Doping, sterydy i inne środki

Powtarzasz fejki jak karateka o skuteczności masek.
:beczka:
pobrane (17).jpeg
 
Spotkal się ktoś moze z takim przypadkiem? Koledze po iniekcji w udo zrobiło się takie zapalenie(?) Ze od tygodnia nie moze stanąć na nogę w ogóle nie może jej zginac w kolanie byłem dopiero u niego i na udzie nie widać nic poza tym że jest mega spuchnięte i zajebiście twarde z tego co mówi to z dnia na dzień jest coraz gorzej leci na tabletkach. Pytałem czy już coś takiego miał i mówił że tak ale po kilku dniach zaczynało schodzić a teraz nie wiadomo co się dzieje
Raz na dupie zrobił mi się stan zapalny to nie mogłem przez dwa tygodnie usiąść na dupie. Po około dwóch tygodniach przeszło.
 
"Spotkal się ktoś moze z takim przypadkiem? Koledze po iniekcji w udo zrobiło się takie zapalenie(?) Ze od tygodnia nie moze stanąć na nogę w ogóle nie może jej zginac w kolanie byłem dopiero u niego i na udzie nie widać nic poza tym że jest mega spuchnięte i zajebiście twarde z tego co mówi to z dnia na dzień jest coraz gorzej leci na tabletkach. Pytałem czy już coś takiego miał i mówił że tak ale po kilku dniach zaczynało schodzić a teraz nie wiadomo co się dzieje"

Tylko SOR i niech tną, zero tematu koksu bo puszczą go na czyszczenie.

Ps sorry za chujowe cytowanie ale mi się strona rozjechała na telefonie
 
"Spotkal się ktoś moze z takim przypadkiem? Koledze po iniekcji w udo zrobiło się takie zapalenie(?) Ze od tygodnia nie moze stanąć na nogę w ogóle nie może jej zginac w kolanie byłem dopiero u niego i na udzie nie widać nic poza tym że jest mega spuchnięte i zajebiście twarde z tego co mówi to z dnia na dzień jest coraz gorzej leci na tabletkach. Pytałem czy już coś takiego miał i mówił że tak ale po kilku dniach zaczynało schodzić a teraz nie wiadomo co się dzieje"

Tylko SOR i niech tną, zero tematu koksu bo puszczą go na czyszczenie.

Ps sorry za chujowe cytowanie ale mi się strona rozjechała na telefonie
Spoko tylko chłop nie ubezpieczony w poniedziałek zadzwoni a ma to już od tygodnia a zanim to się załatwi to coś mi się wydaje że mu ta nogę upierdola Jeszcze po tym nakłuciu dostał gorączki i całkiem noga nie rusza
 
Spoko tylko chłop nie ubezpieczony w poniedziałek zadzwoni a ma to już od tygodnia a zanim to się załatwi to coś mi się wydaje że mu ta nogę upierdola Jeszcze po tym nakłuciu dostał gorączki i całkiem noga nie rusza
SOR koniecznie. Jak się robi ropień to trzeba od razu reagować.
 
@Siwy25_1 dobrze prawi. To nie żarty. Najlepiej iść do lekarza bo tak to pozostaje tylko wróżenie z fusów, a to nie przelewki skoro, ww. musi latać na środkach przeciwbólowych.
Ja widziałem na żywo ropnia na dupie i nie jest to najlepsze na co można patrzeć.
Od tego się można przekręcić. Kumplowi znajomy chirurg to w nocy na kanapie nożem wycinał.
:lesnarhappy:
 
Uwaga mam ważny komunikat
Kolega trafił w naczynie krwionośne i coś się tam pojebało że doszlo do rozległego wylewu na całe udo z czego powstał krwiak od kolana prawie po szczyt uda i gleboko aż do kości jutru ma cięcie w szpitalu
 
Uwaga mam ważny komunikat
Kolega trafił w naczynie krwionośne i coś się tam pojebało że doszlo do rozległego wylewu na całe udo z czego powstał krwiak od kolana prawie po szczyt uda i gleboko aż do kości jutru ma cięcie w szpitalu
Dobrze ze nie do jonder ;)
 
Uwaga mam ważny komunikat
Kolega trafił w naczynie krwionośne i coś się tam pojebało że doszlo do rozległego wylewu na całe udo z czego powstał krwiak od kolana prawie po szczyt uda i gleboko aż do kości jutru ma cięcie w szpitalu


Zdrowia dla kolegi.
 
Uwaga mam ważny komunikat
Kolega trafił w naczynie krwionośne i coś się tam pojebało że doszlo do rozległego wylewu na całe udo z czego powstał krwiak od kolana prawie po szczyt uda i gleboko aż do kości jutru ma cięcie w szpitalu

Skurwensen miał znowu racje.
Jest parę opcji.

