Daria legendary mental kołcz

W ogóle, kiedy ja słyszę takie mistyczno-motywacyjne pierdolenie jakie one uskutecznia to mnie zbiera na wymioty. Autentycznie fizycznie. A prawilniaki-sztywniaki płacą jej po kilka tysięcy miesięcznie za to pierdolenie :pociesznymirek:

To jest ostateczny dowód upadku tych "samców alfa", jedna kobieta pociągnie na dno całą hordę twardzieli, jak zawsze zresztą :beczka:
jaki kraj taki endrju tejt :fjedzia:
 
Daria przesyła Wam całuski

daria2.jpg
 
Pudło! Wcześniej współpracowała z NARKUN TEAM :pociesznymirek:


Teraz posłuchałem parę sekund to niezła mentalna trenerka, która ma problem z rozmową po polsku...

Jak się na nią spojrzy to ewidentnie widać, że tam jest pod garem nie bardzo.

Cały klimat to ewidentny skok na kasę. Pytanie jak ona to robi, że ci debile tak się na nią nabierają? To jest oszustka.
 
View attachment 59407
ja pierdziele ale wysryw świadomości O.o Trójmiasto przeprasza.
Najlepsze jest to, że tej jej cudownej pracy w ogóle nie widać.

A co do Narkuna, to wygląda na to że zaczęła z nim współpracować na przełomie 2020-2021 (wywiad powyżej ze stycznia 2021) i niesamowite jaki przypadek:
1678861723818.png
 
Byłem w Gdańsku i Gdyni parę razy i wydawało się że tam po polsku mówią. A tu się okazuje to nie jest native language w tych miastach. Jest ktoś z trójmiasta żeby rozwiać moje wątpliwości?
Jestem z Gdańska, znam ludzi z Trójmiasta i okolic.

Tu jest Polska, rozmawiamy po polsku.

Daria powinna w takim razie zrzec się polskiego obywatelstwa bo przecież ona jest "obywatelką świata"
 
tak, brała korki z psychologii od kawulsona
kokę też
Tak jest ze w Polsce zarabia się na idiotach gadjac takie motywujące rzeczy:
1.każdego dnia możesz podjąć dobra lub zła decyzje i ty podejmiesz jedna z nich
2. Na rozstaju dróg możesz wybrać w lewo lub w prawo i ty wybierzesz w lewo lub prawo (prawie jak Paulo Coehlo co?)
3. Jesteś wojownikiem a wojownik nigdy nie przegrywa nawet jak przegrywa
4. Dopóki walczysz to walczysz.
5 i najwazniesze: jak wygrasz to jesteś zwycięzca
 
3. Jesteś wojownikiem a wojownik nigdy nie przegrywa nawet jak przegrywa

No to akurat ma sens, biorąc pod uwagę jej rekord ta mądrość życiowa pochodzi z doświadczenia.

Aż sam mam ochotę wstać z kanapy jak to czytam i jej zapłacić, przecież to pewna inwestycja na przyszłość niczym powierzenie cyganowi swojego konta oszczędniościowego, co może pójść nie tak?
 
Back
Top