1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Doping, sterydy i inne środki

Discussion in 'Suplementacja i Odżywianie' started by midern, Oct 7, 2014.

1. Zenek

Zenek Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    695
    Zdobyte Lajki:
    115
    Punkty:
    1,790
    Jak KFD pisze że jedną to ja łykam dwie, śmiało, przy Twoich obciążeniach treningowych z czasem nawet 3 w dni jak mocno pokrecisz, tym suplem można poeksperymentowac pzdr

2. torpedo

torpedo UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,670
    Zdobyte Lajki:
    17,977
    Punkty:
    1,790
    S.K.S.

Scurvol likes this.
  3. Scurvol

Scurvol KSW
    Welterweight

Komentarze:
    5,452
    Zdobyte Lajki:
    10,038
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Punta del Este
    no dobra zgooglowalem KFD Ashwa: ekstrakt z korzenia ashwagandy 240mg w tym witanolidy 12mg na tabletke ja mam zakupiona ashwagande z Evolite ekstrakt z korzenia 375mg w tym witanolidy 26.25 mg. Narazie zostane przy jednej tablecie tak jak tu zalecaja na opakowaniu. Dam sobie troche czasu i zobacze wtedy. Po za tym nie chcialbym sie przyzwyczajac od poczatku do jakis wiekszych dawek bo pewnie po jakims czasie przestaloby klepac jak wiekszosc substancji. Organizm sie przyzwyczaja.

4. vast

vast M-1 Global
    Lightweight

Komentarze:
    3,659
    Zdobyte Lajki:
    5,551
    Punkty:
    290
    HDL pozbywa się nadmiaru LDL, a jak jest za mało HDL, to LDL osiada się w naczyniach krwionośnych. Twoje wyniki nie są na pewno optymalne, ale nie są też jakieś tragiczne. Sama dieta często nie pomaga. Nie wiem czy wiecie, ale picie alko w małych ilościach podnosi HDL Do tego przestać jarać i zacząć ćwiczyć cardio. Powinno pomóc. Do tego polecam dodać do diety boczniaka ostrygowatego (taki grzyb), gdyż zawiera naturalną statynę (lowostatynę), która obniża poziom cholesterolu. Syntetycznych statyn używa się w leczeniu farmakologicznym.

5. vast

vast M-1 Global
    Lightweight

Komentarze:
    3,659
    Zdobyte Lajki:
    5,551
    Punkty:
    290
    PS witamina b3 również powinna podnosić poziom HDL

6. torpedo

torpedo UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,670
    Zdobyte Lajki:
    17,977
    Punkty:
    1,790
    Dzięki za wyjaśnienie.
    W moim przypadku zero alko, zero palenia, zero używek.
    P.S. Boczniaki są bardzo dobre.

7. Scurvol

Scurvol KSW
    Welterweight

Komentarze:
    5,452
    Zdobyte Lajki:
    10,038
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Punta del Este
    no u mnie to samo. Do tego cardio to juz sie wiecej robic nie da :wink: Micha czysta, czas zainwestowac w omega-3 slyszalem, ze tez dobre na podwyzszenie HDL. Nie wiem tylko czy to ma sens jak w moim przypadku winny jest kortyzol ale pewnie nie zaszkodzi.

torpedo likes this.
  8. Zaraza

Zaraza Legacy FC
    Flyweight

Komentarze:
    1,807
    Zdobyte Lajki:
    1,481
    Punkty:
    2,790
    Pany co polecacie na mase, jestem laik totalny, poki co 2 miechy regularnie na silke, gainer i kreatynke zaczalem wrzucac ale z checia wrzucilbym cos mocniejszego zeby przyspieszyc efekty. Chodzi mi o legalne rzeczy ktore z latwoscia dostane i najlepiej zdrowe !

9. HubiSSJ3

HubiSSJ3 UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    18,636
    Zdobyte Lajki:
    14,851
    Punkty:
    1,790
    Jak tak to polecam jedzenie. Po prostu jeść jeszcze więcej, póki masz taki niski staż i już zarzucasz kreatyne, to nie potrzebujesz dodatkowych stymulantów, tylko ogarnij szame, bo to jest podstawa.

panpan and torpedo like this.
  10. Zaraza

Zaraza Legacy FC
    Flyweight

Komentarze:
    1,807
    Zdobyte Lajki:
    1,481
    Punkty:
    2,790
    Jem duzo, na tyle ile moge, spodziewalem sie troche takiej odpowiedzi, ale kwestia ze ja nawet kreatyny nie chce za dlugo brac, chce jak najszybciej po prostu zbudowac okolo 6 kilo miesnia a pozniej na sucho to tylko pielegnowac... ma to sens?

11. mewson

mewson WSOF
    Strawweight

Komentarze:
    3,087
    Zdobyte Lajki:
    4,333
    Punkty:
    1,790
    6kg mięśnia jak jesteś początkujący, to realnie rok.

