Dieta na masę.

i tak trzeba żyć !

btw,
okazuje się, że Bastian na czit dayu raz w tygodniu zje porządnie i dowali więcej masy niż przez cały tydzień :korwinlaugh:

wypraszam sobie, na aplikacji ilosc, kcal, bialek, tluszczy oraz wegli sie zgadza wiec nie widze znaczacej roznicy :D
 


tylko im przeszkadza ze np. osiagnalem to nie dodajac mięcha albo ze malo smacznie jem i takie tam detale..

mięcho tez jem tylko jeszcze nie mam precezyjnej koncepcji aby jedzac mięcho wbic te 3kcal bez zbednego dobicia kcali jakimis 'slodyczami/owocami'
na razie udalo mi sie to tylko z jajecznica, ale to juz tylko kwestia czasu, uda mi sie i z miesem stworzyc precyzyjna diete, moze @marcinos sie wtedy zadowoli i nie bedzie krecil nosem, ale w sumie to bedzie bo on chyba musi miec na prawde smaczne jedzenie zeby sie zadowolic
 
tylko im przeszkadza ze np. osiagnalem to nie dodajac mięcha albo ze malo smacznie jem i takie tam detale..

mięcho tez jem tylko jeszcze nie mam precezyjnej koncepcji aby jedzac mięcho wbic te 3kcal bez zbednego dobicia kcali jakimis 'slodyczami/owocami'
na razie udalo mi sie to tylko z jajecznica, ale to juz tylko kwestia czasu, uda mi sie i z miesem stworzyc precyzyjna diete, moze @marcinos sie wtedy zadowoli i nie bedzie krecil nosem, ale w sumie to bedzie bo on chyba musi miec na prawde smaczne jedzenie zeby sie zadowolic
Bastek, to dla mnie za trudne jest

giphy.gif
 
[QUOTE="Baasteek, post: 2345350, member: 6502":scary:wbic te 3kcal bez zbednego dobicia kcali jakimis 'slodyczami/owocami'[/QUOTE]
 
@Baasteek ja jem hujowe rzeczy, prawie nic mi nie smakowalo na poczatku, ale jak ty dobijasz kalorie slodyczami to mnie zabiles. Ja jestem na redukcji, wiec nie znam diety na mase;)
 
Żona robi :boystop:

Wyobraź sobie, że robi w nim jedzenie :pociesznymirek:

No wpisz sobie w Google "mullticooker przepisy".

I jakiś lepszy np. Philippa weź zamiast kolejnej butelki. Ewentualnie wujek Andrzej niech Ci sypnie troche hajsu extra za dobrą robotę.
:beczka:
 
Żona robi :boystop:

Wyobraź sobie, że robi w nim jedzenie :pociesznymirek:

No wpisz sobie w Google "mullticooker przepisy".

I jakiś lepszy np. Philippa weź zamiast kolejnej butelki. Ewentualnie wujek Andrzej niech Ci sypnie troche hajsu extra za dobrą robotę.

no wlasnie czytalismy opis z kobieta, pisalo ze 3x szybciej cos usmaze np. ryz pelnoziarnisty zamiast 30 min gotowac to 10 min wystarczy w tym multicookerze ?
 
a wiesz Bastek że najzdrowszy sposób przyrządzania jedzenia to mikrofala, najwięcej zachowuje witamin żarło, taka ciekawostka
 
Back
Top