Doping, sterydy i inne środki

To wychodzi na to, że najlepiej dodawać do saa? Chociaż z drugiej strony jakby tak zerknąć na działanie to im mniej substancji tym bardziej się wychwyci to działanie.
 
A dzialasz cos w sensie, chce Ci sie cos wiecej robic?
Tak, biorę od trzech miesięcy, w międzyczasie zrobiłem szkolenie z analizy biznesowej, dwa szkolenia z JavaScript'a, znalazłem pracę i ogarnąłem życie w miarę. To raczej nie efekt antydepresantów, bo drugi lekarz kazał mi schodzić z tego jak najszybciej i tylko maryśkę zostawić, no to odstawiam tabsy i tylko to zioło jaram. Jedyny minus że nie przyznałem się ile mam stażu w konopiach, przez co przepisał mi jakieś słabe 8% thc, ale nie szkodzi, jak po dwóch tygodniach nie będzie poprawy to zmiana na inne, czyli już jakiś mocny skun wjedzie, bo w Polsce są tylko cztery odmiany dopuszczone, jeden słabszy i trzy mocne.

Ale ogólnie kudzu na plus, alko mnie teraz bawi i zastanawiam się jak mogłem ćwierć wieku to pić codziennie...
 
A to piwerka też nie powinno się pic przy kudzu? :wtf2:
Nie wiem. Ja ogólnie nie pije dużo alkoholu, bo trenuje regularnie i trzymam dietę, ale od czasu do czasu mam ochotę na piwo/drinka (lub kilka jeśli ktoś wpadnie do nas).
Chciałem spróbować, czy da to faktycznie efekt i w moim przypadku nie zmieniło kompletnie nic.
 
a ta całą sytrulina to co ma dawać i jak działać niby?

Cytrulina jako suplement zmniejsza poziom bólu mięśniowego, zmęczenia oraz zwiększa wytrzymałość podczas wykonywania wysiłku fizycznego. Substancja ta bierze udział w tworzeniu argininy, która prowadzi do powstania tlenku azotu (NO).

Fun fakt dla potomnych. Cytrulina daje też bardzo dobre ukrwienie kutasa i stosowana jest w produkcji tych leków na konary które nie płoną.
:roberteyeblinking:
 
Cytrulina jako suplement zmniejsza poziom bólu mięśniowego, zmęczenia oraz zwiększa wytrzymałość podczas wykonywania wysiłku fizycznego. Substancja ta bierze udział w tworzeniu argininy, która prowadzi do powstania tlenku azotu (NO).

Fun fakt dla potomnych. Cytrulina daje też bardzo dobre ukrwienie kutasa i stosowana jest w produkcji tych leków na konary które nie płoną.
:roberteyeblinking:
Czyli raz przed treningiem szklaneczkę?
 
A jak to jest z tą maryśką na recke? Jak to wygląda w ogóle? To jest w ogóle coś warte?
To normalna trawka, bodajze w pl sa trzy do wyboru, jesli chodzi o procent thc, ta najmocniejsza to nawet za mocna czasem moze byc :) jedynie troche drozsza bo wychodzi w okolicach 60 zl za grama, dawki sa bodajze po 10g.
 
Zauwazylem, ze jest tutaj taki dzial, to chcialbym zadac pytanie? Ostatnio zapisalem sie na silke, w tej chwili waze jakies 55-57 kilo. Zalezy mi na masie, podbilem do najwiekszego typa na silce i zapytalem co cwiczyc i co jesc, a on mi mowi, ze jak mu zaplace to ogarnie mi enan? z tego co wyczytalem to testosteron, ktory sie wkuwa? Polecil, zebym codziennie bral po 1000mg i wtedy masa ruszy, ktos juz tego uzywal? Naprawde to dziala tak na mase?
 
Zauwazylem, ze jest tutaj taki dzial, to chcialbym zadac pytanie? Ostatnio zapisalem sie na silke, w tej chwili waze jakies 55-57 kilo. Zalezy mi na masie, podbilem do najwiekszego typa na silce i zapytalem co cwiczyc i co jesc, a on mi mowi, ze jak mu zaplace to ogarnie mi enan? z tego co wyczytalem to testosteron, ktory sie wkuwa? Polecil, zebym codziennie bral po 1000mg i wtedy masa ruszy, ktos juz tego uzywal? Naprawde to dziala tak na mase?
Zacznij od porządnej diety, treningu, dobierania suplementacji pod tego czego brakuję twojemu organizmowi - tutaj przydadzą się badania. Doping nie jest dla kogoś kto startuję.
 
