Doping, sterydy i inne środki

Miska wali w ch… na cyklu jest łach, zobacz jaki wkurwiony chodzi :beczka:
Nie ma opierdalania się.
Nie wiem czy to efekt placebo czy większe ilości żarcia czy już się towar wkręca, ale co wykurwista pompa była:antonio:

Witamy spowrotem Barki 3D, a to dopiero 200 tygodniowo
:awesome:
 
Elo koksy, jak obecnie w PL oraz EU wygląda sytuacja ze sprzedażą DMAA? Tylko szara i czarna strefa? To DMAA co jest obecnie na allegro jest wysyłane spoza EU?
 
Pany wiecie czy i jakie leki na depresję można mieszać ze sterydkami tak żeby nie zamulily i żeby cycki nie wyrosły
 
Gainer? A komu to potrzebne?
A pilbym sobie po treningu ogólnie też mam ostatnio problemy z jedzeniem miałem 2x salmonellę zatrulem się też raz nie będę mówił czym ale trzustka mi klękła i wątroba ucierpiała i jak mówię mam spore problemy z jedzeniem
 
A pilbym sobie po treningu ogólnie też mam ostatnio problemy z jedzeniem miałem 2x salmonellę zatrulem się też raz nie będę mówił czym ale trzustka mi klękła i wątroba ucierpiała i jak mówię mam spore problemy z jedzeniem
To takim chemicznym gainerem tylko dopierdolisz trzustce i wątrobie.
Lepiej żarcie z dużą ilością błonnika np. owsianki całonocne sobie robić na śniadanie z orzechami i innymi zdrowymi nasionami.
 
To takim chemicznym gainerem tylko dopierdolisz trzustce i wątrobie.
Lepiej żarcie z dużą ilością błonnika np. owsianki całonocne sobie robić na śniadanie z orzechami i innymi zdrowymi nasionami.
W tym problem ze ja jem raz dziennie na siłę też nie zjem wypić mi łatwo
Edit: wcześniej jadłem po 6 razy 4k kcal i więcej apetyt zawsze miałem.heh
 
To blenduj owsiankę i rozrzedzaj... Gainer to syf ale rób jak uważasz.
Sory zapomniałem właśnie napisać że ja owsianki jeść nie mogę nigdy nie mogłem nawet jak byłem jeszcze zdrowy bo mnie rozrywa dosłownie ból brzucha i bąki co 30 sekund przez cały dzień/noc
 
Sory zapomniałem właśnie napisać że ja owsianki jeść nie mogę nigdy nie mogłem nawet jak byłem jeszcze zdrowy bo mnie rozrywa dosłownie ból brzucha i bąki co 30 sekund przez cały dzień/noc
To nie jest normalne, wiadomo ze duzo blonnika to i sie wszystko rusza, ale nie az tak. Powinienes sobie jakies badania zrobic.
 
Z dupy sito :beczka:
Tury?
Ile za fragment dałeś?
Myśle czy nie zakupić od weglarza, chyba że masz coś lepszego do polecenia?
Marzec już blisko:antonio:
Sito będzie jak zmienię estry. Turanabol jezusie jak to pompuje.
Za fraga koło 110 muszę się zapytać, bo płaciłem za cały zestaw.
 
Myślałem że masz jakieś inne stężenie.
Będziesz z czasem zwiększać czy od początku do końca 40mg?
Dałem znajomemu swoją turę bral po 20 było git zaczął brać po 50 i mu apetyt siadł i wysrać się nie może xD tak tylko ostrzegam ale to może nie przez to bo bije tez krótkiego trena i cypionat
 
Dałem znajomemu swoją turę bral po 20 było git zaczął brać po 50 i mu apetyt siadł i wysrać się nie może xD tak tylko ostrzegam ale to może nie przez to bo bije tez krótkiego trena i cypionat
Mało błonnika w diecie. Orale mogą zjebać, apetyt ale raczej kich nie zatykają.
Myślałem że masz jakieś inne stężenie.
Będziesz z czasem zwiększać czy od początku do końca 40mg?
40 cały czas. Tam jest 100 tabletek to tylko na 4 tygodnie to wrzucam.
 
Back
Top