Dieta na masę.

Zacznijmy od podstaw. Każdy siedzący w temacie na poważnie wie że najlepszy do smażenia jest utwardzony olej palmowy. Tłuszcz najpierw trafia do żołądka w formie płynnej bądź półpłynnej a następnie jest transportowany do mięśni gdzie z powrotem przybiera swoją początkową formę czyli naturalnie utwardza wszystkie mięśnie. To powoduje że mięśnie robią się zbite i twarde czyli takie jakie chcesz żeby były.
Pamiętaj że nie ma nic za darmo. Utwardzony olej palmowy zawiera niebezpieczne tłuszcze TRANS. Co oznacza TRANS chyba nie trzeba tłumaczyć więc jeśli chcesz pozostać heteroseksualny i pewny swojej płci musisz suplementować się testosteronem aby zablokować negatywny wpływ TRANS na twoją gospodarkę hormonalną.
Jajecznica po usmażeniu musi trafić do lodówki (2 minuty na każde jajko). Jak zjesz ją na ciepło to spalisz mięśnie i cały trening w pizdu.
 
A jakie znacie zdrowe słodycze ?
Bo na bank jakieś muszą być, na pierwszą myśl przychodzą mi wafle ryżowe, że są w miare zdrowe chyba. --- a to zawsze byłoby źródło węgli w łatwiejszej do zjedzenia postaci.
 
A jakie znacie zdrowe słodycze ?
Bo na bank jakieś muszą być, na pierwszą myśl przychodzą mi wafle ryżowe, że są w miare zdrowe chyba. --- a to zawsze byłoby źródło węgli w łatwiejszej do zjedzenia postaci.
Te, które sobie sam zrobisz
 
Nie zjadlem dzis rano niczego przed pojsciem spac, bedzie nauczka na przyszlosc, czuje sie jak flak teraz :X --- ale juz nadrabiam powoli. .. . (1300 kcal zostalo do wbicia 3000 kcal)
 
Tylko zwróć uwagę na jego wzrost, pisał, że ma 85 w pasie, ja jestem 20 kg cięższy, a spodnie kupuję na 81:)
biore to pod uwage, ale to typowy ektomorfik, niech ta waga mu ruszy ze 2-3 kilo przynajmniej, bo na razie to przytyl przez miecha ile 700g? to dobre sranie. W te jego obwody to tez patrze przez pryzmat bastka, to ze pisal ze ma 85 w pasie nie znaczy, ze wie co to wogole znaczy i co on uwaza za obwod pasa.
 
biore to pod uwage, ale to typowy ektomorfik, niech ta waga mu ruszy ze 2-3 kilo przynajmniej, bo na razie to przytyl przez miecha ile 700g? to dobre sranie. W te jego obwody to tez patrze przez pryzmat bastka, to ze pisal ze ma 85 w pasie nie znaczy, ze wie co to wogole znaczy i co on uwaza za obwod pasa.

:pociesznymirek:
No, masz rację, ale aż brzuch mnie rozbolał ze śmiechu.

Na wielkości pępka mierzyłem obwód w pasie, wiec mysle ze profesjonalnie :)
 
Kup dziewczynie/mamie mullticooker, jakościowe składniki i będzie gitara.

Ewentualnie ciche dni :beczka:

Czytając Twoje niektóre posty mam tak :damjan::joe::wtf2::korwinwhat::scary::wow::zakręcony:::clintdis:::stevecarell::siara::benny:

a Ty mnie na koniec dnia rozsmieszyles z tymi spodniami ze mnie brzuch zaczal doskwierac :D idem sie udac w sen kulturystyczny zatem :D
 
Mullticooker, blender i niech Cię wspierają w walce o masę :bleed:

60.2 kg ::snoopd::

na czczo o 09:30 i to bez wspomagania się piwem, ale zwaze sie jeszcze jutro rano zeby zobaczyc na ile ten wynik jest realny, bo wczoraj zjadlem duzo od poludnia do wieczora i glownie dlatego tak waga skoczyla, a dzis te posilki beda bardziej rozlozone w czasie to moze byc roznie jutro na wadze
 
60.2 kg ::snoopd::

na czczo o 09:30 i to bez wspomagania się piwem, ale zwaze sie jeszcze jutro rano zeby zobaczyc na ile ten wynik jest realny, bo wczoraj zjadlem duzo od poludnia do wieczora i glownie dlatego tak waga skoczyla, a dzis te posilki beda bardziej rozlozone w czasie to moze byc roznie jutro na wadze
POTĘŻNY BASTIAN!!
 
Dzis cos mam tak brzuch zduty...

Pierdole, dzis dzien redukcji :|

Macie tak czasem?
Jak sobie z tym radzicie ?
 
Last edited:
Back
Top