Cyberpunk 2077

Skończę trylogię Mass Effect i akurat po świętach się do Night City wpadnie :antonio:
Chyba pół roku przerwy nie pyknie :beczka:
Mogliby naprawić kilka niedziałających po 1,63 drobiazgów np kolejka górska w pacyfice.
Jeszcze jeden tip. Misje z Lizzy Wizzy najlepiej robić przed wejściem do dogtown. Inaczej blokuje się do samego końca gry i mimo przewijania czasu ona nie dzwoni. U mnie zadzwoniła dopiero jak miałem wszystko zrobione i zostały tylko zakończenia.
Mała nieścisłośc fabularna występuje kiedy jedyny kontrakt od Handsa z podstawki zrobimy już po wykonaniu pierwszych kontraktow w dog town. Treść wiadomości pozostaje niezmieniona jak po pierwszym kontrakcie mimo że już mocno współpracujemy z handsem.
W sumie niewielka dziura w story. Jak na tak rozbudowany tytuł to nie znalazłem więcej rażących błędów w scenariuszu ani chronologicznych. Pewnie jeszcze jakieś są ale to margines.
 
Mogliby naprawić kilka niedziałających po 1,63 drobiazgów np kolejka górska w pacyfice.
Jeszcze jeden tip. Misje z Lizzy Wizzy najlepiej robić przed wejściem do dogtown. Inaczej blokuje się do samego końca gry i mimo przewijania czasu ona nie dzwoni. U mnie zadzwoniła dopiero jak miałem wszystko zrobione i zostały tylko zakończenia.
Mała nieścisłośc fabularna występuje kiedy jedyny kontrakt od Handsa z podstawki zrobimy już po wykonaniu pierwszych kontraktow w dog town. Treść wiadomości pozostaje niezmieniona jak po pierwszym kontrakcie mimo że już mocno współpracujemy z handsem.
W sumie niewielka dziura w story. Jak na tak rozbudowany tytuł to nie znalazłem więcej rażących błędów w scenariuszu ani chronologicznych. Pewnie jeszcze jakieś są ale to margines.
Ja Lizzy zrobiłem przed Dogtown, potem po występie możesz z nią zagadać i zgarnąć to śmieszne nakrycie głowy.
Kolejka też mnie nurtuje, bo łaziłem tam po okolicy dobre pół godziny i nie było tego gościa, z którym możesz ją naprawić, tak jakby w ogóle wycięli tą aktywność.
Oni dziś mają dopiero zapowiedzieć, kiedy patch 2.01 wyjdzie, nie?
Dobra, nie wbijam w ten temat do świąt, bo muszę najpierw napierdolić zbieraczy i puknąć Mirandę :star wars:, a potem już w trójce dać łupnia Żniwiarzom (misja na Tuchance i miażdżypaszcza :antonio:)
 
Ja Lizzy zrobiłem przed Dogtown, potem po występie możesz z nią zagadać i zgarnąć to śmieszne nakrycie głowy.
Kolejka też mnie nurtuje, bo łaziłem tam po okolicy dobre pół godziny i nie było tego gościa, z którym możesz ją naprawić, tak jakby w ogóle wycięli tą aktywność.
Oni dziś mają dopiero zapowiedzieć, kiedy patch 2.01 wyjdzie, nie?
Dobra, nie wbijam w ten temat do świąt, bo muszę najpierw napierdolić zbieraczy i puknąć Mirandę :star wars:, a potem już w trójce dać łupnia Żniwiarzom (misja na Tuchance i miażdżypaszcza :antonio:)
Nakrycie głowy to pikuś bo w gruncie rzeczy to bezużyteczny śmieć.
Kolejki nie ma w ogóle i na 1,63 też już nie było a od tej aktualizacji zacząłem grę.
 
Myślałem, że naprawią schowek i kilka bugów, a tutaj dodają całą masę nowych rzeczy do podstawki.

:antonio:
Schowek to dość przypadkowy błąd i chyba już poprawili. Niby nie ma nowych aktualizacji ale widzę jak gra się zmienia. W tym tygodniu zrzuty w dog town pojawiają się w nowych miejscach a niby nie było aktualizacji. Błąd z zrzutem na dźwigu gdzie 20/20 razy skrzynia była pusta teraz magicznie sam się naprawił. Długo by wymieniać ale widzę że wciąż coś się zmienia. Pojawiają się też nowe bugi na które wcześniej nie teafilem.
W kontrakcie na rindera nie mogę otworzyć jego schowka. Zamiast enter na wyświetlaczu jest drugie zero. Ładowanie stenow gry i zmiana dialogów nie pomaga. Wcześniej mogłem go oszukać. Zabrać kod do zamka a później go zabić. Teraz żadne rozwiązanie nie kasuji tego buga. W sumie to już mam to w dupie. Przyzwyczaiłem się że w każdym przejściu gry coś nie działa.
 
