Euro 2012

Painkiller - chodzi o to,że przed meczem Rosja była za mocna na Polskę i wszyscy "chcieli" naszej porazki. W momencie gdy Polacy dali radę, to się okazało,że to jednak Rosja jest słaba jak barszcz. mentalnośc oszołomostwa.



Swoją droga, dobrze tym, którzy wietrzyli przegraną. Ludzie na forum(i nie tylko) są troche jak wiatraki - przed pierwszym meczem wszystkie typowania na korzyść Polski, po nim, Polacy przegrywają i odpadają;] Zakładam,że po wczorajszym meczu teraz wiekszość wytypuje awans do ćwiercfinału;]
 
szkoda jak cholera, ze brozek nie pierdyknal po wejsciu to byłby hit. zabraklo mi zmiany grosickiego za murawskiego. moze to bylo podyktowane urazem Polańskiego ale wydaje mi się, ze ostatnie 15 min skrzydla błaszczykowski i gorsicki zrobiłyby dużo dymu z przodu. nic teraz trzeba czechom coś dupnąc i wygrac 3 mecz grupowy, ktory zwyczajowo wygrywamy na turniejach :D
 
Ja tam przed meczem z Grecją mówiłem, że Polska przegra, przed meczem z Rosją też i teraz przed Czechami tak samo uważam. :D Nie jestem kibicem piłki noznej i zastanawiam się, jak w ostatnim czasie Polska piłka nożna musiała nisko upaść, skoro wszyscy zachwycają się dwoma remisami tak, jak byśmy wygrali nie wiadomo z kim. A to tylko dwa remisy. Myśle, ze Rosję zgubiła też, zbyt duża pewność siebie po meczu z Czechami. I paradoksalnie właśnie z tym drugim zespołem Polska może mieć większe kłopoty, gdyż wyjdzie tak samo zmobilizowany jak Polacy.
 
Upaść??



jesteśmy w swoim primetime od czasów Bońka, trzeci mecz a my nadal mamy szanse na awans :D



tak mi szkoda tego meczu z ruskimi, jeden stały fragment.... przecież oni sobie żadnej sytuacji nie stworzyli.



Z Czechami będzie chyba najcięższy mecz bo wtedy już nikt nie będzie kalkulował
 
Nie będe optymistyczny, jak Pan wyżej co do ilości bramek.

Dania - Portugalia 1:0 (kto wie, czy Dania nie będzie taką Grecją z 2004?)

Holandia - Niemcy 0:2 (nieskuteczność Holendrów będzie nadal trwać)

Zgadzam się z noodles. Jest to nasz najlepszy występ w turnieju od lat 80' (nie liczę występu w Barcelonie, bo IO rządzą się swoimi prawami).
Jest to pierwszy mecz w XXI wieku, kiedy Polacy nie walczą już tylko o honor, a mają realne szanse na awans do dalszej fazy ME.
 
biorąc pod uwage to, że Portugalia jest w kryzysie i formy i szatni raczej nie są faworytem z Duńczykami, którzy z kolei są mocni psychicznie po zwycięstwie z Holandią



Dania -Portugalia 2:1



Holandia - Niemcy - ciężko wytypować bo Holandia nie jest w formie i Niemcy niczego nie pokazały. 1:1







Na wszystkie mecze tylko w dwóch nie wytypowałem dobrze :D kurde a jak gram u buka to zawsze przegrywam...
 
Dania 2:1 Portugalia



Holandia 0:1 Niemcy







Bije sie, w piers, ze wczoraj nie wierzylem w Polakow :-)
 
Nie jestem kibicem piłki noznej i zastanawiam się, jak w ostatnim czasie Polska piłka nożna musiała nisko upaść, skoro wszyscy zachwycają się dwoma remisami






z całym szacunkiem ale zdanie na poziomie takich starszych pań, ktore sa wsciekłe, ze nie mówią nic o jarku k. tylko o euro. swoją drogą jechałem w sobote do szkoły autobusem i na przystanku wsiada stara gruba baba, dla ktorej sportem byłoby tylko zarcie na czas i takim zdewociałem głosem i tonem zaczyna na cały głos biadolić " a po co to euro, przegramy wszystko szkoda czasu i pieniedzy" kawałek dalej siedział za nią facet ja wiem taki 40 -50 lat i nie wytrzymał jej pierdolenia i na caly autobus wrzasnął " zamknij się babo" pierwszy raz widziałem oklaski w autobusie miejskim ;)



Pierwszy remis trochę niedosytu zostawia ale wczorajszy z ruskimi cenny bo z mocną druzyna i pozwalajacy realnie patrzec na awans.
 
a ja gratuluje idiotom, ktorzy atakowali Rosjan. Brawo patrioci z dupy wzieci....
 
