Doping, sterydy i inne środki

Witam lokalnych koksów :robbie:

Kolega dał mi takie coś na siłowni, powiedział żebym walił w czoło po każdym treningu. Podobno dobrze trzepie, udzielał się tutaj przez chwile ale podobno go zjebaliscie a najbardziej jakiś marcinos:roberteyeblinking:

Widzę tu kolegę który się często udziela @Siwy25_1 co o tym sądzisz?:awesome:
B619B20B-F56C-45BD-ACC8-4409FFDF0754.jpeg
 
Witam lokalnych koksów :robbie:

Kolega dał mi takie coś na siłowni, powiedział żebym walił w czoło po każdym treningu. Podobno dobrze trzepie, udzielał się tutaj przez chwile ale podobno go zjebaliscie a najbardziej jakiś marcinos:roberteyeblinking:

Widzę tu kolegę który się często udziela @Siwy25_1 co o tym sądzisz?:awesome:
Stawiam na cypionat 300, bo nie widać nazwy, ale ile tam pływa w środku to zobaczysz jak przybijesz.
:beczka:

Daję 50% szansy, że dupa będzie boleć po strzałach, bo olej taki mętny kolorek ma.:awesome:
 
Dłoń jak u suchoklatesa :mamed:
Dłonie ciężką pracą nieskalane :beczka:
Stawiam na cypionat 300, bo nie widać nazwy, ale ile tam pływa w środku to zobaczysz jak przybijesz.
:beczka:

Daję 50% szansy, że dupa będzie boleć po strzałach, bo olej taki mętny kolorek ma.:awesome:
Tak cypio 300mg.
Stężenie podobno jest git bo ziomek już brał z tego labu i brakło skali :redford:
Nie robie z dupska sita:roberteyeblinking:
Kolorek jest ok może tak na zdjęciu wyszło.
 
Spotkal się ktoś moze z takim przypadkiem? Koledze po iniekcji w udo zrobiło się takie zapalenie(?) Ze od tygodnia nie moze stanąć na nogę w ogóle nie może jej zginac w kolanie byłem dopiero u niego i na udzie nie widać nic poza tym że jest mega spuchnięte i zajebiście twarde z tego co mówi to z dnia na dzień jest coraz gorzej leci na tabletkach. Pytałem czy już coś takiego miał i mówił że tak ale po kilku dniach zaczynało schodzić a teraz nie wiadomo co się dzieje
 
Spotkal się ktoś moze z takim przypadkiem? Koledze po iniekcji w udo zrobiło się takie zapalenie(?) Ze od tygodnia nie moze stanąć na nogę w ogóle nie może jej zginac w kolanie byłem dopiero u niego i na udzie nie widać nic poza tym że jest mega spuchnięte i zajebiście twarde z tego co mówi to z dnia na dzień jest coraz gorzej leci na tabletkach. Pytałem czy już coś takiego miał i mówił że tak ale po kilku dniach zaczynało schodzić a teraz nie wiadomo co się dzieje
Jest parę opcji.

Wbij w żyłę, wbił w nerw, albo robi mu się ropień.

Jak umie to niech spuści ropę jak nie to na SOR zanim będzie miał zakażenie.
 
Spotkal się ktoś moze z takim przypadkiem? Koledze po iniekcji w udo zrobiło się takie zapalenie(?) Ze od tygodnia nie moze stanąć na nogę w ogóle nie może jej zginac w kolanie byłem dopiero u niego i na udzie nie widać nic poza tym że jest mega spuchnięte i zajebiście twarde z tego co mówi to z dnia na dzień jest coraz gorzej leci na tabletkach. Pytałem czy już coś takiego miał i mówił że tak ale po kilku dniach zaczynało schodzić a teraz nie wiadomo co się dzieje
jVJiOL.gif
 
Kolejarze chuj wam w twarze::jondance::

Tu trzeba reagować, a nie się pierdolić o ortografię. Jak gość nie pójdzie do lekarza to mu nogę ujebią xD
Pójść to on już nigdzie nie pójdzie wszędzie trzeba chuja zawieźć i teraz najlepsze nie mam jak mu pomóc bo jest nieubezpieczony
 
Pójść to on już nigdzie nie pójdzie wszędzie trzeba chuja zawieźć i teraz najlepsze nie mam jak mu pomóc bo jest nieubezpieczony
Jak ma twarde udo w miejscu wbicia i ta noga jest spuchnięta to na 90% tam już jest ropień. Im szybciej coś z tym zrobi tym lepiej.

Jest opcja zrobienia tego samemu, ale nie polecam.
 
Jak ma twarde udo w miejscu wbicia i ta noga jest spuchnięta to na 90% tam już jest ropień. Im szybciej coś z tym zrobi tym lepiej.

Jest opcja zrobienia tego samemu, ale nie polecam.
A jak zostawi to tak jak jest to co wtedy przejdzie samo z czasem czy moga być jakieś gorsze konsekwencje?
 
A jak zostawi to tak jak jest to co wtedy przejdzie samo z czasem czy moga być jakieś gorsze konsekwencje?
Stan zapalny można zbić, ale jak ma tam ropę to ona sama nie wyjdzie.

Najmniej inwazyjne jest wbicie igły i spróbować spuścić, ale może być tak że trzeba będzie nogę ciąć.
 
Jak ciężko? Stajesz bokiem do lustra, obracasz się przez ramie i ciach.
Zdaje relacje z poczynań chirurgicznych xd chłop wbil się w miejsce największej opuchlizny na różne głębokości i na żadnej nie udało mu się odciągnąć dosłownie niczego po wyjęciu igły wyciekło tylko troszkę krwi to chyba znaczy że nie ma tam ropy tylko zrobiło się jakieś chuj wie co
 
Back
Top