Doping, sterydy i inne środki

Za mało zmieniona twarz, kości policzkowe i szczęka gładkie.

Widziałem plany dopingowe zawodniczek i tam teścia leci mało, bo to strasznie wpływa na pierwszorzędowe cechy.
Tam leci dużo innych mało androgennych rzeczy: hormon, insulina, prima.

Zresztą grubasie ciekawe skąd masz takie zdjęcia?
:beczka:
Zawodniczki w chuj masteronu pizgają:bleed:
 
Ale grubasów nikt nie obserwuje :fjedzia:
Tak mówisz a jak vanom Ci skrzynkę zablokował to wyciekły dane co oglądasz na OF :lol:
Fs-vHtxWwAEnqT3.jpeg
 
@pyrazgr Gadałem z kołczem mamy nową nazwę dla TRT dla marcinosa aka @nurma89

Trenbolone Replacement Therapy

:tellmemore:
Z trenem zartowalem, to nie dla mnie. Ale zwiekszylem troche dawki tescia, gdzies tak 4-krotnie wiecej niz ty :D I kupilem ten proch co wszyscy kupowali great one, zobaczymy co to za tajemnicze bialko. Ale bede wielkim skurwielem, oczywiscie nie az tak wielkim jak kibol z lodzi @pyrazgr :) ale do @Siwy25_1 to sie moze zblize.
 
Z trenem zartowalem, to nie dla mnie. Ale zwiekszylem troche dawki tescia, gdzies tak 4-krotnie wiecej niz ty :D I kupilem ten proch co wszyscy kupowali great one, zobaczymy co to za tajemnicze bialko. Ale bede wielkim skurwielem, oczywiscie nie az tak wielkim jak kibol z lodzi @pyrazgr :) ale do @Siwy25_1 to sie moze zblize.
U mnie według planu. W miesiąc z 99 kg na 94 kg. Teraz to @pyrazgr będzie tu największym skurwielem.
:arielcry: Zostają mi najmocniejsze nogi w branży :awesome:
 
U mnie według planu. W miesiąc z 99 kg na 94 kg. Teraz to @pyrazgr będzie tu największym skurwielem.
:arielcry: Zostają mi najmocniejsze nogi w branży :awesome:
No @pyrazgr do jakiegos czasu, az powoli wlacze jeszcze kilka sokow z gumijagod, okres mojej formy tak licze czerwiec :) No wlasnie nogi mam slabe:/ zawsze jak robie nogi na wolnych ciezarach to chce mi sie rzygac.

Korzystajac z okazji zanim moge poleciec, to Marcin wam zyczy wszystkiego dobrego w swieta, zdrowka i formy no i hajsu wiadomo ;) pzdr @Roshi @pyrazgr @Siwy25_1 @szplin i wszystkie dobre mordy o ktorych nie pamietam, bo juz dawno nie bylem w HP.

P.S jak grzybojad sie wkurwi to zrobie mu taki cykl, ze po grzybach to bedzie wyrywal drzewa,
 
No @pyrazgr do jakiegos czasu, az powoli wlacze jeszcze kilka sokow z gumijagod, okres mojej formy tak licze czerwiec :) No wlasnie nogi mam slabe:/ zawsze jak robie nogi na wolnych ciezarach to chce mi sie rzygac.

Korzystajac z okazji zanim moge poleciec, to Marcin wam zyczy wszystkiego dobrego w swieta, zdrowka i formy no i hajsu wiadomo ;) pzdr @Roshi @pyrazgr @Siwy25_1 @szplin i wszystkie dobre mordy o ktorych nie pamietam, bo juz dawno nie bylem w HP.

P.S jak grzybojad sie wkurwi to zrobie mu taki cykl, ze po grzybach to bedzie wyrywal drzewa,
Pozdro i wszystkiego dobrego równiez Tobie. Tylko uwazaj na tych co makowca do kawy zajadają, bo tu sporo tego się kręci
 
No @pyrazgr do jakiegos czasu, az powoli wlacze jeszcze kilka sokow z gumijagod, okres mojej formy tak licze czerwiec :) No wlasnie nogi mam slabe:/ zawsze jak robie nogi na wolnych ciezarach to chce mi sie rzygac.

