Daria legendary mental kołcz

Nigdy nie zapomnę, jak Daria jednemu z nas - czipsożerców-balasów z Cohones - na jego komentarz na insta napisany po polsku odpisała po angielsku. Jak chłop zapytał, czemu nie odpisuje po polsku, to zaczęła się ciskać, że polski nie jest i nigdy nie będzie jej native language (jakby to cokolwiek miało do rzeczy). Nie mogę znaleźć tej dyskusji na jej profilu, chyba ją wyjebała

A co do samego WCA - tam coś się spierdoliło już wiele lat temu, po przyjściu kilku niezłych jak na polskie standardy zawodników i jakichś tam sukcesach zaczął się jakiś samozachwyt i masturbacja członków POTĘŻNEGO WCA Fight Team nad MEGA poziomem sportowym i zajebistą, podkreślam: ZAJEBISTĄ atmosferą tworzoną przez ludzi pokroju Kołpaka czy Kangura. Traktowany tu jak święty Janek też był członkiem tego kółka wzajemnej adoracji.

Karuzela spierdolenia kręciła się nawet wtedy, gdy zawodnicy WCA zaczęli hurtowo zbierać na cytrynę. Po cichu liczyłem na poprawę po odejściu Jocza, bo to głównie jego zawodnicy najbardziej poklepywali się po plecach, ale potem pojawiła się Albers… :siara:
 
Jedyne pytanie, kiedy pani Albers zorientowała się, że jako mental kołcz może wciskać ciemnotę w tak eksponowanym towarzystwie? Po wielce nieudanej działaności jako cukinia do ubicia taka zmiana jest zastanawiająca, a wygląda, że interes dobrze się kręci jak do tej pory.
Jest popyt jest podaż.
 
Ta typiarka to jest jakiś fake, nie ma możliwości żeby taki anonim bez osiągnięć zakręcił w głowie prawilniakom, którzy wiedzą o świecie wszystko. Nie ma możliwości, żeby odklejona babeczka mogła zrobić projekcje nieśmiertelności, 100kg chłopu który się pizga od lat.
 
W ogóle, kiedy ja słyszę takie mistyczno-motywacyjne pierdolenie jakie one uskutecznia to mnie zbiera na wymioty. Autentycznie fizycznie. A prawilniaki-sztywniaki płacą jej po kilka tysięcy miesięcznie za to pierdolenie :pociesznymirek:

To jest ostateczny dowód upadku tych "samców alfa", jedna kobieta pociągnie na dno całą hordę twardzieli, jak zawsze zresztą :beczka:
 
Tylko do końca miesiąca mój kurs "NAKARM BESTIĘ" w promocyjnej cenie TYLKO 9999 4999!

Gwarantuję ci 7 indywidualnych konsultacji wraz z precyzyjną rozpiską działań, które odmienią twoje życie. Jeszcze rok temu byłem w tym samym miejscu co ty. Dziś jestem innym, większym człowiekiem. Poprowadzę cię do świat ludzi potężnych.


Nie czekaj, liczba miejsc ograniczona. Pozostało jeszcze tylko 200 41 miejsc.

W tej chwili tę stronę przegląda 1335 osób.

Ostatnie wolne miejsca!

Już dziś dowiedz się JAK WYGRAŁEM Z ANOREKSJĄ!
 
Niech Mariano jeszcze zacznie z Darią współpracować, proszę!

Nie ma szans, Pudzian podczas przygotowań do walki z Mamiedem Rodakiem, zobaczył ile można oszczędzić na trenerze. Wynik taki sam jak z trenerem, a 10% z jego wypłaty zostaje. Na bank już Czeczenom nie będzie płacił, do walki z Gitem znowu piwnica i młodego wilki, a sam sobie game plan rozpisze. Poza tym bez różnicy czy wygra czy przegra, KSW i tak będą błagać żeby nie kończył kariery.
 
Kurwa Panowie, pare miesiecy temu na twiterze znalazłem beke z fragmentu jakiegos mistycznego szkolenia/warsztatów "oczyszczających' czy huj wie jakich. I kurwa zapomniałem ich nazwy, ale było tam kilka tysi pln ceny za kilka dni pobytu. Mniej więcej to było coś takiego, że jakaś babka pajacowała na scenie, a na widowni stali jacyś łysi pozerzy z ich bizneswoman-karynami. Piecze mnie dupsko, że zapomniałem jak to sie nazywa, bo super kołczingi przy tym ścierwie to pryszcz.
 
hwwhhwh.webp
:kawulpokapoka::beczka:
 
Mniej więcej to było coś takiego, że jakaś babka pajacowała na scenie, a na widowni stali jacyś łysi pozerzy z ich bizneswoman-karynami. Piecze mnie dupsko, że zapomniałem jak to sie nazywa, bo super kołczingi przy tym ścierwie to pryszcz.
Toż Daria to jest poziom tych debili których tu Stanowski rozpierdala
 
Przypomniałem sobie, ze był kiedyś taki zawodnik muay tai(i w sumie dalej jest). Bartosz Batra, ma swój klub i kiedys ostrzej się udzielał na fejsbuku. Na jego profilu widniały fotki z daria albert i bez kitu sądziłem że to jakaś topowa zawodniczka(nie interesowałem sie wogóle cukiniami), bo co rusz z nią zdjęcie. Ale to chyba nie był mental kołczing a zwykłe treningi/seminaria ze stójki. Jak podaliśce rekord 0-5 to sie z deczka zdziwiłem
tutaj tarczuje zawodnika


a tutaj ogląda tarczowanei BArtosza, tylko że troche chudsza była, więc jeśli to inna osoba to wybaczcie.


czyli wychodzi na to, ze tam rozpoczęła swoją karierę
 
Przypomniałem sobie, ze był kiedyś taki zawodnik muay tai(i w sumie dalej jest). Bartosz Batra, ma swój klub i kiedys ostrzej się udzielał na fejsbuku. Na jego profilu widniały fotki z daria albert i bez kitu sądziłem że to jakaś topowa zawodniczka(nie interesowałem sie wogóle cukiniami), bo co rusz z nią zdjęcie. Ale to chyba nie był mental kołczing a zwykłe treningi/seminaria ze stójki. Jak podaliśce rekord 0-5 to sie z deczka zdziwiłem

Legendarny Mrozu, legendarny pocisk Okapa.

 
Trzeba przyznać, że wyjebywanie frajerów na kasę to Daria opanowała na poziomie czarnego pasa i mistrzostwa świata HW. To że Narkun Team się skusił to nic dziwnego, ale okazuje się, że reszta to taki sam poziom intelektualny tylko lepiej zdania składają.
 
Back
Top