Doping, sterydy i inne środki

:korwinwhat:

Na temacie właśnie najlepiej się ćwiczy, chyba że temat to dla każdego coś innego.
:roberteyeblinking:
Co Ty. Jakiekolwiek wciąganie przed treningiem to prosta droga do zawału serca.

Weź testa i amfe to dwie rzeczy które działają na poprawę krążenia i przyspieszenia pracy serca. Prosta droga do kalectwa.

Dlatego geranium wycofali, bo działało na podobnej zasadzie do amfetaminy.

Albo ćpamy, albo dźwigamy.
 
Poczatkujacym kulturystom odradzam pomysl kolmbijskiej wixy przez weekend, Zauwazylne spadki, jesli nie jadles ostatnie 3 dni. Kurwa teraz ziomek dal mi rosol w sloiku i kurwa zostawilem go w ubejrze, teraz ukr chce 50 zl za oddanie mi rosolu, jebany.
Od środy do piątku praktycznie nic nie jadłem oprócz leków, spadki jak chuj :siara:
 
Co Ty. Jakiekolwiek wciąganie przed treningiem to prosta droga do zawału serca.

Weź testa i amfe to dwie rzeczy które działają na poprawę krążenia i przyspieszenia pracy serca. Prosta droga do kalectwa.

Dlatego geranium wycofali, bo działało na podobnej zasadzie do amfetaminy.

Albo ćpamy, albo dźwigamy.
Dla mnie temat to zawsze był teść i na tym się dobrze ćwiczy, ale nie mieszałbym z innymi używkami.
 
Mieszanie dragów ze sterydami. Idealna droga do tego by się wyekspediować na tamten świat.
W zeszłym roku mój 'wuja' który mnie wprowadzał w ten piękny świat złomu i robił moje pierwsze rozpiski zmarł na zawał.
Jak robił siady to cała siłka milczała.

Rok wcześniej wygrał jakieś zawody i później zaczęły się problemy z żoną. Zaczął coś ćpać i w końcu serce nie wytrzymało.
Młody gość świeżo po 40tce.
 
W zeszłym roku mój 'wuja' który mnie wprowadzał w ten piękny świat złomu i robił moje pierwsze rozpiski zmarł na zawał.
Jak robił siady to cała siłka milczała.

Rok wcześniej wygrał jakieś zawody i później zaczęły się problemy z żoną. Zaczął coś ćpać i w końcu serce nie wytrzymało.
Młody gość świeżo po 40tce.
Szkoda chłopa, ale najbardziej niszczący jest ten stres...To pociągnęło niejednego już do końca.
Najlepsze, że wiele bab jest bezkarnych robiąc swoje chore jazdy. Widziałem już niejedna wariatkę, więc jak pierdolnięta to trzeba w cholerę takiej zasadzić kopa na pizdę.
 
Szkoda chłopa, ale najbardziej niszczący jest ten stres...To pociągnęło niejednego już do końca.
Najlepsze, że wiele bab jest bezkarnych robiąc swoje chore jazdy. Widziałem już niejedna wariatkę, więc jak pierdolnięta to trzeba w cholerę takiej zasadzić kopa na pizdę.
Uuu seksizm
 
Pewnie go jakaś kobieta skrzywdziła i stał się mizoginem...
Wiesz Endrju dla niektórych kobiet to jest ciężkie, że facet trenuje i się żywi w jakiś "dziwny" sposób przecież w pytaniu na śniadanie mówili że nie można jeść po 18.

A jak jeszcze trenuje, dobrze wygląda i dobrze się czuje to już w ogóle skandal.

Tak samo z towarem. Jeszcze dużo czasu upłynie zanim do świadomości ludzi dotrze, że nie ma czegoś takiego jak "kryzys wieku średniego" tylko to są zaburzenia hormonalne które można leczyć.
 
Wiesz Endrju dla niektórych kobiet to jest ciężkie, że facet trenuje i się żywi w jakiś "dziwny" sposób przecież w pytaniu na śniadanie mówili że nie można jeść po 18.

A jak jeszcze trenuje, dobrze wygląda i dobrze się czuje to już w ogóle skandal.

Tak samo z towarem. Jeszcze dużo czasu upłynie zanim do świadomości ludzi dotrze, że nie ma czegoś takiego jak "kryzys wieku średniego" tylko to są zaburzenia hormonalne które można leczyć.
Slucham nieraz podcastow ze starymi kulturystami i Milos Sarcev wielokrotnie stwierdzil, ze gdyby sterydy zabijaly to on by juz nie zyl. Wszystko, na koncu, trzeba robic z glowa i byc swiadomym konsekwencji.
 
Slucham nieraz podcastow ze starymi kulturystami i Milos Sarcev wielokrotnie stwierdzil, ze gdyby sterydy zabijaly to on by juz nie zyl. Wszystko, na koncu, trzeba robic z glowa i byc swiadomym konsekwencji.
Milos to jest przecież prekursor używania insuliny. To jest gość który wiedzą przebija większość lekarzy, którym ufają karatecy tego świata, bo mają świstek.

On jeździł po świecie poznawać sposoby na maksymalne wykorzystanie potencjału z towaru no i po cichu obejścia testów antydopingowych.

Do tego opracował swój system treningowy bazujący właśnie na wydatkowaniu dużych ilości przyjmowanej insuliny. Kozak w branży.
 
Co Ty. Jakiekolwiek wciąganie przed treningiem to prosta droga do zawału serca.

Weź testa i amfe to dwie rzeczy które działają na poprawę krążenia i przyspieszenia pracy serca. Prosta droga do kalectwa.

Dlatego geranium wycofali, bo działało na podobnej zasadzie do amfetaminy.

Albo ćpamy, albo dźwigamy.
masz pod reka dobry cisnieniomerz i leki zwalniajace tetno, no i owczywiscie tylko rekreacyjnie mozna sie tak pobawic. Wszsytko z glowa.
 
Sam teść Ci rozszerza naczynia krwionośne i przyspieszają krążenie obciążając serce. Do tego duża masa też jest obciążeniem dla układu naczyniowego.
Dołóż do tego dragi, które robią to samo tylko że bardzo gwałtownie i problem gotowy.
 
Stary numer. W google wpisz i są w normalnych cenach lub allegro ale nie swanson akurat



Wcale nie chodzi tu o tajemniczy przekręt. Sprzedawca ma prawo zmieniać cenę, nawet w trakcie trwania oferty. Pozwala na to regulamin Allegro. W takich przypadkach, jak wyżej opisany, cena celowo zmieniana jest na wyższą, by paradoksalnie… odstraszyć klientów.

Sprzedający w danej chwili może nie mieć towaru, więc ustala cenę, przez którą nikt nie kliknie “kup teraz”. A gdy znowu będzie mógł wysyłać przedmiot, zmieni cenę na wcześniejszą, “normalną”.

A dlaczego po prostu nie wycofa oferty? Z powodu pozycjonowania. Takie ogłoszenie zapewne pojawia się wysoko, więc sprzedający nie chce z tego rezygnować. Gdy już wprowadzi regularną cenę, cały czas będzie wysoko pozycjonowania
 
Back
Top