Doping, sterydy i inne środki

Nawet jeżeli miał genetyczne predyspozycje, to waląc towar przyśpieszył swoją śmierć o jakieś 30 lat.
Może tak, może nie. Tzn napewno koksy i ciężkie dźwiganie pogorszyły sprawę
Przecież on miał jakąś chorobę genetyczną stąd ta jego nienaturalne prążkowanie mięśni. Do tego cały rok trzymał skrajnie niską tkankę tłuszczową i pewnie soku też nie oszczędzał.

Tam się wiele rzeczy nałożyło.
 
Aha, czyli tak, może nie, ale jednak tak, tylko lekko...
Może tak, może nie, bo może nie miałby problemu gdyby nie tryb życia. Natomiast skoro problem miał to tryb życia tylko sprawę pogorszył. Już łatwiej tego się nie da napisać.
 
Jakby @Siwy25_1 rozpisał Karasiowi cykl to zamiast w triathlonie wystartowałby w Sopocie. O żadnej wpadce nie byłoby mowy.
Oj takich cyklów jak "sopociarze" zapodają to ja nie znaju.
:siuu:

Znaczy wiem co, ale tam są kurwa takie ilości towaru dla 70kg typów, że by mi było szkoda zdrowia tyle ładować, żeby się w gaciach na scenie pokazać.
 
Oj takich cyklów jak "sopociarze" zapodają to ja nie znaju.
:siuu:

Znaczy wiem co, ale tam są kurwa takie ilości towaru dla 70kg typów, że by mi było szkoda zdrowia tyle ładować, żeby się w gaciach na scenie pokazać.

Chyba, że zapisałbyś się do WK. Wtedy wiadomo że na czysto byś to zrobił, bo tylko naturalna kulturystyka :boystop:
 
Ale patologia. :siara: No ale Karasia punktuje chyba słusznie? :eddieconspiracy:
No Karaś się sam spunktował, ale z ust osoby, która sama jest naładowana sterydami to brzmi komicznie. Połyka świetnie punktował Piotr Strzała, jeszcze na cda są te filmy pod tytułem: "Strzała vs patol2703"
 
No ale ja nie rozumiem to ten karas jest jakiś niepełnosprawny umysłowo, ze mówi że jak by nie wpadl i wypłukał przed zawodami to by był czysty... :beczka:
 
Ej koksy forumowe jakie macie zdanie i czy cos braliscie jesli chodzi o SARMY? Ostaryna, RAD 140, Ligandrol itp. Dziala to gowno czy to kasa wyjebana w bloto? Jestem na off juz kilka miechow i tak cos mi chodzi po glowie zamiast sterydianow:)
 
Back
Top