12. Zaraza

Zaraza Legacy FC
    Flyweight

Komentarze:
    1,807
    Zdobyte Lajki:
    1,481
    Punkty:
    2,790
    Ale bede wygladal jak bestia, akurat na kolejne wakacje. Od czerwca dorzucam aminokwasik jakis zamiast kreatyny chyba, bo strasznie niesmaczna kreatyna ledwo przez gardlo przechodzi. Czy co bys/byscie radzili przez ten rok lutowac, ibutamoren jeszcze wydaje sie dedykowany z tego co wyczytalem , (wiem trening, dieta i regeneracja sa)

13. mewson

mewson WSOF
    Strawweight

Komentarze:
    3,087
    Zdobyte Lajki:
    4,333
    Punkty:
    1,790
    No, mk Ci w chuj potrzebne faktycznie. Żarcie, kreatyna i białko.

Zaraza likes this.
  14. Zaraza

Zaraza Legacy FC
    Flyweight

Komentarze:
    1,807
    Zdobyte Lajki:
    1,481
    Punkty:
    2,790
    Jem malo miesa strasznie chyba dlatego tak na sile cos chce dorzucic.

15. mewson

mewson WSOF
    Strawweight

Komentarze:
    3,087
    Zdobyte Lajki:
    4,333
    Punkty:
    1,790
    Ja jem ok. 200g dziennie, więc się da.

16. Zaraza

Zaraza Legacy FC
    Flyweight

Komentarze:
    1,807
    Zdobyte Lajki:
    1,481
    Punkty:
    2,790
    Ja jem mieso raz w tygodniu moze raz na dwa tygodnie, nie lubie, ciezko mi pozniej a ja lubie byc lekki i wolny niczym ptak, a jak zjem miesa to grawitacja +10, ale jem duzo wegli i ogolnie duze porcje

17. torpedo

torpedo UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,670
    Zdobyte Lajki:
    17,977
    Punkty:
    1,790
    Za łebka potrafiłem kupować odżywki do 500-700zł. na miesiąc i nawet Ich nie wykorzystywałem tak jak trzeba.

Każdy ma inny organizm.
    Jesteś ektomorfikiem? Dobrze kojarzę?

Dużo mi czasu zajęło przestawić w tej mojej pale, żeby olać te odżywki (jeśli nie trenujesz zawodowo) i przestawić na dobre jedzenie.

Nic nie przestawiaj przez pierwszy tydzień, tylko kup wagę kuchenną (30zł) i każde jedzenie wrzucaj do apki FatSecret.
    Po tygodniu zobaczysz ile jesz i jakiego jedzenia- i pewnie się kurwa zdziwisz.

Później już z górki. Dwa posiłki płynne (ja daję:mleko 350ml, 1banan, twaróg 125gram, słonecznik łuskany 20gram, siemię lniane złote 20gram,cynamon 1gram, płatki górskie 90 gram i czasami masło z orzechów arachidowych/inne-ale i bez tego 1000kcal pęknie.
    Wchodzi jak masełko, bo w płynie. Do godziny jestem głodny jak sto chujów.
    Powoli zwiększaj posiłki, żeby przyzwyczaić organizm.
    Jako ekto możesz mieć, że pierwsze tygodnie ledwo odczuwalnie, ale potem Ci szybko zacznis wzrastać.

Darował bym sobie słodycze. Nawpychasz się i nie będziesz miał ochoty na konkrety.

Bonhart likes this.
  18. Zaraza

Zaraza Legacy FC
    Flyweight

Komentarze:
    1,807
    Zdobyte Lajki:
    1,481
    Punkty:
    2,790
    Ekto + nie toleruje laktozy, takze nabial odpada, a gainer weganski:lol: ale radze sobie, kupilem sobie wlasnie ostatnio blender taki do shejkow i robie, awokadko , maslo orzechowe banany i co tam jeszcze wpadnie w rece. Orzechy czy bakalie, duzo ryzy i kasz, ciecierzycy, do tego oleje, z awokado pro zdrowotnie i cisne do 72....:facepalm::crazy: Mysle ze jak nie jestem w pracy na 2 ga zmiane (jeden tydzien w miesiacu) to robie nadmiar kaloryczny spokojnie, a ten 1 tydzien coz, mam nadzieje ze chociaz norme. Ale czuje wlasnie taka moc i motywacje ze mam ochote jeszcze cos dojebac

19. torpedo

torpedo UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,670
    Zdobyte Lajki:
    17,977
    Punkty:
    1,790
    Nadmiar kaloryczny, czyli ile?
    Jak chcesz przybrać, to nie gdybaj, tylko licz. Serio po podliczeniu możesz się zdziwić.
    Są mleka bez laktozy i to już w cenie normalnego.

Zaraza likes this.
  20. Zaraza

Zaraza Legacy FC
    Flyweight

Komentarze:
    1,807
    Zdobyte Lajki:
    1,481
    Punkty:
    2,790
    Mleko bez laktozy to wieksza hujnia jeszcze niz z laktoza, laboratoryjnie usuwanej laktozie tez dziekuje, mleczka pije tam kokosowe czy orzechowe... Co do liczenia to ciezko w sumie mi sie zabrac za to, sprobuje ogarnac ta apke co podrzuciles ale w sumie uzywam jakiegos 10 letniego ajfona... ale cos trzbea ogarnac skoro tak mowisz.... ale biorac pod uwage ze jadlem ile jadlem, i nie chudlem, to teraz jedzac nie wiem 1,5 czy 2 razy wiecej to o takiej nadwyzce mowie.

torpedo likes this.

Share This Page