Doping, sterydy i inne środki

Pamiętam te PMP swego czasu, a co do tego Britisha to tutaj na Pomorzu taki gówniany sort tego latał, że głowa mała. Malaya też miałem dobrego swego czasu, ale no tak w zasadzie to zawsze trzeba sprawdzać to wszystko. Booma właśnie nie podjadałem, ale może będzie próba z tego sortu. Póki co to muszę sobie wszystko przemyśleć jakby to miało wyglądać.
PMP brałem enan i npp.
Moge śmiało polecić. Po NPP siła szła jak pojebana, a po zejściu nie spadło jakoś drastycznie. Na przełamanie bariery siłowej i pod budowę masy na ograniczonej ilości środków NPP to podstawa.
 
czołem koksiarze. brał ktos z Was blokade Diprohos? u mnie od kilku lat problem ból pod łopatką, pozniej spoczynkowy w barku, brak czucia ręki, słaba w opór.
Generalnie to się objawia na boksie, jak robie jakieś drązki kettlami się bawie to jest git. przerabiałem już jakieś ćwiczenia, ostatnio ortopeda leki przepisał i dalej lipa.
 
czołem koksiarze. brał ktos z Was blokade Diprohos? u mnie od kilku lat problem ból pod łopatką, pozniej spoczynkowy w barku, brak czucia ręki, słaba w opór.
Generalnie to się objawia na boksie, jak robie jakieś drązki kettlami się bawie to jest git. przerabiałem już jakieś ćwiczenia, ostatnio ortopeda leki przepisał i dalej lipa.
U fizjoterapeuty byłeś?

Może to to, ale najlepiej wybrać się osobiście na fizjoterapię i popracować ze specjalistą



 
czołem koksiarze. brał ktos z Was blokade Diprohos? u mnie od kilku lat problem ból pod łopatką, pozniej spoczynkowy w barku, brak czucia ręki, słaba w opór.
Generalnie to się objawia na boksie, jak robie jakieś drązki kettlami się bawie to jest git. przerabiałem już jakieś ćwiczenia, ostatnio ortopeda leki przepisał i dalej lipa.

U fizjoterapeuty byłeś?

Może to to, ale najlepiej wybrać się osobiście na fizjoterapię i popracować ze specjalistą




Jak @panpan znaleźć dobrego fizjo i próbować najpierw ćwiczeniami masażami zamiast środkami
 
No zdecydowanie jakiś dobry fizjoterapeuta, który by przepisał jakieś fajne ćwiczenia. Może to też głupio zabrzmi, ale próbowałeś basenu? Od siebie mogę polecić takie książki jak: "Bądź sprawny jak lampart" ; "Skazany na biurko" ; "Rekonstrukcja Milona". Zajrzyj też na kanał Purczyńskiego może coś ci podpowie?

 
Dzięki za wszyskie odpowiedzi, sam troche jeszcze dozbierałem informacji i najpierw masaże i jakieś ćwiczenia z fizjo a nie od razu pchać sterydy w siebie - pozdro pożeracze chipsów i zdrówka życzę.
 
Dzięki za wszyskie odpowiedzi, sam troche jeszcze dozbierałem informacji i najpierw masaże i jakieś ćwiczenia z fizjo a nie od razu pchać sterydy w siebie - pozdro pożeracze chipsów i zdrówka życzę.
Nie wiedziałem posta.

Poczytaj może o peptydach. Ja miałem zerwany podgrzebieniowy i używałem.
Jakieś BPC157 w oralu zarzucić to nie jest duży koszt, a może akurat pomoże.

Ewentualnie spróbować TB500 w strzałach tylko w plecy ciężko było by insulinówką wjechać chyba, że w najszerszy.
 

Co się nie podoba?

Takie podejście, jak np tego ortopedy że w pierwszej kolejności poleca się/zapisuje jakieś leki na zasadzie może pomoże a nawet nie zdiagnozował problemu. Z opisu jasno wynika że to nie zwykły ból głowy. Znak czasów, że na wszystko znajdzie się tabletka. W pierwszej chwili pomyślałem że to co zaproponowałes to jakieś sterydiany :irish: ale już nadrobiłem wiedzę i może rzeczywiście jest to jakaś opcja.

