Euro 2012

Holandia będzie tym faworytem , który z grupy nie wyjdzie i na każdej imprezie tak jest



2010 MŚ : Francja , Włochy



2008 Euro: Francja



2006 MŚ : -



2004 Euro: Hiszpania, Włochy, Niemcy



2002 MŚ: Francja ,Portugalia ,Argentyna



2000 Euro: Niemcy, Anglia ,



1998 MŚ: Hiszpania ,
 
Szkoda mi strasznie Holendrów bo od zawsze im mocno kibicuje, ale cóż Niemcy pokazali, że są w wyśmienitej formie i marzą o mistrzostwie
 
W przypadku Niemiec, zdaje się powtarzać pewien scenariusz, jaki idzie zaobserować w ostatnich imprezach w ich wykonaniu - im dalsza faza turnieju, tym wyższa forma naszych sąsiadów.


Holandria rozczarowała. Cóż, gołym okiem widać, że ta drużyna prezentuje diametralnie inny poziom, niż na ostatnich MŚ.


Kolejna grupa, w której ostatnia kolejka zapowiada się bardzo ciekawie.
 
Holandia nadal może awansować i nawet nie potrzebuje aż tak dużo szczęścia. Jeśli wygrają dwiema bramkami i Dania przegra są w ćwierćfinale.
 
My Hero:-) Klątwa arjena trwa!



arjenrobben_153234.jpg




Brawo Niemcy! Dobrze się stało, Holandia robi nara:-)
 
od zawsze bylo wiadomo, ze niemiaszki sa druzyna turniejowa, im dalej tym lepiej dla nich. ale nienawidze tych kurewskich trab po ich wygranych jakby juz zdobyli mistrzostwo europy, szczegolnie jak moje dziecko spi.



tidzej, tak samo jak niemcy dwoma przegraja, portugalia wygra i niemcy papa
 
:Razem po zwycięstwo" to jest w linku :-) coś czuję, że Niemcy sa już w ćwierćfinałach... nawet jak zremisują z Danią
 
Holdania nie dopisała, co by tu nie powiedzieć, niemcom i tak życzę jak najgorzej, jestem bardzo wkur***** tym, że wygrali.



ps. co sądzicie o komentarzu ??
 
Ten Hummels jest zajebisty. Prawie błędow nie popełnia. Prawie światowa klasa. Oby plotki z Barcą się potwierdziły, ale Real też na niego poluje podobno.
 
Kurcze tak się zastanawiałem do którego zawodnika MMA jest podobny Theofanis Gekas i mam.



Ken Shamrock. :P
 
Bardzo dobre mecze wczoraj! Szczególnie ten pierwszy. Co do Ronaldo...Rodzinka i znajomi jak go widza, to mu źle życzą, śmieja sie z niego i w ogóle. Imo nie ma szczęścia (nie wiem czym to jest spowodowane, bo w formie raczej jest..może stres/presja..?) . Portugalia imo nadal jest sporym faworytem! I mimo ,że tak wiele osób Ronaldo nie trawi, wydaje mi się ,że koleś się przełamie, może już z Holandią, a wówczas rywale szans wielkich mieć nie będą.



Niemcy jak to Niemcy w swoim stylu: Wszyscy grają , a Niemcy wygrywają ;-)







Włochy - Chorwacja 1:2



Hiszpania - Irlandia 3:0
 
licze dziś na Chrowatów, ze zagrają ładnie, skutecznie i urwą punkty Włochom.



Włochy - Chorwacja 1-2 a co



w drugim meczu faworyt jest tylko jeden i nawet w słabszej dyspozycji nie powinni miec zadnych problemów z chyba najsłabsza druzyna turnieju - Irlandią dlatego stawiam na zdecydowane zwycięstwo mistrzów świata, europy i okolic



Hiszpania - Irlandia 5-1
 
Back
Top