Cyberpunk 2077



Obawiam się, że podniesione wymogi przy premierze dodatku oznaczają, że dalej będzie puste miasto bo nawet najlepsze komputery spłoną przy pełnych drogach.
 
No i zaczynamy nową przygodę - i tak pewnie niedługo czas przyinwestować w nowy PC - jednak konsola poczeka PCet i do pracy i do gierczenia

Nie żal wesprzeć Polską firmę - a podobno sporo naprawili także:

1686661129034.png
 
Chce w końcu kupić. Jak to jest z wersją ps5 bo nigdzie nie widzę wydania z napisem ps5. Kupic PS4 i jest do tego aktualizacja?
Edit. Już nie ważne. Jest promocja na storze za 100 PLN więc nawet nie opłaca się szukać wersji pudełkowej.
 
Chce w końcu kupić. Jak to jest z wersją ps5 bo nigdzie nie widzę wydania z napisem ps5. Kupic PS4 i jest do tego aktualizacja?
Edit. Już nie ważne. Jest promocja na storze za 100 PLN więc nawet nie opłaca się szukać wersji pudełkowej.
Ja kupiłem pudełkowa deluxe edition za 25 euro no i cyberpunka można za free aktualizować do wersji na ps5
 
Ja kupiłem pudełkowa deluxe edition za 25 euro no i cyberpunka można za free aktualizować do wersji na ps5
Dzięki. Dziś byla taka promka że wziąłem od razu. Jeszcze przez 6h jest za setkę.
 
Po pierwszym dniu grania uważam że pomysł na gre to arcydzieło.
Natomiast ...Red engine to taki śmieć że powinni się tego wstydzić. O ile w wieśku to zagrało to tutaj jest porażka na całej linii. Sterowanie dramat, jazda samochodem jeszcze większy dramat.
Świat, klimat - mistrzostwo. Pomysł naprawdę bardzo dobry ale wykonanie jak zwykle u Redow leży i kwiczy. Jeśli chodzi o optymalizację to polskie studio chyba nawet nie wie co oznacza to słowo.
Po wylaniu pomyj wracam do gry przymykając oko na niedogodności.
 
Pierwsze przejście głównego scenariusza zaliczone. Gra jest boska...jeśli przymknąć oko na silnik. Mogła być gra wszechczasów ale musieli to spierdolić przedwczesnym wydaniem zabugowanego gówna do tego na Red engine. Tak czy inaczej cieszę się że kupiłem dopiero teraz i większość jest poprawiona. Trzymam kciuki bo dodatek to ma być ostatnia produkcja Redow na obecnym silniku. Następny wiedźmin poleci na unrealu.
 
Bardzo bym chciał żeby to wypaliło ale czemu gdzieś w głowie mam myśl że oni to spierdolą? Proszę niech choć raz wypuszczą dopracowany produkt a nie brzydkiego bąka.
 
Last edited:
W ogóle to jest jakis cud że takie studio nam wyrosło w Polsce... :eddieconspiracy: To jest mniej więcej taki poziom co oni robią jakby KSW było na poziomie UFC... XDDD

Podobno w 0:39 jest jakiś powazny Easter Egg
Niby tak ale technicznie są słabi. Zamiast wziąć unreala to lansują swój gówniany Red engine. Obie gry na których zdobyli rozgłos to nie jest ich autorski pomysł tylko zaadoptowane istniejące już światy.
Tym niemniej trzeba ich pochwalić że produkcje są bardzo wciągające jeśli przymknąć oko na braki techniczne. Jest niebo lepiej niż u erpegowej konkurencji (zaznaczam że jeszcze nie grałem w BGlll).
Mam wrażenie że po wiedźminie trzecim zgubiła ich megalomania. W cyberpunku dali połowę tego co obiecywali przed premierą a jeszcze połowa z tej połowy nie działa jak trzeba. Tylko fabuła ich uratowała. Ciekawe czemu gra jest FPS kiedy jesteśmy na nogach? Sprawa jest bardzo prosta. W życiu by sensownie nie animowali połowy rzeczy które potrafi V. Wystarczy popatrzeć na animacje enpeców. Można jebnąć ze śmiechu. Samochody dalej mają fizykę z dupy nawet jak na grę która nie jest symulacją.
DLC zamówiłem przed premierą ale dla dodatkowej fabuły. Spodziewam się po premierze ścieku w internecie spowodowanego "talentem" programistów Red.
 


