Daria legendary mental kołcz

A to nie do końca KS. Zanim do tego doszło Najman objawił się na FFF w Polsacie i zebrał wpierdol od Trybsona, a potem go Fame zgarnął i przed występem w HP jeszcze Marcinek walczył z Bonusem i Bestią.
Marcinka po nieudanych walkach i organizowaniu gal, to KSW z Polsatem robiąc FFF przywróciło do mainstreamu.
Tak, oczywiście. Macie obaj w 100% rację, ja już nie pamiętałem dokładnie chronologii wydarzeń, ale kojarzyłem że po tym HP zrobił się boom na KS i Najman ugruntował swoją pozycję w oparciu o "spór" ze Stanowskim.
Co by nie było, kończmy dyskusję o tym, nie ma co zaśmiecać wątku o szamance. Wiadomo o co biega.
 
Tak, oczywiście. Macie obaj w 100% rację, ja już nie pamiętałem dokładnie chronologii wydarzeń, ale kojarzyłem że po tym HP zrobił się boom na KS i Najman ugruntował swoją pozycję w oparciu o "spór" ze Stanowskim.
Co by nie było, kończmy dyskusję o tym, nie ma co zaśmiecać wątku o szamance. Wiadomo o co biega.
Wniosek jest jeden - Daria do HP, Cohones do telefonów.
 
Stanowski to całymi dniami wertuje internet szukając kogo się obecnie nie lubi i jedzie po tym po kim jest modne. Jebana chorągiewa i populista, z parciem na szkło poziom tysiąc.
To rak porownywalny z politykami- populizm na poziomie leppera, rudego i kociarza razem wziętych. Tylko w kraju malkontentow ten łeb mogl zrobic kariere na ciąglej kontestacji wszystkiego.
 
Ciekawe czy tego nauczyła Daria Błachowicza o Dana White :roberteyeblinking:


Marcinka po nieudanych walkach i organizowaniu gal, to KSW z Polsatem robiąc FFF przywróciło do mainstreamu.
ogólnie uważam, że Najman miał talent nawet nie jak Mamed ale może Narkun, albo Materla to KSW byłoby na zupełnie innym etapie.
Nawet w wywiadzie u Żurnalisty powiedział, że przecież to on był jednym z pierwszych, którzy wychodzili w spodenkach pełnych reklam firm. Nawet chwalił się w innych wywiadach, że tak opłacał przeciwników aby wystąpić na czyiś galach i mimo wszystko wychodził korzystniej niż zawodnicy, którym płacili promotorzy :korwinlaugh:

Później miał wpadkę z tym długami i raczej musiał wrócić na klatki nawet gdyby nie chciał, chociaż czy te długi były wpadką czy jak to znana polska restauratorka z milionami niespłaconych długów mimo bogatego życia...
Na pewno śmiało mogę powiedzieć, że Najman jest w TOP10 najbystrzejszych polskich zawodników MMA ever
 
oj jak sobię przypomnę to jak robiono z mózgu Tymoteusza Świątka budyń na FENie to muszę stwierdzić, że nie tylko mentalni kołcze są z przypadku oraz setny raz trzeba powtórzyć: Anzor zjebem jest aby atakować ratowników medycznych "załatwimy po męsku" -deportacje chyba do Czeczeni :korwinlaugh:
Kiedy Azor atakował ratowników?
 
Kiedy Azor atakował ratowników?




Deportować podludzi. Niech jego Kadyrov wyślę na Ukrainę jako mięso armatnie...
Znalazłem konto tego właściciela Fame Pasternaka na instagramie i napisałem, że taki duży chłopak, kipiący testosteronem mięśniak a nie ma odwagi zdyscyplinować swoich zawodników i ich narożników. Może zrobić zrzutkę na więcej testosteronu to będzie więcej odwagi?
Zablokował mnie :korwinlaugh:

Przecież gdyby Anzor zrobił coś takiego na UFC to Dana White publicznie jechałby po Błachowiczu jakich kretynów ma w narożniku...
W ogóle ten Anzor miał chore akcje.
Od kariery zawodniczej, te faule, to atakowanie zawodnika po skończonej walce na KSW.
Jak dla mnie ten koleś powinien udać się do psychiatry aby sprawdzić czy jest złym człowiekiem czy może chory psychicznie -dla dobra swojego i społeczeństwa...

