Doping, sterydy i inne środki

On wie, że w udo trzeba od zewnętrznej strony i nie może być pod kątem?

Na pośladku ciężko o ropnia to już musi być wybitny żeby tam mieć.
Mówi że od zewnętrznej bije tylko pytanie co u niego znaczy po zewnętrznej....czy pod kątem to nie wiem. Mi się wydaje że to właśnie źle coś robi bo ten strzał w pośladek to był jego pierwszy w dupę i taka afera znow więc na pewno coś chujowo zrobił ale czy się da aż tak chujowo?
 
Mówi że od zewnętrznej bije tylko pytanie co u niego znaczy po zewnętrznej....czy pod kątem to nie wiem. Mi się wydaje że to właśnie źle coś robi bo ten strzał w pośladek to był jego pierwszy w dupę i taka afera znow więc na pewno coś chujowo zrobił ale czy się da aż tak chujowo?


Albo twój kolega jest kretynem albo towar jest lipny.

:fjedzia:
 
Mówi że od zewnętrznej bije tylko pytanie co u niego znaczy po zewnętrznej....czy pod kątem to nie wiem. Mi się wydaje że to właśnie źle coś robi bo ten strzał w pośladek to był jego pierwszy w dupę i taka afera znow więc na pewno coś chujowo zrobił ale czy się da aż tak chujowo?
Może lipny towar ma albo za krótkie igły ma do dupska.
 
Przecież to trollerskie historyjki wyssane z dupy, a forumowa koksownia łyka bez popity.
IMG_20230306_121321.jpg
to dobrze cieszę się detektywie
 
View attachment 59290to dobrze cieszę się detektywie

Fakty się nie zgadzają, zdjęcie z 6 marca, tydzień temu, a ponoć kolega dwa tygodnie temu wyszedł ze szpitala :muttley:


No ale chuj, jeżeli rzeczywiście ta historia to autentyk (w co wątpię) to ten twój cały ziomeczek to ultra dzban do potęgi entej.

Kręć se dalej makowca. Pisjoł.
 
  • Bones
Reactions: osk
Fakty się nie zgadzają, zdjęcie z 6 marca, tydzień temu, a ponoć kolega dwa tygodnie temu wyszedł ze szpitala :muttley:


No ale chuj, jeżeli rzeczywiście ta historia to autentyk (w co wątpię) to ten twój cały ziomeczek to ultra dzban do potęgi entej.

Kręć se dalej makowca. Pisjoł.
Ty jakiś jebniety jesteś? Zdawałem relacje od samego początku to nie wiem co ci się tam nie zgadza lata mi to w sumie i spierdalaj farmazonie :d
 
Ty jakiś jebniety jesteś? Zdawałem relacje od samego początku to nie wiem co ci się tam nie zgadza lata mi to w sumie i spierdalaj farmazonie :d

Wiesz co, już chyba cię rozgryzłem. Tak na prawdę nie ma żadnego kolegi, a bohaterem historyjki jesteś ty sam. Powodzenia w leczeniu udeczka i nie wal tych finajectów już wincyj.
 
W USA to do trena ace dodawali antydepresanty, ale to już przy dużych dawkach bo tam to jechali na prawdę grubo co poniektórzy.

OCB z tymi antydepresantami dodawanymi do trenbolonu? Możesz napisać coś więcej, bo na necie nie ma żadnej informacji o tym.
 
Wiesz co, już chyba cię rozgryzłem. Tak na prawdę nie ma żadnego kolegi, a bohaterem historyjki jesteś ty sam. Powodzenia w leczeniu udeczka i nie wal tych finajectów już wincyj.
Chłopaku ja już tutaj wrzucalem swoje zdjęcia a tak jak ten chłop to wyglądałem w podstawówce :)
 
Za mało zmieniona twarz, kości policzkowe i szczęka gładkie.

Widziałem plany dopingowe zawodniczek i tam teścia leci mało, bo to strasznie wpływa na pierwszorzędowe cechy.
Tam leci dużo innych mało androgennych rzeczy: hormon, insulina, prima.

Zresztą grubasie ciekawe skąd masz takie zdjęcia?
:beczka:
Przecież ta laska oficjalnie się przyznaje do pizgania mnóstwa towaru. Po prostu jest ewenementem, że tak długo jej morda się nie zmaskulinizowała, ale co się odwlecze...

Imię, nazwisko, klasa?
Szukaj Vladislawy Galagan na OnlyFans :lol:
 
Back
Top