Zauwazylem, ze jest tutaj taki dzial, to chcialbym zadac pytanie? Ostatnio zapisalem sie na silke, w tej chwili waze jakies 55-57 kilo. Zalezy mi na masie, podbilem do najwiekszego typa na silce i zapytalem co cwiczyc i co jesc, a on mi mowi, ze jak mu zaplace to ogarnie mi enan? z tego co wyczytalem to testosteron, ktory sie wkuwa? Polecil, zebym codziennie bral po 1000mg i wtedy masa ruszy, ktos juz tego uzywal? Naprawde to dziala tak na mase?
Ja bym posłuchał, chłop jest największy na siłowni znaczy się zna.
 
Zauwazylem, ze jest tutaj taki dzial, to chcialbym zadac pytanie? Ostatnio zapisalem sie na silke, w tej chwili waze jakies 55-57 kilo. Zalezy mi na masie, podbilem do najwiekszego typa na silce i zapytalem co cwiczyc i co jesc, a on mi mowi, ze jak mu zaplace to ogarnie mi enan? z tego co wyczytalem to testosteron, ktory sie wkuwa? Polecil, zebym codziennie bral po 1000mg i wtedy masa ruszy, ktos juz tego uzywal? Naprawde to dziala tak na mase?
:roberteyeblinking: 300 dziennie kolego!
 
Zauwazylem, ze jest tutaj taki dzial, to chcialbym zadac pytanie? Ostatnio zapisalem sie na silke, w tej chwili waze jakies 55-57 kilo. Zalezy mi na masie, podbilem do najwiekszego typa na silce i zapytalem co cwiczyc i co jesc, a on mi mowi, ze jak mu zaplace to ogarnie mi enan? z tego co wyczytalem to testosteron, ktory sie wkuwa? Polecil, zebym codziennie bral po 1000mg i wtedy masa ruszy, ktos juz tego uzywal? Naprawde to dziala tak na mase?
:roberteyeblinking: 300 dziennie kolego!
Tylko i wyłącznie w głowę! :roberteyeblinking:
 
@Siwy25_1 @pyrazgr i to rozumiem, zadne badania, jakies odbloki, na co to komu. Widzialem galerie chlopaki wielkie konie to wiedza co mowia, cos czuje, ze na sylwestra bede niezlym wirazka.
P.S @Siwy25_1 jem teraz to kudzo, faktycznie, ciekawy suplement, jak masz jakies nowinki ze swiata suplementacji to pisz, obserwuje.
@Kar0l i @Autovidol dzieki za dobre checi, ale to bylo mrugniecie okiem.
 
@Siwy25_1 @pyrazgr i to rozumiem, zadne badania, jakies odbloki, na co to komu. Widzialem galerie chlopaki wielkie konie to wiedza co mowia, cos czuje, ze na sylwestra bede niezlym wirazka.
P.S @Siwy25_1 jem teraz to kudzo, faktycznie, ciekawy suplement, jak masz jakies nowinki ze swiata suplementacji to pisz, obserwuje.
@Kar0l i @Autovidol dzieki za dobre checi, ale to bylo mrugniecie okiem.
Big M ja teraz po odbloku. Siłowo spadło może z 10% także jestem zadowolony.
Dalej pizgam po 300+ na suwnicy na nogi na luzie (3.5 x masa ciała):beczka:

Wagowo bardzo podobnie, trochę wody podeszło, ale dołożyłem ciut kalorii za długo byłem w deficycie.

Gadalem z lekarzem on wie, że chce dożywotnie trt, ale jak chce teraz jeszcze rosnąć to mam teraz bić później się ułoży trt.
To samo mi mówi Kołcz.

Teraz jeszcze 2 miesiące nadwyżki. Urodziny mam w styczniu to chyba sobie kupię jakiś "bombowy zestaw" i podkręcę tempo.
Przyszły rok zawodowo, życiowo i sportowo mam zaplanowany grubo.
Wjeżdżam rozjeżdżam wuja :robbie:
 
Zauwazylem, ze jest tutaj taki dzial, to chcialbym zadac pytanie? Ostatnio zapisalem sie na silke, w tej chwili waze jakies 55-57 kilo. Zalezy mi na masie, podbilem do najwiekszego typa na silce i zapytalem co cwiczyc i co jesc, a on mi mowi, ze jak mu zaplace to ogarnie mi enan? z tego co wyczytalem to testosteron, ktory sie wkuwa? Polecil, zebym codziennie bral po 1000mg i wtedy masa ruszy, ktos juz tego uzywal? Naprawde to dziala tak na mase?
Musisz robić 100 ugięć bicka z hantlami i stosować dietę na schudnięcie.
 
Back
Top