Czy Halibut ma wypierdalać?

Halibut ma odejść

  • Tak

    Votes: 97 61.0%
  • Nie

    Votes: 62 39.0%

  • Total voters
    159
A te 71 osób to co? :nono:
Myślałem że to demokratyczne forum, a widzę że tu anarchia przoduje. :tysoncoffe:

71 idę na rękę i się nie wykluczam głupio ani nie daje podpuszczać w upośledzone wysrywy. Taki dobry jestem.

No i byłem kiedyś pankującym nastolatkiem, coś mi zostało.
 
Nie jestem na bieżąco. Czy dobrze rozumiem, że użytkownik @Halibut 2.0 zrobił ankietę, czy ma opuścić forum, czy nie. W głosowaniu w którym wzięło udział ponad 100 osób wybrano opcje "wypierdalaj", ale w/w użytkownik stwierdził, że nie może zostawić tej mniejszości, która głosowała przeciw odejsciu, więc zostaje.
Dobrze rozumiem?
 
Nie jestem na bieżąco. Czy dobrze rozumiem, że użytkownik @Halibut 2.0 zrobił ankietę, czy ma opuścić forum, czy nie. W głosowaniu w którym wzięło udział ponad 100 osób wybrano opcje "wypierdalaj", ale w/w użytkownik stwierdził, że nie może zostawić tej mniejszości, która głosowała przeciw odejsciu, więc zostaje.
Dobrze rozumiem?
Dobrze rozumiesz. Niestety tej logiki nikt tu nie jest w stanie wyjaśnić
 
Nie jestem na bieżąco. Czy dobrze rozumiem, że użytkownik @Halibut 2.0 zrobił ankietę, czy ma opuścić forum, czy nie. W głosowaniu w którym wzięło udział ponad 100 osób wybrano opcje "wypierdalaj", ale w/w użytkownik stwierdził, że nie może zostawić tej mniejszości, która głosowała przeciw odejsciu, więc zostaje.
Dobrze rozumiem?



Nie, zostałem z innych powodów, wyjaśnionych, to z tymi 59 to był żart
 
Nie jestem na bieżąco. Czy dobrze rozumiem, że użytkownik @Halibut 2.0 zrobił ankietę, czy ma opuścić forum, czy nie. W głosowaniu w którym wzięło udział ponad 100 osób wybrano opcje "wypierdalaj", ale w/w użytkownik stwierdził, że nie może zostawić tej mniejszości, która głosowała przeciw odejsciu, więc zostaje.
Dobrze rozumiem?
Wypierdolił ale lekko na kilka dni
 
Nie jestem na bieżąco. Czy dobrze rozumiem, że użytkownik @Halibut 2.0 zrobił ankietę, czy ma opuścić forum, czy nie. W głosowaniu w którym wzięło udział ponad 100 osób wybrano opcje "wypierdalaj", ale w/w użytkownik stwierdził, że nie może zostawić tej mniejszości, która głosowała przeciw odejsciu, więc zostaje.
Dobrze rozumiem?
To jest szerszy kontekst. Przewijają się tam definicje typu: atencyjna kurwa, debil czy lizanie dupy ukrom.
 
To na chuj ta ankieta?

A między innymi bym wiele rzeczy zrozumiał i nauczył się ignorować takie wysrywy jak to:
To jest szerszy kontekst. Przewijają się tam definicje typu: atencyjna kurwa, debil czy lizanie dupy ukrom.

Bo jak to jeden user stwierdził, bez sensu jest odpowiadać na zaczepki takich upośledzonych ludzi

Juz nawet wiekszosc 13 latkow wiedza ze jak ktos mu rucha stara podczas meczy w counter strike to tak na prawde tego nie robi i trzeba uposledzonego olac i nie tracic na siebie czasu.


Ale fakt, intencje miałem inne na początku ankiety.
 
Dobra, kurwa, doigrałeś się! :boystop:

a ktoś mnie uprzedził i zmienił głos przede mną bo jest 57 a powinno być 58 :jarolaugh:
 
Back
Top