już dziadzia Putin wykręcił do Dicka i mu przedstawił konsekwencje odpadnięcia z grupy dla niego i jego rodziny ;).
 



Gdy więcej niż dwie drużyny
mają tyle samo punktów, rozpatruje się:

[list type=decimal]
[*]
Liczba punktów zdobytych przez drużyny w bezpośrednich meczach rozegranych między nimi;
[*]
Bilans bramek drużyn z uwzględnieniem meczy, które rozegrały one między sobą;
[*]
Liczba strzelonych bramek przez drużyny • również w meczach, które rozegrały między sobą;
[*]
Jeżeli po rozpatrzeniu punktów 1-3 dwie drużyny ciągle zajmują ex-aequo jedno miejsce, punkty 1) do 3) rozpatruje się ponownie dla tych dwóch drużyn, aby ostatecznie ustalić ich pozycje w grupie. Jeśli ta procedura nie wyłoni zwycięzcy, stosuje się po kolei punkty od 5 do 9;
[*]
Bilans bramek obu drużyn, z uwzględnieniem wszystkich meczy w grupie;

Liczba strzelonych bramek przez obie drużyny we wszystkich meczach w grupie ;

współczynnik UEFA z eliminacji do mistrzostw Europy w piłce nożnej 2008, eliminacji do mistrzostw świata w piłce nożnej 2010, eliminacji do mistrzostw Europy w piłce nożnej 2012 oraz z mistrzostw Europy w piłce nożnej 2008, mistrzostw świata w piłce nożnej 2010;

zachowanie drużyn pod względem fair play (w finałach mistrzostw);

losowanie.
[/list type=decimal]


Jeżeli dwie drużyny uzyskały tę samą liczbę punktów, tę samą liczbę bramek i remisują pod koniec ostatniego meczu grupowego między tymi drużynami, kolejność tych drużyn rozstrzygają rzuty karne, pod warunkiem, że żadne inne drużyny nie uzyskały tej samej liczby punktów we wszystkich meczach grupowych. Jeżeli więcej niż dwie drużyny uzyska tę samą liczbę punktów, stosuje się wyżej wymienione kryteria.




http://pl.wikipedia.org/wiki/Euro_2012#Faza_grupowa
 
Brawo biało-czerwoni. Bardzo dobra postawa w defensywie. Piękny gol Kuby. Po tym występie bardzo optymistycznie zapatruję się na mecz z Czechami.
 
grecja musialaby wygrac roznica 2 bramek, ale 3:1 lub wyzej a Polska z czechami, wtedy ruski by odpadly. i tak GLF, ladny mecz, bo byly emocje i duzo okazji bramkowych, wole ogladac takie cos niz chelsea albo grecje, ktorzy stoja 10 pilkarzami we wlasnym polu karnym
 
Mecz bardzo dobry, co mnie zaskoczylo bo spodziewałem się ,ze moskale strzelą więcej.



Problem Polski jest taki ,że nie ma kto strzelać zbytnio bo nie licząc Andory to wygrywamy głównie 1:0 albo są bezbramkowe remisy - Polański dziś mial 2-3 okazje ,a już nie wspomne o tym golu ze spalonego bo sama akcja wręcz wyśmienita. Liczę, że w meczu z Czechami nasi sąsiedzi nie strzelą nam gola bo strzelenie 2 bramek będzie bardzo cięzkie .







@Gaara



Chyba meczów Chelsea nie oglądasz , bo ocenianie na podstawie jednego meczu z Barceloną świadczy o totalnej ignorancji.
 
myslalem, ze kazdy sie domysli, ze nawiazuje wlasnie do tego meczu. pare meczy widzialem i nie podoba mi sie ich gra
 
elson, akurat przykład Chelsea jest odpowiedni i nie mija się z prawdą. W tym sezonie ich mecze działały niczym środek nasenny, szczególnie te pod koniec sezonu, kiedy stery przejął Di Mateo. Jedyny mecz, który dobrze się ogłądało, to ten, w którym rozbili QPR 6-1.
 
Polska - Grecja - pierwsza połowa :-)



Polska - Rosja - druga połowa :-)



Polska - Czechy - obie połowy ??
 
W Gdańsku panuje euforia jak po zdobyciu mistrzostwa albo odzyskaniu niepodległości. A przecież pozostał jeszcze jeden mecz, który MUSIMY wygrać.
 
No i co "eksperci " :D ?? a nie mówiłem ? Polska mogła ten mecz wygrać. Może gdyby Smuda był bardziej odważny i wpuścił Grosickiego na kontry, ale cóż. Ja wytypowałem 1:1 :)



Czekam na komentarze tych co typowali po 3:1 dla ruskich albo jeszcze lepiej :D



A wielka rassija gówno pokazał, żadnej sytuacji - jedynie ten frajerski gol po stałym fragmencie.



Pewnie teraz znajdzie sie kolejny milion kibiców którzy wygraną z Czechami widzą jako pewnik
 
To mnie rozjebało
1339534863_c9v4rm.jpg
 
noodles:

No i co "eksperci " :D ??




mógłbym Ci zadać to samo pytanie :P




Czesci już 2:0













ale my musimy być chujowi :D to nas Ruscy przetestują...


A wracając do meczu to wypadł lepiej niż się spodziewałem, z czego się bardzo cieszę :) Bardzo pozytywnie zaskoczyli mnie Perquis i Dudka, Tytoń zagrał mniej więcej tak jak się spodziewałem, tzn. dobrze ustawiony, dobrze grający na przedpolu, na linii już taki sobie. No i chyba lubi puszczać bramki bez próby interwencji (vide ta nieuznana z Grecją).



W każdym razie mecz dobry, wynik też spoko, ale nie wiem czy to już dobry moment na świętowanie.



seven:



No właśnie zauważyłem tą reakcję w czasie meczu i nawet odrobina sympatii do Polanskiego się u mnie pojawiła :P
 
Perquis jest wolny - 2 razy ratował się ryzykownym, aczkolwiek skutecznym wślizgiem. Jeżeli chodzi o obrońców, a nawet wszystkich zawodników, dla mnie bezapelacyjnie najlepszy był Wasyl.
 
Właśnie wróciłem. Ogólnie było dobrze. Za to strefa kibica to jakaś jedna wielka masakra. Przejanuszowato tam jest poprostu. Poza tym ceny z kosmosu. Za giętą 15 pln, za szaszłyka 30 pln. Po 10 minutach, nie wytrzymalismy z kumplem i udalismy sie do najblizszego baru.



Co do meczu to dobry w naszym wykonaniu. Jak zauwazylem to hymn kazdy spiewal, nawet farbowani. Wedlug mnie mozna wyroznic Perquisa, ktory dzis dawal rade. Za to Boenischa powiesilbym za jaja za te jego dziwne kiwki na wlasnej polowie, w ktorych tracil pilki.
 
Nie moge, sie doczekac meczu z czechami kurde cwiercfinal to bylo by cos pieknego np z Niemcami albo Holadnia :-)
 
Polański moim zdaniem najlepszy na boisku, i tylko bramka Błaszczykowskiego przyćmiła jego występ.
 
dziś w radiu słyszałem, ze ludzie pod stadionem komentowali, ze tak slabej druzyny jak rosja to jeszcze nie widzieli. i się zastanawiam czy ja oglądałem inny mecz niż oni czy o co mogło chodzić w takiej wypowiedzi
 
Back
Top