Cyberpunk 2077

ALE jajca.... Przeez to że to jest w tym trybie jakby story, a ja tak długo grałem open worlda i poboczne zadania to zapomniałem się dopakowac przed walką ze Smasherem szprycami itd... :beczka: :fjedzia: Teraz sobie to uświadomiłem, dzisiaj podejście ze szprycami - może nagram gameplay^^
Możliwości jest dużo ale naćpany V to już w ogóle robi rozpierdol.
 
Wiem że to nie jest do końca normalne ale jadę ostatnie podejście od początku na poziomie super trudnym. W dwa dni jestem na 46 levelu i właśnie rozsmarowałem Ode przy użyciu Sandy + pistolet "plan B" max ulepszenie. Dopiero ten poziom stanowi jakieś tam wyzwanie dla gracza.
 
Wiem że to nie jest do końca normalne ale jadę ostatnie podejście od początku na poziomie super trudnym. W dwa dni jestem na 46 levelu i właśnie rozsmarowałem Ode przy użyciu Sandy + pistolet "plan B" max ulepszenie. Dopiero ten poziom stanowi jakieś tam wyzwanie dla gracza.
w 2 dni 46 lvl na vary hard!? :wow: :tiphatb:
 
nolajfy :P
Ja mam 41 lvl po 38 godzinach grania netrunnerem.

Czyli kolega zrobił maraton 48 godzinny.
Level szybko idzie. Najpierw całe Watson wyczyszczone jeszcze przed wizytą w fabryce mealstromu. Później konopeki i równolegle Main story i kontrakty. Dziś już mam 53 lvl wjechałem do dog town na luzaku, też wszystkie przedmioty silverhanda i odblokowany start zakończenia podstawki. Nawet nie mam 40 godzin gry.
 
EXP szedłby jeszcze szybciej, gdyby nie glitch który kasuje bonus XP za każdym razem jak podniesiemy shard.

:fjedzia:
Mam jakiś błąd odnośnie wyścigów. Nie mogę zdobyć Quadra Cluthlu. Obojętnie jakie opcje dialogowe wybiorę począwszy od rozmowy po ostatnim wyścigu eliminacyjnym dziewucha zabija przeciwnika. Przed 2.0 nie było z tym problemu. Co prawda po wielu misjach kurierskich pojawia się on w menu autofixera ale komunikat jest że mam zdobyć większy respekt. Szkoda że miałem wszystko na full. Wszystkie samochody plus na pewno ponad 50 dostarczonych aut bo mój syn namiętnie je odwozi na miejsce.
 
Na super trudnym Hansen na stadionie rozwalony za drugim podejściem. Sandy plus katana były nieodpowiednie bo ma mordercze ataki nożem ale już drugie podejście Sandy plus Malorian posłały go gladko do piachu.
 
Mam jakiś błąd odnośnie wyścigów. Nie mogę zdobyć Quadra Cluthlu. Obojętnie jakie opcje dialogowe wybiorę począwszy od rozmowy po ostatnim wyścigu eliminacyjnym dziewucha zabija przeciwnika. Przed 2.0 nie było z tym problemu. Co prawda po wielu misjach kurierskich pojawia się on w menu autofixera ale komunikat jest że mam zdobyć większy respekt. Szkoda że miałem wszystko na full. Wszystkie samochody plus na pewno ponad 50 dostarczonych aut bo mój syn namiętnie je odwozi na miejsce.
Miałem to samo zawsze ten koleś ginął, ale po paru dniach dostałem sms od Capitana że auto jest dostępne do kupienia
 
image000000_5.jpg
image000000_4.jpg
IMG_20231121_134004_01.jpg
 
Wychodzi na to że przygoda z cyberpunk2077 zakończona. Poziom super trudny zakończony (szkoda że nie był trudniejszy albo nie było możliwości podniesienia jeszcze poziomu przeciwników jak w wiedzminie), Adam rozpykany znowu max w półtorej minuty, wszystko zrobione odkryte itd. Pewnie jeszcze tutaj wrócę. Chyba najlepsza moja gra ever obok wiedźmina i mgs3
 
Jeszcze trzeba obadać czy Adam jakoś zareaguje na kurtkę martineza. Co prawda podczas finałowej walki jej nie miał ale raczej logiczne by było że skoro miał zlecenie na jego likwidację to powinien wiedzieć w szczegółach jak wyglądał.
 
