Czy Halibut ma wypierdalać?

Halibut ma odejść

  • Tak

    Votes: 97 61.0%
  • Nie

    Votes: 62 39.0%

  • Total voters
    159
Vitas jest chyba popierdolony. Z 80% jego ostatnich kilkunastu komentarzy, komentarzy z ostatnich dwu dni najebamych o mnie.





















Kto tu kogo baituje?
Z czego część z dyskusji w ,którą mnie wciągnąłeś wspominając mnie przy osobach trzecich.
Niezła próba pecie.
 
Z czego część z dyskusji w ,którą mnie wciągnąłeś wspominając mnie przy osobach trzecich.
Niezła próba pecie.

No nie bardzo. Ja o tobie wspomniałem z dwa razy, i masa z tych komentarzy to z żadnych dyskusji :)

Ale widzisz, wychodzi, że baitujemy się nawzajem, baitujemy się sami, baitujemy się sami poprzez bajtowanie siebie nawzajem...Incepcja baitu.
 
Ty się masturbujesz do tego, że o Tobie piszą, że aż to wyszukiwać musisz?


Jesteś uprzedzony. Kilka sekund- wszedłem na profil Vitasa i cała ściana jego postów o mnie. Zacytowałem po kolei. On wczoraj wyszukał jakieś moje dwa wpisy o nim. I nie masturbacja tylko lekka pogardą i wkurw, że nawet nie udają iż celowo prowokują by wywołać gownoburze w innym temacie, co zauważył QN. Tam 90% tych wpisów ignoruje, więc tutaj skrytykowałem by nie dać im satysfakcji, że zrobili tam gownoburze. Bez sensu męczyć tam innych userow.
 
Jesteś uprzedzony. Kilka sekund- wszedłem na profil Vitasa i cała ściana jego postów o mnie. Zacytowałem po kolei. On wczoraj wyszukał jakieś moje dwa wpisy o nim. I nie masturbacja tylko lekka pogardą i wkurw, że nawet nie udają iż celowo prowokują by wywołać gownoburze w innym temacie, co zauważył QN. Tam 90% tych wpisów ignoruje, więc tutaj skrytykowałem by nie dać im satysfakcji, że zrobili tam gownoburze. Bez sensu męczyć tam innych userow.
To ignoruj skuteczniej bo rozjebywujesz sobie psyche trochę tym, że odpowiadasz na każdą zaczepkę. Przestaniesz odpowiadać znudzą się, a tak dalej dajesz pożywkę.
 
To ignoruj skuteczniej bo rozjebywujesz sobie psyche trochę tym, że odpowiadasz na każdą zaczepkę. Przestaniesz odpowiadać znudzą się, a tak dalej dajesz pożywkę.


Tam już przynajmniej nie odpowiadam. Siedem i Vitasa udaje mi się scrollovac, zwłaszcza po tym co ten pierwszy odjebal wczoraj. Szczerze mówiąc to nawet te posty Vitasa które tu zacytowałem- większość dojrzałem dopiero na jego tablicy gdy wszedłem na potrzeby tego postu sprawdzić czy serio słuszne miałem odczucie, że od wczoraj niczym innym się nie zajmuje tylko mną.


Ale masz rację. To niszczy, ale i tak jest pikuś w porównaniu z tym co było kiedyś. Jakieś głupie wstawki upośledzone w ogóle mnie nie ruszają, ale czasem trafia w czuły punkt jak dziś z tym baitem o Polsce w 45 roku.
 
Jak w sumie się przestudiuje ten temat to ja mam jedno pytanie.
Gdzie był Gondor kiedy padała ostatnia deska honoru? Gdzie był Gondor kiedy atakowano ostatki szarych komórek? Gdzie był Gondor kiedy przypuszczano atak na rozum i godność człowieka.
PS. Tak wiem gdzie :gdzie:
 
Jak w sumie się przestudiuje ten temat to ja mam jedno pytanie.
Gdzie był Gondor kiedy padała ostatnia deska honoru? Gdzie był Gondor kiedy atakowano ostatki szarych komórek? Gdzie był Gondor kiedy przypuszczano atak na rozum i godność człowieka.
PS. Tak wiem gdzie :gdzie:
Szo? :bullshitsorry:
 
A podsumowanie fikołków, a w sumie pisze tu bo nadrabiałem temat z konfliktu, a poczytałem jak pewna Ryba odpływa w kierunku Bugu.