Ci Ruscy co im sie w głowach gotowało to dobrze, ze dostali wpierdol ale po filmiach jakie widzialem z wczoraj to wielu zwyklych kibicow dostalo w bęcki. Pewnie nasi kibole z siebie dumni
 
A ja gratuluję Rosjanom, którzy po ulicach Warszawy przechadzali się z flagami z sierpem i młotem.



Wczorajsze wydarzenia w Warszawie nie miały nic wspólnego z wydarzeniami we Wrocławiu. To co stało się wczoraj w stolicy było pewne od dawna.
 
A ja gratuluję Rosjanom, którzy po ulicach Warszawy przechadzali się z flagami z sierpem i młotem.






i służby porzadkowe nic ? to ja mam nadzieję, że niemcy ze swastykami pójda przed meczem w Polsce, skoro nasze prawo można tak naginać
 
i służby porzadkowe nic ?
z tego co wiem,to miasto się zgodziło. Moje zdanie jest takie - oszołomstwo(zarówno ruskie jak i polskie) niech się leje między sobą(najlepiej w ciemnym lesie),ale po obu stronach,większość osób to kibice, którzy chętnie się między sobą bawią. Szkoda,że takie burdy przyćmiewają to. Media uparcie kreują nienawiśc polsko-ruską - ja w takie coś nie wierze,bo wszystko zależy od człowieka,nie ważne jakiej jest narodowości czy rasy.

Widzę,że Dania u wielu osób jest faworytem spotkania:) Również licze na ich wygraną(na turniejach zwykle kibicuje underdogom :P),aczkolwiek, jeden dobry mecz z Holandią, to za mało.
Niemcy myśle,że sobie poradzą i Holandia dziś wróci do krainu tulipanów.
 
Pokaz mi tych Rosjan, ktorzy niesli czerwone flagi z sierpem i mlotem. Wyglada na to, ze oprocz niskiego IQ dolozyc jeszcze trzeba daltonizm i agnozje.



Nie obchodzi mnie co zwierzeta robia w lesie. Jak chca to niech sie tam zabijaja. Atakowanie ludzi idacych na stadion jest slabe. Postaw sie w ich sytuacji. Idziesz na stadion z synem ubrany w barwy Polski i zostajesz pobity, tylko dlatego, ze jakis jeden idiota niesie gdzies tam jakas flage....
 
Media uparcie kreują nienawiśc polsko-ruską - ja w takie coś nie wierze,bo wszystko zależy od człowieka,nie ważne jakiej jest narodowości czy rasy.






poznałem kilku rosjan w trakcie tego turnieju, zatrzymali sie u mnie w miescie po meczu z czechami, normalnie sie z nimi rozmawiało, zartowało. kiedys poznałem kilka rosjanek, kontakt z nimi mam do dziś i tak z rozmow z nimi moglem wywnioskować, ze ta cala nienawiść to jest wymyslana u nas, bo przynajmniej to młodsze pokolenie rosjan mowi, ze lubią polaków. szkoda, ze na siłe podczas tego turnieju sztucznie sie ten konflikt rozdmuchuje
 
Wczoraj Polska nareszcie pokazała charakter i wolę walki do 90 minuty!!! Byłem wkońcu dumny z tego jak grają. I to my mieliśmy więcej okazji do zdobycia bramki a nie faworyzowana Rosja. Teraz tylko zwycięstwo z Czechami i wychodzimy z grupy :)
 
dania w meczu z portugalia wcale nie jest takim underdogiem, w koncu w eliminacjach z nimi wygrali i to oni przed portugalia zapewnili sobie bezposredni awans do me. co do ruskich, znam kilku mlodych i tak jak mowicie, lubia polakow i wogole nie patrza na nas w takim kontekscie jak to kreuja media
 
Zapraszamy do oglądania program rozrywkowego • EURO VIP • . Jest to propozycja kanału Tele5 na czas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Zaproszeni do programu goście komentować będą wydarzenia wokół Euro 2012. W programie pojawi się między innymi: Martin Lewandowski i Jan Błachowicz oraz wielu, wielu innych zawodników Emisja programu w czwartki o g. 21:50, powtórki w soboty o g. 13:05.
 
518691_net12612167_34.jpg
 
bawo kaczka, masz flage...rozumiem, ze pozostale 10 tys tez mialo?



Ogarnijcie sie...
 
Back
Top