Dieta na masę.

Po 1 dniu redukcji : 61.1 kg :wtf2:

coś mi się za szybko waga wzrasta, bo dopiero co w sobote bylo 60.2 kg :joe:
 
boshe jeść śniadanie 25 minut - owsiankę ... ( 140g platkow + wrzatek wody + 300 g jogurtu activia )
 
To niech ci się przypomni, że powinno się ważyć co 3-4 tygodnie

po tych 3 tygodniach wpierdzielania czuje roznice w pracy jak podnosze niektore rzeczy, ktore wczesniej sprawialy mi problem, ale mam obawy ze najwiecej masy mi idzie w brzuch
 
po tych 3 tygodniach wpierdzielania czuje roznice w pracy jak podnosze niektore rzeczy, ktore wczesniej sprawialy mi problem, ale mam obawy ze najwiecej masy mi idzie w brzuch
Ważne żeby w bicki szedł chociaż 1 cm/tydzień. Brzuch się późnej zredukuje izolowanymi cwiczeniami.
 
Bastek pierdol te plany treningowe od placków z youtuba. Podrzucam ci innowacyjną rozpiske trening + dieta

69730321_358186495068079_8202326605423443968_n.jpg


69480293_1157553664609121_280522224115384320_n.jpg
 
juz nie moge tych platkow owsianych gorskich firmy JANEX , blee, zmienilem na orkiszowe z firmy KUPIEC, o niebo lepsze, ale drozsze :X
 
zasluzylem juz na jakies suple czy nie ?

Bo chcialbym sobie dobijac tak 300 kcal dziennie jakims suplem zawierajacym same wegle bez tluszczy/bialek.
 
zasluzylem juz na jakies suple czy nie ?

Bo chcialbym sobie dobijac tak 300 kcal dziennie jakims suplem zawierajacym same wegle bez tluszczy/bialek.
Na chuj?
Naucz się wpierdalać jedzenie tak, że te 3000/3500kcal pójdzie Ci na pełnym luzie i ostro trenuj (a nie tam 500gram krążek, czy 6 serii i pierdolisz, bo niby nie masz siły).
Jak chcesz coś z tego mieć oprócz straty czasu, to musisz to wziąć na serio, a nie po łebkach.
Mam wrażenie, że masz więcej fanu z oglądania po ile są żeliwne krążki, niż samo nimi ćwiczenie.
 
@torpedo
Powoli udaje mi sie osiagnac te 2800-3000kcal w sposob w jaki tego chce, najgorsze te 2 zmiany, bo zoladek nie przyzwyczajony jesc o takich porach obiadu.

Na 1 i 3 zm jest mniej wiecej podobnie z posilkami, a na 2-gich mega lipa, bo inne pory jedzenia.
 
W końcu opracowałem zajebistą dla siebie dietę na 3 kcal w której nie musze jesc jakichs dopelniaczy kalorycznych typu banan, cos slodokiego, jedynie sa tam 2 jablka, ale wiadomo trzeba jakis owoc jesc, dzis albo jutro Ci @marcinos napiszę !


:robertmakeup:
 
Back
Top