Cyberpunk 2077

1 wybór nie ma znaczenia. Trochę inny początek dla każdego oraz niektóre dialogi ale ostatecznie nie jest to ważne dla samej gry. Warto zagrać nomadem bo można zeiedzic obszar na terenie NUSA który jest pozniej niedostępny a dla pozostałych w ogóle. Nie da się przejść granicy nawet najbardziej dopakowaną postacią. Zw
 
Tzn tych strażników na granicy i działka rozwaliłem i to na super trudnym. Niestety po przekroczeniu granicy trafia jakiś gruby pocisk i game over.
2 romans z Judy nie ma żadnego znaczenia dla zakonczenia jej watku. Wystarczy nie zdenerwować jej za bardzo w zwkonczeniu wątku chmur. (Niemniej można zabić wszystkich łącznie z maiko)
3. Do połowy gry jeśli grasz na trudnym lub bardzo trudnym hackowanie a później jebać to i sandevistan.
Zdolności pisze z głowy. Hacking do 15 lvl, bronie power 20, edgerunner obowiązkowo 20 , shotguny i karabiny 9 i to ostatnie 15. Ważne każdy powyżej 9 bo podnosi limit wszczepów. Wszczepy to w moim wypadku balistyczne coś tam na bronie power, sandevistan militec 85% spowolnienie czasu. Resztę mogę zrobić zdjęcie jak będę przy konsoli.
Ogólnie olewam hacki , snajperkę i karabiny maszynowe. Sandevistan plus katana i rewolwer power Malorian sieją zniszczenie nawet na najtrudniejszym poziomie plus podwójna strzelba. Dużo silniejsza niż te shoty z magazynkiem. Daje 600% obrazen. Jeśli mamy rdzeń chimery z dlc to dodatkowo wali amunicją zapalającą i wybuchową. Pogrom na każdym poziomie trudności. Poszukać zdolności które dają porażenie pradem. Są dwie obok edgerunnera i jeszcze jedna chyba przy broniach power. Bardzo użyteczne. W arasace na najwyższym poziomie trudności wpadam z włączonym sandevistanem w ten cały oddział robotów i mecha. Giną w jakieś 10s może mniej. Warto od razu po otwarciu dostępu wejść do dog town i zrobić pierwsze 4 punkty do relica. Można od razu odblokować ujawnianie słabych punktów wszczepwo przeciwników. Nieocenione podczas złomowania Adama smaschera na wysokich poziomach trudności. Można go zjechać w minutę.
 
Możliwe że są lepsze możliwości ale nie lubię szukać gotowców w internecie a na moim buildzie przeszedlem bez problemu wszystkich bossów na poziomie super trudnym.
 
2 romans z Judy nie ma żadnego znaczenia dla zakonczenia jej watku. Wystarczy nie zdenerwować jej za bardzo w zwkonczeniu wątku chmur. (Niemniej można zabić wszystkich łącznie z maiko)
Romans z Judy możesz zrobić tylko jako babka i pewnie wtedy ma to wpływ na końcowe filmiki. Jej wątek jako facet to po prostu ziomalstwo, które kończy się fajną misją w zalanym miasteczku
 
Jeszcze pistolety z którymi przeszedłem super trudnym najpierw jakiś podstawowy który jest od początku . W konopeki broń młodego arasaki z jego apartamentu, później plan B z wysypiska a finalnie Malorian silverhanda. Plan B jest dobry jeszcze dlatego że nie marnuje amunicji. Tzn tylko zbierasz a jej ilość nie maleje w trakcie strzelsnia. Najwięcej miałem chyba 150.000 naboi. Dzięki temu znaleziona broń można sprzedawać a nie rozmontowywac. Dzięki temu jest dużo pieniędzy żeby kupować wszczepy wyższych poziomów zamiast mozolnie je ulepszac. Zdobienie ostatniego lvl zajmuje mniej niż 55h
 
Romans z Judy możesz zrobić tylko jako babka i pewnie wtedy ma to wpływ na końcowe filmiki. Jej wątek jako facet to po prostu ziomalstwo, które kończy się fajną misją w zalanym miasteczku
Chodzi mi o to że nie ma wpływu na zakończenie gry. Jedynie jak grasz laska to na koniec wątku dostajesz shotguna do odbioru w mieszkaniu Judy ale nie jest to istotna broń.
 
Kurwa, ledwie zdążyłem odinstalować, a jak tak tu sobie piszemy to znów by człowiek do Night City wrócił :beczka:
A tutaj śmieć Saren czeka na odjebanie przez Sheparda :irish:
 
Ja na pewno polece jeszcze raz ale teraz chwila przerwy bo dali aktualizacje do gran turismo 7. Turowe BG3 i infantylne ff mam na razie w dupie. Zaliczę ale na razie w głowie mam tylko night city. Oglądam edgerunnera po raz drugi a w warsztacie leci tylko muza z gry.


