Daria legendary mental kołcz

PanMac

PRIDE FC
Welterweight
Postanowiłem założyć temat, bo mocno mnie intryguje skąd się Daria wzięła w środowisku. To nie jest tak, że przychodzisz z ulicy i nagle się kręcisz w WCA, KSW, a nawet frikach z UNIQ. Ktoś musiał ją zapoznać i wkręcić w temat.

To jest początek, a poza tym wrzucajcie tu fajne zdjęcia Darii, złote myśli i wszystko czego dotyczy najlepszego polskiego mental kołcz ememej.

Dodam jeszcze, że Daria jest Tinderze więc jak ktoś jest odważny to może spróbować ale nie wiem czy ona szuka tam miłości czy po prostu chce cię wyjebać na kasę żebyś kupił jej mental kurs.
 
Postanowiłem założyć temat, bo mocno mnie intryguje skąd się Daria wzięła w środowisku. To nie jest tak, że przychodzisz z ulicy i nagle się kręcisz w WCA, KSW, a nawet frikach z UNIQ. Ktoś musiał ją zapoznać i wkręcić w temat.

To jest początek, a poza tym wrzucajcie tu fajne zdjęcia Darii, złote myśli i wszystko czego dotyczy najlepszego polskiego mental kołcz ememej.
Ona kończyła tę samą szkołę co trener mentalny Diego Sancheza tylko że była rok niżej.
 
Szkoła kołczów mentalnych.
hwwhhwh.webp
 
Zajebisty temat!

Co do tego jak znalazła się w WCA i okolicach też myślę jak @kamil.kolkowski, ze to jest Ostaszewski - jak wlewy, pijawki, lewatywy i inne extra pomysły.


Znalazłem tu Darię ze Srebrnym Pasem o rekordzie 0-3 w kickboxingu.

1678734487687.png







Z innej stronki znalazłem ogólny jej rekord w sztukach walki - 0-5






1678734568966.png



Można powiedzieć mocna fajterka i strajking kołcz!









Bo to, że robi szkolenia raz w tygodniu przez Skype za 20k PLN za 7 sesji to już pewnie wiecie. I ze ten program jest kradziony łącznie z nazwą. MINDFUL ATHLETE bez THE.

1678734700941.png




Można tez taniej - można też drożej:

LINK:



1678734399362.png
 

Attachments

  • 1678734663628.png
    1678734663628.png
    45.2 KB · Views: 133
@kamil.kolkowski - bingo my Friend

Daria została ściągnięta jako mental kołcz dla Owcarz i tam w kornerze się pojawia jako pierwsza więc 100% SzokerMMA, Izu też ćźwiczy spirit z Darią Albers - ma to sens :D

Niech Mariano jeszcze zacznie z Darią współpracować, proszę!

View attachment 59312
Pudło! Wcześniej współpracowała z NARKUN TEAM :pociesznymirek:

 
Pudło! Wcześniej współpracowała z NARKUN TEAM :pociesznymirek:



To najlepszy wykop jaki widziałem w życiu! Zawsze potrafisz znaleźć coś zajebistego!

Czyli wiemy czemu Tomek Narkun zaliczył taki zjazd...

EDIT: Jurisić - i tu ciekawe bo Daria mieszkała jakiś czas w Serbii - na przed WCA większość jej zawodnikó to byli jacyś Serbowie z Belgradu.
 
@kamil.kolkowski - bingo my Friend

Daria została ściągnięta jako mental kołcz dla Owcarz i tam w kornerze się pojawia jako pierwsza więc 100% SzokerMMA, Izu też ćźwiczy spirit z Darią Albers - ma to sens :D

Niech Mariano jeszcze zacznie z Darią współpracować, proszę!

View attachment 59312
Darię ściągnął Izu do WCA. Mówił o tym w Oktagon Live. Ona chyba również.
 
Back
Top