Wbij w żyłę, wbił w nerw, albo robi mu się ropień.

Jak umie to niech spuści ropę jak nie to na SOR zanim będzie miał zakażenie.
Zdrowia dla ziomka. Im szybciej tym lepiej.

Ed. Costa powiedz mu że teraz jak będzie wbijał to niech sprawdza. Po wbiciu całej igły delikatnie wyciągnąć i zobaczyć czy igła jest czysta. Tak idzie szybko poznać czy się wbiło w naczynko.
 
Jeżeli już to niech aspiruje, czyli odciągnie delikatnie tłoczek i sprawdzi czy coś zaciągnęło, wyciąganie igły jest błędem.
Ja minimalnie zawsze po wbiciu poruszam, żeby zobaczyć czy poszła krew.
Dokładnie o to mi chodziło jak napisałeś.
 
Jakby kogoś jeszcze interesowaly przygody mojego ziomka to wyszedł właśnie ze szpitala tydzień temu zrobili mu operację resztę dni drenowali leczyli chuj wi co jeszcze chłop nie zgina nogi w kolanie i zaczyna rehabilitacje więc uwazajta na te sterydiany bo nie znacie dnia ani godziny xd jeden głupi zastrzyk a taki duży problem. Ale nie ma tego złego mówił że pierwsze co zrobił po wejściu do domu to przybil propka i trena więc może nie długo znów zabłyśnie
 
Wiem że nikt mnie nie pyta ale podzielę się bo kuzwa nie wierzę xD mój ziomek tester w imię nauki nadal napierdala jak napierdalal i dzisiaj do mnie dzwoni i mówi że lipa jest bo w środę maja mu szwy ściągać ale od dwóch dni tak mu dupa puchnie że jak będzie na te szwy jechał to na 99% będzie musiał zostać żeby mu teraz dupę pocięli bo jest identycznie jak z noga i już ma gorączkę :D teraz pytanie do was czy to mozliwe żeby chłop znow zrobił tak chujowy zastrzyk czy to coś z tym olejem jest nie tak?
 
Wiem że nikt mnie nie pyta ale podzielę się bo kuzwa nie wierzę xD mój ziomek tester w imię nauki nadal napierdala jak napierdalal i dzisiaj do mnie dzwoni i mówi że lipa jest bo w środę maja mu szwy ściągać ale od dwóch dni tak mu dupa puchnie że jak będzie na te szwy jechał to na 99% będzie musiał zostać żeby mu teraz dupę pocięli bo jest identycznie jak z noga i już ma gorączkę :D teraz pytanie do was czy to mozliwe żeby chłop znow zrobił tak chujowy zastrzyk czy to coś z tym olejem jest nie tak?
Jebany dobry jest.
:mjsmile:

Może po prostu źle wbija, nie dezynfekuje ciała albo igiel nie zmienia no już nie mam pomysłów. Ale ma wyjątkowego pecha i jest uczulony na jakiś składnik.
 
Jebany dobry jest.
:mjsmile:

Może po prostu źle wbija, nie dezynfekuje ciała albo igiel nie zmienia no już nie mam pomysłów. Ale ma wyjątkowego pecha i jest uczulony na jakiś składnik.
No dobry książkę można by napisać najbardziej to mi się podobała część właśnie z tym "w imię nauki" bo brzmiało to mniej więcej tak.
"Kurwa tak mi dupa spuchła że jak będą mi te szwy ściągać to będa musieli mi odrazu dupę pociąć i chuj wie czy ja coś zle robię czy olej zły i zrobiłem dzisiaj kolejnego strzała w drugie udo w imię nauki i teraz jak mi druga noga spuchnie to będzie wiadomo"
Mogłem coś przekręcić bo jak tego słuchałem to mi szczeka opadła heh no niech mu jeszcze ta noga spuchnie to go tam całego w te rurki uzbroja
 
No dobry książkę można by napisać najbardziej to mi się podobała część właśnie z tym "w imię nauki" bo brzmiało to mniej więcej tak.
"Kurwa tak mi dupa spuchła że jak będą mi te szwy ściągać to będa musieli mi odrazu dupę pociąć i chuj wie czy ja coś zle robię czy olej zły i zrobiłem dzisiaj kolejnego strzała w drugie udo w imię nauki i teraz jak mi druga noga spuchnie to będzie wiadomo"
Mogłem coś przekręcić bo jak tego słuchałem to mi szczeka opadła heh no niech mu jeszcze ta noga spuchnie to go tam całego w te rurki uzbroja
To on wbija w udo czy dupe bo już się pogubiłem w zeznaniach.
 
Back
Top