Edit wszczepy te co mam to finalnie pancerz 1650 i zdrowie 500
 
Ja na pewno polece jeszcze raz ale teraz chwila przerwy bo dali aktualizacje do gran turismo 7. Turowe BG3 i infantylne ff mam na razie w dupie. Zaliczę ale na razie w głowie mam tylko night city. Oglądam edgerunnera po raz drugi a w warsztacie leci tylko muza z gry.


Edit wszczepy te co mam to finalnie pancerz 1650 i zdrowie 500
FF jest nie tyle infantylne, co po prostu japońskie :)
Akurat walka tam jest zajebista. BG3, mimo iż nie jestem fanem turówek, już czeka na dysku, ale nie mam obecnie czasu za bardzo.
Mass Effect wieczorem po pracy i treningu wjeżdża jak złoto :antonio:
 
W
FF jest nie tyle infantylne, co po prostu japońskie :)
Akurat walka tam jest zajebista. BG3, mimo iż nie jestem fanem turówek, już czeka na dysku, ale nie mam obecnie czasu za bardzo.
Mass Effect wieczorem po pracy i treningu wjeżdża jak złoto :antonio:
No lubię jrpg ale produkcje CD projekt sa jednak berdziej dojrzałe. Przy czym cyberpunk ma wiele japońskich naleciałości ale poddanych bez infantylnego sosu. Kiedyś uważałem że tylko japońskie gry są dobrze. Fakt że są najlepiej i najdokładniej wykonane praktycznie bez błędów jednak już chyba robię się stary bo odpaliłem ostatnio ffvll remake z dlc i gra zwyczajnie mnie wkurwia o graniu dziewczynką w dlc i groteskowych potworach nie wspomnę. BG3 mam zamiar zaliczyć choć do tej pory nerdowskie klimaty D&D budziły u mnie tylko uśmiech politowania.
 
W odcinku 6 jest nawet miejscowka kosiarzy gdzie ratujemy Sandrę Dorset w ostatnia taka robota i misji że stefanem. Trauma team ląduje na tym samym balkonie.
Apartament z odcinka "lepszy i silniejszy" jest domem V w zakończeniu gdzie zostaje wlascielem afterlife. Wszystko widać też z okna megabloku nr10. Uwielbiam takie niuanse.
 
Last edited:
Mieszkanie kivi jest w tym samym budynku co miejscówka Reginy Jones tylko prawdopodobnie na innym piętrze. Ten sam układ pomieszczenia i widok z okna.
 
Mam grę w klimacie. Ghostrunner - klimat cyberpunk, wszczepy , bieganie po ścianach jak trojeczka w pierwszej części Matrix. Pierwsza część jest za darmo w plusie a druga właśnie miała premiere. Po odpaleniu wygląda obiecująco tylko jest dość trudna. Gra polskiej produkcji studia Next Level coś tam z Krakowa. Polska gurom.
 
A ja w przerwie między graniem w CP (Sandevistan Apogee + Katana Byakko i Don't Fear the Reaper na very hard to pikuś) zacząłem ponownie czytać Neuromancera Williama Gibsona. Lata temu mi nie weszła, bo mało rozumiałem specyficzne cyberpunkowe słownictwo (a brak słowniczka, jak w Diunie). Za to teraz, po tylu ogranych razach w CP, czuję się jak w domu - widać, skąd się biorą inspiracje i słownictwo u Redów (poza fabularnym RPG CP2020 oczywiście).
 
A ja w przerwie między graniem w CP (Sandevistan Apogee + Katana Byakko i Don't Fear the Reaper na very hard to pikuś) zacząłem ponownie czytać Neuromancera Williama Gibsona. Lata temu mi nie weszła, bo mało rozumiałem specyficzne cyberpunkowe słownictwo (a brak słowniczka, jak w Diunie). Za to teraz, po tylu ogranych razach w CP, czuję się jak w domu - widać, skąd się biorą inspiracje i słownictwo u Redów (poza fabularnym RPG CP2020 oczywiście).
Polecam Peripheral i Mona Liza Turbo
 
Polecam Peripheral i Mona Liza Turbo
Mam wydanie Trylogia Ciągu, więc Mona Lisa w kolejce :)
Peripheral to ta na podstawie której powstał swrial Amazona?

A co do CP to teraz wypróbuję sobie znowu build nastawiony w pełni na hackowanie, bo widzę że fajnie można combić z hackami szpiegującymi.
 
Panowie Smasher pobity!