Korzystajac z okazji zanim moge poleciec, to Marcin wam zyczy wszystkiego dobrego w swieta, zdrowka i formy no i hajsu wiadomo ;) pzdr @Roshi @pyrazgr @Siwy25_1 @szplin i wszystkie dobre mordy o ktorych nie pamietam, bo juz dawno nie bylem w HP.

P.S jak grzybojad sie wkurwi to zrobie mu taki cykl, ze po grzybach to bedzie wyrywal drzewa,
Skoro ulaniec wrócił pod drugim praktycznie takim samym nickiem to nie wiem czemu miałbyś znowu polecieć.

Nie robię nóg na wolnym i życie od razu stało się lepsze.
:roberteyeblinking:
 
No @pyrazgr do jakiegos czasu, az powoli wlacze jeszcze kilka sokow z gumijagod, okres mojej formy tak licze czerwiec :) No wlasnie nogi mam slabe:/ zawsze jak robie nogi na wolnych ciezarach to chce mi sie rzygac.

Korzystajac z okazji zanim moge poleciec, to Marcin wam zyczy wszystkiego dobrego w swieta, zdrowka i formy no i hajsu wiadomo ;) pzdr @Roshi @pyrazgr @Siwy25_1 @szplin i wszystkie dobre mordy o ktorych nie pamietam, bo juz dawno nie bylem w HP.

P.S jak grzybojad sie wkurwi to zrobie mu taki cykl, ze po grzybach to bedzie wyrywal drzewa,
Tego ci życzę byku żebyś był największy :bleed:
I uważaj z alko w święta :conorsalute:
 
Dlatego mi trenejro rozpisał reefed. Mam całe święta jarać i wpierdalać po 4-5 koła kalorii, bo mnie wypłaszczyło po tych niemcach.

Jak nie lubić tego sportu?
:roberteyeblinking:
Jak wogole ta robota? Co ile masz zjazdy? Ogolnie zadowolony czy sie dopiero wdrazasz?
 
Jak wogole ta robota? Co ile masz zjazdy? Ogolnie zadowolony czy sie dopiero wdrazasz?
Robota jak robota, ale trenować tam nie ma jak. Jak poznam wszystkie oddziały to myślę, że weekendami coś potrenuje.
Ważne że hajs się zgadza.

Zjeżdżam zawsze na 10 dni to spokojnie 8-9 treningów zrobię.
 
View attachment 61910
Testa to ma więcej niż @pyrazgr i @Siwy25_1 w kumulacji


The diet on days off:
1. 3 whole eggs, 50g spinach, 30g avocado, 2 pieces of wholegrain rye bread (appx. 100g)
2. 170g of white fish, 100g of vegies + 1tbsp. of flaxseed oil, 220g potatoes (or sweet potatoes) boiled or baked with no oil
3. 170g chicken breast, 100g vegies + 1tbsp. flaxseed oil or olive, buckwheat 50g.
1650 kcal total
At the moment I'm 77kg and about to gain weight back
The cycle: from MaY 1st I take 1tb. of anavar (10mg). From May 23 I start taking 2 tb of anavar, 1 tb (10mg) in the morning and 2nd (10mg) in the evening, (when it's 3 months of anavar, then I do break from it), + 30u GH (1-0-1) in the morning on empty stomach, then I wait 30 min or 1h and after that I have breakfast, I use insulin syringe that has 100 units. I decided not to take Primobolan and turinabol at the moment. Maybe turinabol in the future. For now I just want to see how I react to my cycle with anavar and GH only.
I don't give any recommendations on dosages. I go very lightly with mine because I had bad experience, so...
The trainings:
Monday- Legs (hams, quads calves) rep range 6-12 reps, minimum 5 sets of
each exercise
Tuesday- Shoulders+ triceps+ abs rep range 12-15 (4-5 sets), abs 20-25, 4
sets
Wednesdays & Thursdays off
Friday- Back+ rear delt reps range 12-20 for back /10-12 for rear-
4-5 sets
Saturday - Chest + biceps + abs reps between 6-12 for chest/ 8-12 for bis/
20-25 for abs
During training i drink at least 1,5 L of water with BCAA (BCAA not necessary)
Rest between sets 40 sec. or 1min or 2 min (if it was a heavy set)
I go to the massage therapist for deep tissue massage once a week, he also cracks my back bone with neck (osteopath)
 
Back
Top