EDIT: a dziennikarze bojący się pytać biednego Anzora o to wydarzenie to też kuźwa szczyt wszystkiego...
 
Last edited:




Deportować podludzi. Niech jego Kadyrov wyślę na Ukrainę jako mięso armatnie...
Znalazłem konto tego właściciela Fame Pasternaka na instagramie i napisałem, że taki duży chłopak, kipiący testosteronem mięśniak a nie ma odwagi zdyscyplinować swoich zawodników i ich narożników. Może zrobić zrzutkę na więcej testosteronu to będzie więcej odwagi?
Zablokował mnie :korwinlaugh:

Przecież gdyby Anzor zrobił coś takiego na UFC to Dana White publicznie jechałby po Błachowiczu jakich kretynów ma w narożniku...
W ogóle ten Anzor miał chore akcje.
Od kariery zawodniczej, te faule, to atakowanie zawodnika po skończonej walce na KSW.
Jak dla mnie ten koleś powinien udać się do psychiatry aby sprawdzić czy jest złym człowiekiem czy może chory psychicznie -dla dobra swojego i społeczeństwa...

EDIT: a dziennikarze bojący się pytać biednego Anzora o to wydarzenie to też kuźwa szczyt wszystkiego...

Ale w Polsce nie ma dziennikarzy w mma. Moze gdyby Jadczak zainteresował sie branżą... :antonio:
 
Screenshot_2023-04-04-12-05-38-455_com.android.chrome.jpg
IMG_20230404_120514.jpg
IMG_20230404_120404.jpg

Kim jest Daria Albers? Ktoś mi powie kim jest Daria Albers? Wiecie kim jest? Dajcie mi odpowiedź. Nie potraficie odpowiedzieć. BO NIKT KURWA NIE WIE KIM JEST DARIA ALBERS! Ja widze, ze stawia na baczność mojego byłego mistrza UFC, a On przy niej wygląda jak przedszkolak obsrany.



Kurwa bez kitu Ona przeczytała tą książkę, pozmieniała pare rzeczy i udaje, że to jej wiedza...
1678734700941.png

Trzeba zrobić zrzutkę i wykupić jej program i w 100% potwierdzić, że to to samo xd
 
Niemożliwe, że kiełbe.
A ja myślę, że to bardzo prawdopodobne.

Jak inaczej wytłumaczyć fakt istnienia bandy wojowników, która wierzy babce co walczyć nie potrafi?

Jal ona ma ich uczyć rozumienia swojego ciała, jak ona swojego nie ogarnia?

Ale to dobrze pokazuje, na jakim poziomie mentalnym jesteśmy w kwestii treningu...

No i widzę, że zamiast bawić się w takie rzeczy to wystarczy wrócić do starych metod treningów - bo wtedy przynajmniej jakieś sukcesy były.
 
Abstrahując od Darii, to akurat kiepski argument.

Jest od groma utytułowanych trenerów w różnych dyscyplinach którzy nigdy nie byli zawodowcami w swoich dyscyplinach albo bardzo średnimi.

:fjedzia:
Ogółem mało jest dobrych zawodników co zostali dobrymi trenerami. Weźmy w piłce. No Zidane, ale jakim trenerem był Maradona, jak słaby jest Klose, jak cienką karierę robią Lampard, Pirlo czy Cannavaro?
 
Trafiła na super poletko, którego nikt mocniej nie obrabiał, oczywiście w przenośni, nie dosłownie.
To jest takie towarzystwo, że mają mocne charaktery, ale i napompowane ego w tym fajterskim świecie. Im często wystarczy powiedzieć jakieś losowe hasła valhalla, wikingowie, korzenie, duch wojownika i trafiasz w środek fajterskiego serduszka. Darinka wie co robi, mental coach <3
 