Hmmm to ze spotifaja oficjalnie, legalnie? :roberteyeblinking:

Niby tak ale technicznie są słabi. Zamiast wziąć unreala to lansują swój gówniany Red engine. Obie gry na których zdobyli rozgłos to nie jest ich autorski pomysł tylko zaadoptowane istniejące już światy.
Tym niemniej trzeba ich pochwalić że produkcje są bardzo wciągające jeśli przymknąć oko na braki techniczne. Jest niebo lepiej niż u erpegowej konkurencji (zaznaczam że jeszcze nie grałem w BGlll).
Mam wrażenie że po wiedźminie trzecim zgubiła ich megalomania. W cyberpunku dali połowę tego co obiecywali przed premierą a jeszcze połowa z tej połowy nie działa jak trzeba. Tylko fabuła ich uratowała. Ciekawe czemu gra jest FPS kiedy jesteśmy na nogach? Sprawa jest bardzo prosta. W życiu by sensownie nie animowali połowy rzeczy które potrafi V. Wystarczy popatrzeć na animacje enpeców. Można jebnąć ze śmiechu. Samochody dalej mają fizykę z dupy nawet jak na grę która nie jest symulacją.
DLC zamówiłem przed premierą ale dla dodatkowej fabuły. Spodziewam się po premierze ścieku w internecie spowodowanego "talentem" programistów Red.

Wiem o tym że to niejako adaptacje wcześniej przez kogoś stworzonych światów. I trochę masz rację a trochę nie. IMO zrobić dobrą grę na podstawie ksiażek - nawet tak świetnych jak Sapka czy na podstawie drugo/3ecio klasowego RPGa P n Paper jakim był cyberpunk - czyli de facto tez na podstawie książek TO TEŻ NIE JEST ŁATWE. Stary większość tych questów i historii i tak jest zrobiona przez nich w sumie od zera. No silnik też nie tak łatwo swój zrobić... on się chyba mocno na Aurorze opierał.... no a że Unreal 5 jest lepszy no to Paaaanie ile oni go w USA rozwijają non stop 20 lat? My 20 lat temu tłumaczyliśmy gry i pakowalismy w polskie pudełka :PPP Jak śledzisz to wiesz że zapowiedzieli nie tylko nowe tytuły w świecie Wiedźmina Sapkowskiego i Cyberpunka ale tez zapowiedzieli swoje nowe IP - które robią od zera. Ja tam trzymam za nich kciuki.... A że z premierą Cyberpunka to był opór falstart to pełna zgoda - aczkolwiek ja pierwszy raz gierkę odpaliłem dopiero z 2 miechy teamu więc cięzko mi też do końca powiedziec jaka była w dniu premiery.... :eddieconspiracy:

Jakieś przecieki, kiedy wpadną utwory "radiowe'?

No własnie o co z tym chodzi? ktoś wie coś wiećej? Może Redzi to rzucili po prostu dla fanóww? żebyśmy byli jeszcze wiekszymi Ne3rdami :PP :fjedzia:
 
Hmmm to ze spotifaja oficjalnie, legalnie? :roberteyeblinking:



