Euro 2012

Paradoksalnie największe problemy miałem z załatwieniem sobie urlopu niż z samym wylosowaniem biletów, ale udało się. Jadę na mecz Polska - Czechy do Wrocławia już jutro z rana. Czyli powinienem zdążyć jeszcze trochę pozwiedzać.:-) Bałem się, że pojadę na mecz o honor, ale jednak szykują się mega emocje. :) Powiem krótko: WAR POLSKA. :-)
 
jak pijesz browar to lec do spizu na ich robione piwo, zajebioza miodowe albo mocne! a dodatkowo chlebek ze smalczykiem:)
 
@Gaara



Chlebek ze smalczykiem jest bardzo popularny u nas na Kaszubach, także dla mnie żadna nowość. :) Browar uwielbiam, a "do spizu" to gdzie?
 
na rynku, ja wiem, ze zadna specjalnosc, na slasku tez tego pelno, ale do browarka idealnie pasuje a jak jeszcze gratis to juz wogole:D
 
@ spa



Rozumiem, że pozostałe 10 tys. Rosjan też dostało w pizde od pozostałych 100 tys. Polaków?



Nie usprawiedliwiam tego co się stało, ale nie ma skutku bez przyczyny.
 
co preferujesz, typowe polskie kotlet schabowy z ziemniaczkami i zurek czy jakies shoarmy albo cos



jebac dworcowe zarcie:D
 
kolo kredki i ołowka za placem grunwaldzkim jest ponoc dobra knajpa nazywa się "Twoja Stara" prawie na przeciw klubu Alibi. Nie wiem czy prawda, ze zarło dobre ale banner nad wejsciem mają zajebisty
 
bar smaczek na srodmiesciu, ul. poboznego ale nie wiem czy to znajdziesz:D ale nawet w arkadach znajdziesz takie rzeczy na pierwszym pietrze tylko drozej



pain ale z milionem studentow i nie wpierdolisz w ciszy:D
 
Like a boss:



2w2g5kp.jpg
 
Bez kitu Korwin pod ochroną prawicowych bojówkarzy.:-)



Za granicą pewnie też są dymy tylko u nas o tym nie słychać.
 
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/euro-2012-adrian-mierzejewski-zastapi-ludovica-obr,1,5159297,artykul.html



imo dobra zmiana
 
wg mnie pudlo. Obraniak jest o klase lepszym piłkarzem niż mierzejewski. do tyego strasznie mi się niepodoba to, ze niemal pewny w bramce na czechów bedzie szczesny ;/
 
co do bramkarza to okaze sie w meczu czy sluszny wybor szczesnego :P







ja tez nie widzialem jakies zajebistej gry obraniaka, natomiast mierzejewski potrafi jebnac z dystansu
 
Ja bym wpuścił Wolskiego na skrzydło chociaż na ostatnie pół godziny w przypadku remsiu. Coś czuję, że chłopak może dobrze zagrać i odciążyć środek boiska, który do przodu nic nie gra.
 
ciekawe czy zmiana Obraniaka podyktowana względami taktycznymi czy tym, że źle sie Ludovic zachował przy zmianie.
 
Back
Top