Doping, sterydy i inne środki

Dlaczego taki turinabol można normalnie kupić w sklepie internetowym?
Żeby Ci później kuśka nie stawała i żebyś kupił maxigrę. Jebane koncerny łakomę na hajs!

Pewnie dlatego można kupić, że sama tura trochę Cię napompuje wodą, trochę siła pójdzie i tyle. Solo to nie jest mocne.
Jak nie będziesz miał profilaktyki to rozjebiesz sobie tylko wątrobę, trawienie i może Cię zablokować. Nie warto.
To jest dodatek do testa, tak jak pisał @Grubas zawsze podstawą jest iniekcja IGŁĄ W DUPĘ testosteronem, dopiero później się dokłada orale.

Tak z ciekawości nie lepiej po prostu na początek lecieć sam testosteron?
Jasne. Na początek 250 testa w tygodniu to daje takiego kopa, że nie nadążasz za przyrostami. Regeneracja, siła, wytrzymałość, krążęnie, pompa, waskularyzacja wszystko na plus.

Poza tym jak na początku dasz mało towaru to receptory się przystosują i nie będzie skutków ubocznych. Tak samo do samego testa mało trzeba innych rzeczy żeby zadbać o profilaktykę. Łatwiej i taniej.
 
Na początek 250 testa w tygodniu
A ja zawsze mordeczko bym proponowal na poczatek krotkiego tescia co 3 dzien. Zrobi robote i tak na poczatek zajebista. Pozniej mozna wchodzic na dlugiego. Ale kazdy tesc zrobi robote tak naprawde to jest jedna z najlepszych rzeczy jakie stworzyl czlowiek:).
 
A ja zawsze mordeczko bym proponowal na poczatek krotkiego tescia co 3 dzien. Zrobi robote i tak na poczatek zajebista. Pozniej mozna wchodzic na dlugiego. Ale kazdy tesc zrobi robote tak naprawde to jest jedna z najlepszych rzeczy jakie stworzyl czlowiek:).
Wiadomo i najlepsze jest to że głupie 100 mg na tydzień daje już zajebiste efekty. Jak komuś teść leży taka 100 to odmłodzenie o 15-20 lat.

Test to w sumie test, dawkę się dobiera do celu. Na pewno w tym roku wrzucę krótkiego, żeby rozbić ilość towaru na większą liczbę iniekcji, bo chcę się mocno przemodelować w tym sezonie.
 
Żeby Ci później kuśka nie stawała i żebyś kupił maxigrę. Jebane koncerny łakomę na hajs!

Pewnie dlatego można kupić, że sama tura trochę Cię napompuje wodą, trochę siła pójdzie i tyle. Solo to nie jest mocne.
Jak nie będziesz miał profilaktyki to rozjebiesz sobie tylko wątrobę, trawienie i może Cię zablokować. Nie warto.
To jest dodatek do testa, tak jak pisał @Grubas zawsze podstawą jest iniekcja IGŁĄ W DUPĘ testosteronem, dopiero później się dokłada orale.
Mi chodzi o to, że myślałem, że takie rzeczy są nielegalne. Zauważyłem, że nie odpowiedziałeś na istotę rzeczy chyba ani jednego mojego pytania :śmiech:
 
Mi chodzi o to, że myślałem, że takie rzeczy są nielegalne. Zauważyłem, że nie odpowiedziałeś na istotę rzeczy chyba ani jednego mojego pytania :śmiech:
Z humorem zawsze ;)
Tak jak z tymi sarmami co była afera z Burnejką, możesz kupić u nas już sporo rzeczy mimo, że jest teoretycznie zakazane, bo firma zarejestrowana w usa.

Ogólnie u nas jest pojebane prawo. Każdy wie że towar jest goniony, a prawnie możesz mieć do użytku własnego. Tylko ktoś to musiał Ci sprzedać. Tak jak z trawą nie będzie to legalne, bo za duży biznes na tym robią.
 
A tego trena jak się powinno brać?
Ty poważnie pytasz jak brać trenbolon? Lepiej go zostaw sobie na później jak będziesz mieć odpowiednią wiedzę bo ten środek to nie jest dla amatorów. Na prawdę stary, musisz wiedzieć co robisz.
 
Bo są nielegalne przecież to normalnie steryd jak meta gdzie ty widzisz to w necie :p
Wygoogluj, pierwsze wyszukiwania to już sklepy.

@Siwy25_1 jasne, że z humorkiem ;) ale po humorku jeszcze bym chciał informację, o którą pytam tak jak teraz wyjaśniłeś.

W ogóle dziwne to, niby nielegalne a tu pierwsze strony od razu "dodaj do koszyka" :korwinlaugh:
 
Wygoogluj, pierwsze wyszukiwania to już sklepy.

@Siwy25_1 jasne, że z humorkiem ;) ale po humorku jeszcze bym chciał informację, o którą pytam tak jak teraz wyjaśniłeś.

W ogóle dziwne to, niby nielegalne a tu pierwsze strony od razu "dodaj do koszyka" :korwinlaugh:
W naszym ustroju jak coś jest nielegalne to wiadomo, że ktoś z długim nosem na tym zarabia kokosy.