Trafiła na super poletko, którego nikt mocniej nie obrabiał, oczywiście w przenośni, nie dosłownie.
To jest takie towarzystwo, że mają mocne charaktery, ale i napompowane ego w tym fajterskim świecie. Im często wystarczy powiedzieć jakieś losowe hasła valhalla, wikingowie, korzenie, duch wojownika i trafiasz w środek fajterskiego serduszka. Darinka wie co robi, mental coach <3
Żeby oni jeszcze potrafili to robić na jakimkolwiek poziomie. Mity nordyckie rzeczywiście mogą fajnie przełożyć się na motywacje/podejście do życia jednak trzeba to przełożyć w umiejętny sposób. Tutaj próbka tego co mam na myśli
 
Trafiła na super poletko, którego nikt mocniej nie obrabiał, oczywiście w przenośni, nie dosłownie.
To jest takie towarzystwo, że mają mocne charaktery, ale i napompowane ego w tym fajterskim świecie. Im często wystarczy powiedzieć jakieś losowe hasła valhalla, wikingowie, korzenie, duch wojownika i trafiasz w środek fajterskiego serduszka. Darinka wie co robi, mental coach <3
Może zabraknąć im IQ i szarych komórek, ale nigdy charakteru
 
Są też gotowi walczyć do ostatniej kropli krwi, przed walką pożegnać się z bliskim, by w razie czego w spokoju czekać na nich w Valhalli.... no chyba, że ktoś trafi oko, to trzeba przerwać walkę szybko i jechać na SOR.
 
a nie jest trochę tak, że błachowicz jako wielki fan gier komputerowych i teorii spiskowych to po prostu duży dzieciak, który łyka te banały o energii, bo potwierdzają jego wizję świata?
Żeby było śmieszniej to jego "najlepsze" wyczyny w UFC łącznie ze "wstawaj" przypadają na czas po premierze Wlll. Sam miałem w dupie firmę i nawalalem całymi dniami w wiedźmina.
 
Trafiła na super poletko, którego nikt mocniej nie obrabiał, oczywiście w przenośni, nie dosłownie.
To jest takie towarzystwo, że mają mocne charaktery, ale i napompowane ego w tym fajterskim świecie. Im często wystarczy powiedzieć jakieś losowe hasła valhalla, wikingowie, korzenie, duch wojownika i trafiasz w środek fajterskiego serduszka. Darinka wie co robi, mental coach <3
Po co aż tak głęboko sięgąć? Im wystarczy mówić, że są najlepsi, a porażka to był przypadek i następnym razem na pewno wygrają. Tylko tyle i debile w to wierzą.
 
Abstrahując od Darii, to akurat kiepski argument.

Jest od groma utytułowanych trenerów w różnych dyscyplinach którzy nigdy nie byli zawodowcami w swoich dyscyplinach albo bardzo średnimi.

:fjedzia:
Ogółem mało jest dobrych zawodników co zostali dobrymi trenerami. Weźmy w piłce. No Zidane, ale jakim trenerem był Maradona, jak słaby jest Klose, jak cienką karierę robią Lampard, Pirlo czy Cannavaro?

To racja, ale ona ich nie trenuje w taktyce na walkę tylko mentalnym podejściu, "utytułowana" zawodniczka która ma zero wygranych,biorąc ten rekord pod uwagę jestem przekonany że to pierdolenie Izu i innych jej podopiecznych typu "przegrałem ale wygrałem" to właśnie efekty jej nauk.
 
Generalnie serio serio program Darii to Mindful Athlete połączony z Mindfullness, które mam w swojej biblioteczce psychologa-hobbysty ;)


To wszystko jest na granicy plagiatu ale program Darii jest zarejestrowany NIE jako The Mindful Athlete ale jako Mindful Athlete Program (bez The i z dodatkowym Program) - to nie podchodzi pod prawa autorskie chociaż to ewidentna kradzież - spróbuję się skontaktować z autorem oryginału w tej sprawie bo wygląda to na mega rip-off.


Ona używa określenia "Mindfullness" cały czas i to też jest w sumie kilka książek o takim tytule i opisujących dokładnie co ona mówi.

Ona robi fuzję tego wszystkiego pod podjebaną nazwą nie łamiącą praw autorskich dodając do tego element ezoteryki.



1680633326003.png


1680633221156.png


339682624_6485146884876859_2189184605355742884_n.jpg
 
Back
Top