Zdiagnozować problem u fizjo lub porządnego ortopedy. Do tego może peptydy coś mogą pomóc.
Jakby tak to wyglądało od początku to jeszcze :beer:

Ciekawostka: BPC-157 w 2022 roku zostało wpisane przez WADA na listę środków zakazanych
 



Takie podejście, jak np tego ortopedy że w pierwszej kolejności poleca się/zapisuje jakieś leki na zasadzie może pomoże a nawet nie zdiagnozował problemu. Z opisu jasno wynika że to nie zwykły ból głowy. Znak czasów, że na wszystko znajdzie się tabletka. W pierwszej chwili pomyślałem że to co zaproponowałes to jakieś sterydiany :irish: ale już nadrobiłem wiedzę i może rzeczywiście jest to jakaś opcja.
Temat jest o środkach ;)
Nie jestem zwolennikiem magicznej tabletki, ale to mu może pomóc przy regeneracji jak dołoży do tego fizjo.
Jakby tak to wyglądało od początku to jeszcze :beer:

Ciekawostka: BPC-157 w 2022 roku zostało wpisane przez WADA na listę środków zakazanych

Nie polecałbym czegoś co nie działa i czego nie stosowałem na sobie.

W stanach od paru dobrych lat to stosują.
BPC+TB+GH = VOLVERINE STACK
Koszykarze NBA po zerwaniach w parę miesięcy wracają do grania w Polsce rok/dwa.

Stosowane w wielu sportach przy różnego rodzaju kontuzjach, a skoro działa to wiadomo że big pharma będzie naciskać na swój zarobek i ich magiczne tableki dlatego WADA to zablokowała jak wiele innych dobrych środków.
 
Dzięki za wszyskie odpowiedzi, sam troche jeszcze dozbierałem informacji i najpierw masaże i jakieś ćwiczenia z fizjo a nie od razu pchać sterydy w siebie - pozdro pożeracze chipsów i zdrówka życzę.
Dokładnie, może jakieś punkty spustowe pod łopatką, sam kiedyś miałem. Później wypracowałem sobie nawyk mobilizacji łopatek przed każdym treningiem i już nie wracało :)
 
Pamiętam, że tak jak Siwy piszę stosowali do regeneracji BPC-CJC. Ogólnie jakbyś mógł i masz kasę to mógłbyś dodać na regeneracje gh, ale tutaj już wchodzi większa ilość badań i koszty są dużo wyższe. Sam muszę uważać na łopatki bo miałem jedną krzywą, a do tego jeszcze mi bark lewy się odzywa nieraz, ale cały czas nad tym pracuję, wiedza to potęga.

Te książki to jest taki must have dla trenujących:





Polecam też zerknąć sobie wydawnictwo - https://www.galaktyka.com.pl/
 
Pamiętam, że tak jak Siwy piszę stosowali do regeneracji BPC-CJC. Ogólnie jakbyś mógł i masz kasę to mógłbyś dodać na regeneracje gh, ale tutaj już wchodzi większa ilość badań i koszty są dużo wyższe. Sam muszę uważać na łopatki bo miałem jedną krzywą, a do tego jeszcze mi bark lewy się odzywa nieraz, ale cały czas nad tym pracuję, wiedza to potęga.

Te książki to jest taki must have dla trenujących:





Polecam też zerknąć sobie wydawnictwo - https://www.galaktyka.com.pl/
Ma ktoś tanio cielaka odsprzedać?
 
Najpierw sprawdzę czy dam radę wnieść na 1 piętro
Wiesz gdzie uderzyć…

1669763247313.jpeg
 
Co się nie podoba?

Skoro coś przy zerwanym mięśniu pomogło to przy tego typu urazie też może pomóc w regeneracji skoro leki nie pomagają.
Do tego dołożyć fizjo i mobilizację i akurat może pomoże.

Faktycznie czułeś działanie i pomoc w regenracji i to przy wersji oral? Wszyscy krzyczą żeby brać strzały i bić w miejsce urazu i sporo też czytałem opinii, że bpc pomaga na czas kiedy bierzesz, a potem kontuzja, uraz wracają. Chociaż regeneracji przy zerwaniu raczej to nie dotyczy :D
Sam się bujam teraz z przywodzicielem, zachciało mi się piłki przy mojej wadze i bez spokojnego podkręcania intensywności...
 
Faktycznie czułeś działanie i pomoc w regenracji i to przy wersji oral? Wszyscy krzyczą żeby brać strzały i bić w miejsce urazu i sporo też czytałem opinii, że bpc pomaga na czas kiedy bierzesz, a potem kontuzja, uraz wracają. Chociaż regeneracji przy zerwaniu raczej to nie dotyczy :D
Sam się bujam teraz z przywodzicielem, zachciało mi się piłki przy mojej wadze i bez spokojnego podkręcania intensywności...
Oraz urazowo średnio działa.

BPC pomoże w regeneracji, ale jak kontuzja jest powazniejsza to nie zrobi cudów.
TB500 mówią, że lepsze na cięższe urazy.
Wszystko w strzałach i najważniejsze żeby bić nie w miejsce urazu tylko obok żeby nie pogłębiać stanów zapalnych.
 
A z innej beczki jakie zdanie o sarmach? Nigdy nie stosowałem. Kiedyś znajomy coś mówił o mk-677.
 
Back
Top