Z tym, że ja wolę i tak kupić u znajomego koksa co mi coś o tym powie niż produkt chuj wie gdzie kręcony. To nie są tic taki młode szczawie chcą szybko i tylko sobie zdrowie psują. Czyli pasuje do obecnej agendy ;)
 
Wygoogluj, pierwsze wyszukiwania to już sklepy.

@Siwy25_1 jasne, że z humorkiem ;) ale po humorku jeszcze bym chciał informację, o którą pytam tak jak teraz wyjaśniłeś.

W ogóle dziwne to, niby nielegalne a tu pierwsze strony od razu "dodaj do koszyka" :korwinlaugh:
No tak ale tam można kupić dosłownie wszystkie sterydy swiata nie tylko turinabol :p poza tym chuj wie czy wysyłają patrzyłem kiedyś z ciekawości na jedna z pierwszych stron ktora się wyświetla wchodzę w regulamin a tam zapis "sklep zastrzega sobie możliwość nie realizowania podejrzanych zamówień" :D
 
Pany czytam sobie o tym trenbolonie w necie jak ludzie to bija itp i większość pisze że wbijają codziennie bo najlepiej czuć maks co 2 dni bo inaczej nie kopie jest coś w tym prawdy czy całkiem pierdolnięci?
 
Pany czytam sobie o tym trenbolonie w necie jak ludzie to bija itp i większość pisze że wbijają codziennie bo najlepiej czuć maks co 2 dni bo inaczej nie kopie jest coś w tym prawdy czy całkiem pierdolnięci?
Jak jest dobry tren to e2d, ale są tacy co bili ed. Generalnie przy tym środku trzeba uważać na jelita, nerki, żołądek, a przede wszystkim trzeba też patrzeć na swoją psychikę bo to potrafi na prawdę poryć głowę. Zabawa dla doświadczonych gości, ale jeśli nie jesteś jakimś tam zawodowcem to nie warto tego. Generalnie to jest środek, który potrafi wprowadzać prawdziwą nową jakość i transformację sylwetki. W USA to do trena ace dodawali antydepresanty, ale to już przy dużych dawkach bo tam to jechali na prawdę grubo co poniektórzy.

Takie do posłuchania, ale też warto więcej poczytać o tym środku

 
Jak jest dobry tren to e2d, ale są tacy co bili ed. Generalnie przy tym środku trzeba uważać na jelita, nerki, żołądek, a przede wszystkim trzeba też patrzeć na swoją psychikę bo to potrafi na prawdę poryć głowę. Zabawa dla doświadczonych gości, ale jeśli nie jesteś jakimś tam zawodowcem to nie warto tego. Generalnie to jest środek, który potrafi wprowadzać prawdziwą nową jakość i transformację sylwetki. W USA to do trena ace dodawali antydepresanty, ale to już przy dużych dawkach bo tam to jechali na prawdę grubo co poniektórzy.

Takie do posłuchania, ale też warto więcej poczytać o tym środku


Minikox... to nie Siwy nagrywa? :zakręcony:
 
Minikox... to nie Siwy nagrywa? :zakręcony:
:ożeszty: gówniarzu zasrany zajebany!

Pany czytam sobie o tym trenbolonie w necie jak ludzie to bija itp i większość pisze że wbijają codziennie bo najlepiej czuć maks co 2 dni bo inaczej nie kopie jest coś w tym prawdy czy całkiem pierdolnięci?
Chłopie jak nic wcześniej nie brałeś do dawek 1 cm tygodniowo to nawet na ten flakon trena nie patrz. Wyjeb gdzieś do szafy i zapomnij o tym.
To zawodowców składa w scyzoryk jak dadzą za dużą dawkę co dopiero nas amatorów.
 
:ożeszty: gówniarzu zasrany zajebany!


Chłopie jak nic wcześniej nie brałeś do dawek 1 cm tygodniowo to nawet na ten flakon trena nie patrz. Wyjeb gdzieś do szafy i zapomnij o tym.
To zawodowców składa w scyzoryk jak dadzą za dużą dawkę co dopiero nas amatorów.
Haha :) wiem w ogóle się zastanawiam czy nawet ten testosteron ruszac pozniej się będę musiał pierdolić z jakimiś odblokami ogólnie zaprzątać sobie tym głowie teraz chce ćwiczę nie chce nie ćwiczę i jest git nic się nie dzieje.
po prostu mnie to ciekawi :p
 
Haha :) wiem w ogóle się zastanawiam czy nawet ten testosteron ruszac pozniej się będę musiał pierdolić z jakimiś odblokami ogólnie zaprzątać sobie tym głowie teraz chce ćwiczę nie chce nie ćwiczę i jest git nic się nie dzieje.
po prostu mnie to ciekawi :p
No jest dużo zabawy.
Koszty niestety też spore.

Byl tu taki jeden co pisał że wali 300 dziennie.
No i go kurwa dawno nie widziałem. :beczka:
 
Haha :) wiem w ogóle się zastanawiam czy nawet ten testosteron ruszac pozniej się będę musiał pierdolić z jakimiś odblokami ogólnie zaprzątać sobie tym głowie teraz chce ćwiczę nie chce nie ćwiczę i jest git nic się nie dzieje.
po prostu mnie to ciekawi :p
Lepiej nie bierz i zostań przy kreatynie. Nic z tego nie będzie jak masz takie podejście do treningów, a gdzie dieta, wyrzeczenia itp.
 
Back
Top