Główna linia fabularna zakończona...wylotem w kosmos! :P Zakończenie hmmm którego się nie spodziewałem, trochę mam wrażenie że Edgerunners to odwrócenie trochę tego zakończenia, tutaj Panam nie umiera, jak David w serialu ale V i Panam sie w sumie rozstają, a V jest w ... Kosmosie. Przez chwilę nie wiedziałem jak je dokładnie rozumieć, ale wygląda na to, że po prostu jako V 'siegneliśmy gwiazd' :frankapprove:

Niestety problemy z osiągnięciami na GOGu - zostały wyzerowane, tzn. totalny % osiągnięć (miałem coś ponad 50 %, też wam wyzerowało? @Risky @Rododendron @Tar-Ellendil )

Wrzucam jeszcze GAMEPLAY^^

 
Panowie Smasher pobity!

Główna linia fabularna zakończona...wylotem w kosmos! :P Zakończenie hmmm którego się nie spodziewałem, trochę mam wrażenie że Edgerunners to odwrócenie trochę tego zakończenia, tutaj Panam nie umiera, jak David w serialu ale V i Panam sie w sumie rozstają, a V jest w ... Kosmosie. Przez chwilę nie wiedziałem jak je dokładnie rozumieć, ale wygląda na to, że po prostu jako V 'siegneliśmy gwiazd' :frankapprove:

Niestety problemy z osiągnięciami na GOGu - zostały wyzerowane, tzn. totalny % osiągnięć (miałem coś ponad 50 %, też wam wyzerowało? @Risky @Rododendron @Tar-Ellendil )

Wrzucam jeszcze GAMEPLAY^^


Mi po update 2.01 dodało osiągnięcia, których nigdy nie zrobiłem i teraz mam 100%.

:penn:
 
Nie sledzilem nigdy cen gier. Jezeli w CP nie zagram z miesiac czy dwa, a moze i 3, to czy mimo to warto kupic teraz w promce na epicu CP2077+WW za 122 czy myslicie ze takie promki za pare miesiecy beda? Pewnie tyle mi zajmie przejscie Wieśka...
 
Nie sledzilem nigdy cen gier. Jezeli w CP nie zagram z miesiac czy dwa, a moze i 3, to czy mimo to warto kupic teraz w promce na epicu CP2077+WW za 122 czy myslicie ze takie promki za pare miesiecy beda? Pewnie tyle mi zajmie przejscie Wieśka...

Ciężko powiedzieć... Czy za 3 msce będzie taniej? ma wyjść jakas edycja complete czy coś w tym stylu czyli dwie gierki razem ale czy to będzie taniej? Generlanie na standardy zachodnich wydawcow to cena CP jest i tak niska....
 
Nie to chyba nie to.... To co wrzuciłeś z Epica to jest po prostu bundle a zapowiedzieli jakas edycję complete czy coś takiego... ULTIMATE - kolejna okazja do wydania produktu i zgarnięcia kasy od 5.12 - ja bym to teraz brał :P

SAD (bo juz kupione), ale z opisu nie wynika by to było coś ponad podstawkę i dodatek, cfaniaki jedne.

Kurde, w mejlu mam tak:
1701193968028.png


A na GOGu tak:
1701193992179.png


da fak? Tak jakby bez dodatku? Jak widać dodatki na GOGu?

Chyba jest ok, po po prostu pokazuje podstawkę tylko.

W historii zamowień na GoGu jest:
1701194240075.png
 
Last edited:
SAD (bo juz kupione), ale z opisu nie wynika by to było coś ponad podstawkę i dodatek, cfaniaki jedne.

Kurde, w mejlu mam tak:
View attachment 85199

A na GOGu tak:
View attachment 85200

da fak? Tak jakby bez dodatku? Jak widać dodatki na GOGu?

Chyba jest ok, po po prostu pokazuje podstawkę tylko.

W historii zamowień na GoGu jest:
View attachment 85202
Wszystko jest ok. tzn ja mam podstawke i dodatek i w bibliotecte tez mam tylko CP 2077^^
 
Mam w bibliotece wersje cyfrowe. Osiągnięcia mam trofea na PS5 i chyba mi z dwa brakują do platyny.
Co do zakonczen to to z stacją kosmiczną też daje nadzieję dla V bo przecież mr. Blue Eyes to szara eminencja uniwersum cb a to dla niego V wykonuje to zlecenie. Skoro NUSA dało radę z relicem to tym bardziej on może.
Ja osobiście mam wbite w adelcados i w infantylną Panam. Chyba najgorzej napisana i najmniej wiarygodna postać głównego wątku. Zakończenie lubię tylko jako atak z roque lub ukryte z silverhandem. Zawsze zostawiam przy życiu Johnnego. Ten pizdowaty i bezjajeczny v niech ginie. Jego charakter najlepiej obrazuje zdanie Johnnego w norze kosiarzy: "czy musiałem trafić do głowy największego naiwniaka w night city?"
Edit. Tak gram kolejny raz
Edit 2 panam to typowa niezrównoważona histeryczka. Powiedziałbym typowa baba. Zgiń przepadnij.
 
Last edited:
BTW Głosujcie na Cyberpunka - jest tutaj w Światowych growych nagrodach dodatek w kilku kategoriach^^

 
Back
Top