Ależ Ty popełniasz błąd logiczny. Mylisz zmianę poglądów czy przyznanie racji innym z fikołkiem.
Czy Einstein zrobił fikołek, że zmienił zdanie na temat stałej kosmologicznej i wyobrażeniu o statyczności wszechświata? Czy aktywista lewicowi gdy uznaje, że się mylił w poglądach i przestaje wspierać transpojebanstwa robi fikołek i powinien iść w zaparte? No nie :mamed:
 
Ależ Ty popełniasz błąd logiczny. Mylisz zmianę poglądów czy przyznanie racji innym z fikołkiem.
Czy Einstein zrobił fikołek, że zmienił zdanie na temat stałej kosmologicznej i wyobrażeniu o statyczności wszechświata? Czy aktywista lewicowi gdy uznaje, że się mylił w poglądach i przestaje wspierać transpojebanstwa robi fikołek i powinien iść w zaparte? No nie :mamed:
Po kolei. Mówię o kilku rzeczach które idealnie podsumowują słowa Twojej sygnaturki. Do tego regularnie się tam okopujesz, że nawet ja wchodząc tam raz na tydzień i czytając nowsze rzeczy widzę iż toczą się tam momentami wojenki w których Ty reprezentujesz propagandę Ukrainy, a są niektórzy którzy walą propagandą ruskich. Tylko potrafisz momentami robić to w ten sposób, że jak ktoś coś Tobie to się podpalasz i w odpowiedzi zaczynasz samemu sobie przeczyć nagle przy okazji widać, że tracisz odpowiadając nad sobą panowanie. W efekcie dajesz pożywkę tym co Cię hejtują. Potem się dziwisz, że idą na Ciebie ataki i znów się okopujesz dając innym pożywkę. Miałeś zwolnić, ale starczyło na 2 dni i znów robisz to samo, a przez ten temat Twoi nazwijmy to hejterzy mają dodatkową pożywkę. Dlatego moja sugestia (jako iż sam głosowałem byś nie wypierdalał): wyloguj się na tydzień "do życia". Po prostu log out z Cohones i wróć za tydzień już na spokojnie bo momentami widać, że jesteś wręcz uzależniony od forum.
 
wypierdalaj
Chalibód
musisz żebrać o atencje?
ludzie mają Cię za atencyjną kurwę.
wypierdalaj zamiast robić jakieś gównotematy i masturbować się do samego siebie
Atencyjne gówno
narcystyczny zjeb
napedzasz znowu to kolo dyskusji spierdolenia
masz chujowy protekcjonalny ton
Pan Miękki Konar
niektórych należy chronić przed nimi samymi. Analogicznie jest z dziećmi specjalnej troski.
przemądrzały atencjusz
@Halibut 2.0 pisał że schudł, a to tylko mu jaja obcięli
miałbyś flaszkę rozjebaną na głowie
Wystarczy dzbana dać do ignorów
Zero zasad
wypierdalaj nudny atencjuszu
#Stophalibutyzacjicohones
Jesteś strasznie męczącym gościem
@Halibut 2.0 wypierdalaj! Najlepiej do Afryki :lol:
oczywiście głosowałem żeby wypierdalał
Niech wypierdala z halibutem na front
jej otyłość królewna Hildebranda została solidnie nakarmiona atencją
żeby być samicą ryby to trzeba mieć jaja
wszystkie rybki mają cipki"
co ta biedna babina ma z Tobą...
jesteś po prostu idiotą Piotrek
Halibut ma umysł przedszkolaka
Niezła próba pecie.
Ty się masturbujesz do tego, że o Tobie piszą
Image
 
Dzień dobry, ja z głupim pytaniem... czy Halibut wypierdolił? Bo go od iluś czasu praktycznie nie widać, widzę może 1-2 jego wpisy tygodniowo i zacząłem się martwić, że pojechał na front.
 
Dzień dobry, ja z głupim pytaniem... czy Halibut wypierdolił? Bo go od iluś czasu praktycznie nie widać, widzę może 1-2 jego wpisy tygodniowo i zacząłem się martwić, że pojechał na front.
Fajnie że odkopałeś temat.
Po jednym dniu na froncie go wyjebali spowrotem do nas, nawet ukraińcy mieli go dosyć.

Tak na marginesie, jakbyś chciał zatrudnić @ninja w sektorze informatycznym, to nie rób tego, gość nie potrafi prostego bota zaprogramować.
Chyba że zrobił tak dobrego ze ten był w stanie się uzyskać świadomość i zerwać się ze smyczy, sam już nie wiem. :zakręcony:
 
Back
Top