Wiem o tym że to niejako adaptacje wcześniej przez kogoś stworzonych światów. I trochę masz rację a trochę nie. IMO zrobić dobrą grę na podstawie ksiażek - nawet tak świetnych jak Sapka czy na podstawie drugo/3ecio klasowego RPGa P n Paper jakim był cyberpunk - czyli de facto tez na podstawie książek TO TEŻ NIE JEST ŁATWE. Stary większość tych questów i historii i tak jest zrobiona przez nich w sumie od zera. No silnik też nie tak łatwo swój zrobić... on się chyba mocno na Aurorze opierał.... no a że Unreal 5 jest lepszy no to Paaaanie ile oni go w USA rozwijają non stop 20 lat? My 20 lat temu tłumaczyliśmy gry i pakowalismy w polskie pudełka :PPP Jak śledzisz to wiesz że zapowiedzieli nie tylko nowe tytuły w świecie Wiedźmina Sapkowskiego i Cyberpunka ale tez zapowiedzieli swoje nowe IP - które robią od zera. Ja tam trzymam za nich kciuki.... A że z premierą Cyberpunka to był opór falstart to pełna zgoda - aczkolwiek ja pierwszy raz gierkę odpaliłem dopiero z 2 miechy teamu więc cięzko mi też do końca powiedziec jaka była w dniu premiery.... :eddieconspiracy:



No własnie o co z tym chodzi? ktoś wie coś wiećej? Może Redzi to rzucili po prostu dla fanóww? żebyśmy byli jeszcze wiekszymi Ne3rdami :PP :fjedzia:
Z wieskiem trzecim też był kwas na starcie, a co do silnika to jaki problem wziąć unreala? Zresztą smród jaki zrobili cyberpunkiem skłonił ich w końcu do porzucenia gównianego silnika. Miasto jest martwe i sztuczne. Po 100 godzinach grania policjant wciąż przesłuchuje npeca na schodach megabloku nr 10. Mamy rok 2023 a nie 2000 i premierę GTA3.
Żeby nie było wiedźmin to dla mnie action RPG TTP wszechczasów a cyberpunk jest w moim top10 ale nie można byc ślepym na błędy. Samo zaoranie w postaci prześmiewczej gierki z płotką biegająca na przednich nogach nie wystarczy. Ten błąd i wiele innych nadal jest w wiedźminie. Mam jakieś 70 gier w bibliotece Sony i dwie od Redow są najbardziej zbugowane. Przecież oni nadal nie usunęli wiecznej burzy piaskowej z cyberpunka i trzeba robić zapasowe sejwy żeby nie kontynuować gry w obłokach piachu do końca.
 
Jeszcze jedno. Po dwudziestu "dniach" growych nadal nie wykluła się pierdolona jaszczurka. Chyba to już jest zbuk. :stevecarell:
 
Jeszcze jedno. Po dwudziestu "dniach" growych nadal nie wykluła się pierdolona jaszczurka. Chyba to już jest zbuk. :stevecarell:

Chyba nie skumałem

Przeczuwam 5 dni nerwowego cerowania dziur przed premierą DLC

Możliwe - i i tak będzie to jedna z lepszych gierek jakie powstały. Tak czy inaczej ja tam nawet nie spoglądam na tego patcha póki co bo jak mam zagrać w tę wersje 2.0 to na pełnych detalach a mój PC póki co tego nie uniesie więc zrobię dokładnie tak samo jak z podstawką i poczekam - akurat w kwestii gierek nie pali się u mnie ;P
 
Chyba nie skumałem



Możliwe - i i tak będzie to jedna z lepszych gierek jakie powstały. Tak czy inaczej ja tam nawet nie spoglądam na tego patcha póki co bo jak mam zagrać w tę wersje 2.0 to na pełnych detalach a mój PC póki co tego nie uniesie więc zrobię dokładnie tak samo jak z podstawką i poczekam - akurat w kwestii gierek nie pali się u mnie ;
Można zwinąć jajo jaszczurki z lobby hotelowego, zostawić w domu i czekać aż wylezie. Niestety u mnie chyba jakiś błąd bo jaszczurka ma w dupie powitanie z night City.
 
Można zwinąć jajo jaszczurki z lobby hotelowego, zostawić w domu i czekać aż wylezie. Niestety u mnie chyba jakiś błąd bo jaszczurka ma w dupie powitanie z night City.
Trzeba przewijać dni do oporu, przynajmniej tak u mnie było.
 
Back
Top