Wszystkie urny w kolumbarium obczaiłeś?
Wszystkie urny w kolumbarium obczaiłeś?

nie chyba żadnej nie obaczajałem - mowa o tym a la cmentarzu pod Night City tak?

pisałem o Edgerunners - tym anime serialu na netflixie jak na koniec
oni juz nie sa razem bo David ratuje Lucy i umiera napierdalając się ze Smasherem
 
Last edited:
No właśnie o tym piszę czy obczaiłeś miejsca pochówku postaci z serialu i matki sashy z teledysku.
nieeee. ale to może dzisiaj to zrobię jeszcze...

z takich easter egów to chyba tylko łopatę klucznika znalazłem w arasaka towers^^ a tak no te wszystkie rzeczy co dodali do gry typu Roach gierka na automatach itd. ale z przedmiotów (poza tymi tam dlc) to ta łopata tylko^^
 
nieeee. ale to może dzisiaj to zrobię jeszcze...

z takich easter egów to chyba tylko łopatę klucznika znalazłem w arasaka towers^^ a tak no te wszystkie rzeczy co dodali do gry typu Roach gierka na automatach itd. ale z przedmiotów (poza tymi tam dlc) to ta łopata tylko^^
Wczoraj znalazłem automat z grą FPS jak Johnny szturmuje wieżowiec arasaki.
 
Zresztą wszystkie ważne postacie z gry serialu mają swoje miejsca i tablice w kolumbarium
trzeba przyznać że ten serial im się udał i wszyscy mówią o tym.... Ja obejrzałem po srogich 70 h gry i bardzo było dla mnie dużym zaskoczeniem jak ten świat został przeniesiony do serialu, włacznie z sygnałami połączeń i wiaadomości na telefonie, przez obiekty i wygląd miasta/aut/ludzi po to jak mówią.... Czułem sie jakbym oglądał brain dance z gry .... W szoku jazda.... i te SLO MO / Sandevistan w walkach.... Solidne gówno! :frankapprove:

 
trzeba przyznać że ten serial im się udał i wszyscy mówią o tym.... Ja obejrzałem po srogich 70 h gry i bardzo było dla mnie dużym zaskoczeniem jak ten świat został przeniesiony do serialu, włacznie z sygnałami połączeń i wiaadomości na telefonie, przez obiekty i wygląd miasta/aut/ludzi po to jak mówią.... Czułem sie jakbym oglądał brain dance z gry .... W szoku jazda.... i te SLO MO / Sandevistan w walkach.... Solidne gówno! :frankapprove:


Dopiero po serialu zainteresowałem się sandevistanem i to jest kwintesencja tej gry.
Wszystkie miejsca z serialu można bez problemu znaleźć w mieście. Łącznie z miejscem gdzie z budynku biotechniki spada Sasha. Naprawdę wszystko dobrze poprowadzili. Skończyłem już wszystko. Zostały mi chyba dwa puchary do platyny. Ciągnie mnie żeby jeszcze raz zagrać. Zrobię sobie z dwa tygodnie przerwy i chyba pocisne jeszcze raz na super trudnym.
Ostatni raz miałem takie uczucie smutku i pustki po skończeniu na maxa wiedźmina 3. Lipa że nie mam już nic do znalezienia i odkrycia.
 
Kurde, kupka wstydu rośnie, a ja ponownie ściągam CP2077, a na weekendzie kupię Widmo wolności
Pytanko albo dwa ;)
- zmienili coś z pochodzeniem? Czy nadal nie ma znaczenia kogo wybiorę?
- można nadziac na jedno przejście Panam i Judy? Ogólnie za drugim razem powinienem zobaczyć jak sytuacja toczy się z Judy, ale zrezygnować z dupki Panam i przejażdżki czołgiem?
- jak rozwijać postać? W co inwestować?
 
Kurde, kupka wstydu rośnie, a ja ponownie ściągam CP2077, a na weekendzie kupię Widmo wolności
Pytanko albo dwa ;)
- zmienili coś z pochodzeniem? Czy nadal nie ma znaczenia kogo wybiorę?
- można nadziac na jedno przejście Panam i Judy? Ogólnie za drugim razem powinienem zobaczyć jak sytuacja toczy się z Judy, ale zrezygnować z dupki Panam i przejażdżki czołgiem?
- jak rozwijać postać? W co inwestować?
1. Tylko pojedyncze opcje dialogowe, czasami można było zejść z ceny (zadanie z księgą zaklęć np.) etc. Nie zauważyłem większej różnicy w porównaniu do podstawki, @Risky wypowiedz się, bo jesteś na świeżo i znasz takie smaczki na pamięć
2. No way, Judy wciąż woli cipki od bolca
3. Ja PL ograłem jako netrunner i bardzo przyjemnie się grało. Inteligencja i Zdolności techniczne na full, refleks i ciało też ponad 15, nie pamiętam dokładnie już, ale divided we stand na łączu Smart śmigał jak złoto. Hackowanie lamusów też top. Pewnie za kilka miesięcy znów spróbuję, ale tym razem na bank w build Martineza pójdę. Szkoda mi tylko ewentualnie inteligencji przy takim rozdysponowaniu punktów, bo moje odczucia są takie, że to atrybut, który ma największy wpływ na rozgrywkę.

@Risky zdążył w tym samym czasie przejść pewnie z 10 razy, więc aż sam jestem ciekaw jego opinii xD
 
Back
Top