Metro, randki na chacie, słuchanie muzy po za autem i morze poprawek.
plus:
nowe motocykle,
nowe porsche,
zablokowany odcinek autostrady będzie teraz odblokowany,
pościgi gangów (podobne do pościgów policyjnych),
przeprojektowana walka ze smasherem,
nowa fizyka motocykli (mogą teraz robić flipy)
 
plus:
nowe motocykle,
nowe porsche,
zablokowany odcinek autostrady będzie teraz odblokowany,
pościgi gangów (podobne do pościgów policyjnych),
przeprojektowana walka ze smasherem,
nowa fizyka motocykli (mogą teraz robić flipy)
image000000_6.jpg
tego wcześniej nie widziałem. Kiedy w pobliżu jest robot sterowany przez SI z za Black walla pad od PS5 świeci na czerwono. Takze w momentach kiedy czerwony LOD poraża V np przy panelu sterującym rdzeniem.
 
Największy obecnie mankament w grze to samochody widmo na drogach, które się pojawiają i znikają jak w grach z 2003 roku. To jest coś na czym mi najbardziej zależy.
Szczególnie podczas misji gdzie uruchamia się skrypt z jakimś autem to inne w tym miejscu znikają. O autach teleportujących się na autostradzie przy dużej prędkości nie wspomnę..
 
Ooo tego jeszcze nie miałem.
No ja jakos niedawno to grałem w ver. 2.02 i nic takiego sie nie działo... :fjedzia: JAK MAM BYĆ SZCZERY TO U MNIE NIE MA WLAŚCIWIE BUGÓW... :benny:
plus:
nowe motocykle,
nowe porsche,
zablokowany odcinek autostrady będzie teraz odblokowany,
pościgi gangów (podobne do pościgów policyjnych),
przeprojektowana walka ze smasherem,
nowa fizyka motocykli (mogą teraz robić flipy)

O i to są newsy! a nie jakies wirtualne randki i metro - po co mi to w grze w której chodzi o to żeby robic akcje jakie są niemozliwe w realnym życiu? :roberteyeblinking:
 
No ja jakos niedawno to grałem w ver. 2.02 i nic takiego sie nie działo... :fjedzia: JAK MAM BYĆ SZCZERY TO U MNIE NIE MA WLAŚCIWIE BUGÓW... :benny:


O i to są newsy! a nie jakies wirtualne randki i metro - po co mi to w grze w której chodzi o to żeby robic akcje jakie są niemozliwe w realnym życiu? :roberteyeblinking:
Ciekawe co z Adamem. Będzie szybciej spierdalał przed moją kataną? I tak się nie wywinie.
 
Ciekawe co z Adamem. Będzie szybciej spierdalał przed moją kataną? I tak się nie wywinie.
Obejrzyj ten stream - jak nie chcesz cały to sobie przewiń do tego momentu - nie chcę Ci spoilowac tutaj i innym... IMO pod tym zwględem srogie zmainy tej walki - very much lookin' forward to it... Dotychczas najlepszy build na niego to był CC każdy wlasciwie teraz ma byc zgoła inaczej - i to rozumiem^^ :frankapprove:
 
Obejrzyj ten stream - jak nie chcesz cały to sobie przewiń do tego momentu - nie chcę Ci spoilowac tutaj i innym... IMO pod tym zwględem srogie zmainy tej walki - very much lookin' forward to it... Dotychczas najlepszy build na niego to był CC każdy wlasciwie teraz ma byc zgoła inaczej - i to rozumiem^^ :frankapprove:
Poczekam sobie spokojnie. Nie chcę widzieć nic wcześniej. Jak tym razem Adam przetrwa dłużej niż 80 sekund na super trudnym i to w jeszcze trudniejszym ukrytym zakończeniu (schodzi samoczynnie poziom HP że względu na usterkę relica) to znaczy że wreszcie odrobili lekcje.
 
Back
Top