Co z przeciwnikiem Nastuli?

Przeciwnik miał zostać podany w sobotę, ale zmienili plany, jednocześnie grając na nosie Escobara, po tym gdy dowiedzieli się, że współpracuje z konkurencją ;)
 
spoko, w ostatecznosci zawsze mozna go zaprezentowac na mediatreningu, garazowa to idealna sceneria zeby zrobic spektakularne wejscie :]
 
Malina to przynajmniej napisz kto był brany jeszcze pod uwagę. Może jak będzie co komentować to dotrwam do końca gali UFC.
 
Jeśli Escobar pisał, że w sobote będzie podany przeciwnik Pawła to znaczy, że tak planowało KSW, a obecność mistrza na gali tylko topotwierdza. Wniosek - znów posypał się przeciwnik, kolejna zmiana planów, K&L desperacko szukają kogoś kto zgodzi się wziąć walkę z małym wyprzedzeniem, ale wszyscy odmawiają, albo dają niemożliwe warunki finansowe. Pora dzwonić po Travisa Fultona ;]
 
Jest już niedziela więc nikt się nie szczai. Przeciwnik dla Nastka miał być podany w sobotę więc jak coś to jest usprawiedliwienie.:-)



Czuje, że przeciwnik doznał kontuzji i KSW szuka teraz zastępstwa.
 
Mieli podać w sobotę. Sam już nie wiem, co jest grane. Malinowsky was od początku wkręcał z tym Pride/K-1. Żaden z potencjalnych rywali Nastka nie spełniał tych jego kryteriów.



Myślę, że dziś podadzą. Cały KSW Team miał sporo pracy przy gali bokserskiej.
 
Chyba tak, jak kaczka szuka rozgłosu i uwagi skierowanej na niego...
 
A Wy czego szukacie obrażając go zza monitora? Żartował, wkręcił, nikt nie kazał mu wierzyć w nieoficjalne info. Może Was oduczy naiwności i skorzystacie, a nawet nie zdajecie sobie sprawy ;) Więcej luzu, to forum jest dla naszego hobby i rozrywki, a nie ciśnienia i obrażania, zwłaszcza z tak błahych powodów. Będzie rywal do ogłoszenia to poznacie i tyle.
 
Malinowsky was od początku wkręcał z tym Pride/K-1. Żaden z potencjalnych rywali Nastka nie spełniał tych jego kryteriów.


Ja pierdole. Dobrze, że przynajmniej poszedłem wczoraj spać po tej dźwigni na kolano. Przeczuwałem, że Malinowski coś trolluje.
 
Może miał swoje źródło, które okazało się nieprawdzie. Zagalopował się pisząc, że wie, ale też nie ma powodów do takiego hejtu. Jest to nauczka, że nie ma co się chwalić, że zna się rywala przed oficjalnym jego ogłoszeniem :)
 
Swoją drogą wolę kogoś z zapleczem parterowym, aby Paweł pokazał więcej ze swej stójki lub nie miał tak łatwo jak obali. Żaden wypalony Pride'owiec czy K-1 striker bez parteru nie wchodzi w grę jeśli mam nie być rozczarowany.
 
Jesli faktycznie "wypadl" przeciwnik dla Pawla to nie zazdroszcze im poszukiwan zastepstwa na ostatnia chwile.
 
Jak KSW chce mieć za 20 dni pełną halę to powinni dla Pawła przygotować przeciwnika na conajmniej przyzwoitym poziomie..
 
Oni będą mieli pełną halę nawet jak Paweł będzie walczył z cieniem, KSW to już jest marka, tam większość osób przychodzi się polansować i pokazać w nowych obcisłych koszulkach i szpilkach, dużo osób nie wie gdzie jest ring, a już napewno nie wie kto walczy. Ja bym się przesadnie o frekwencje nie martwił :).
 
Dokładnie. Ludzie idą na KSW jak na dobrą rozrywke do kina, teatru czy opery, bo warto tam od czasu do czasu być i się pokazać. Do tego wjebać na fejsbuka parę fotek z gali, oznaczyć się na nich, ze sie było i gitara.
 
w dniu gali to kursy juz sa znacznie slabsze np na poczatku na Strusa z miesiac przez gala bylo 2.20 a pozniej juz 1.6 najwyzej bedziec zwrot jak walka nie dojdzie do skutku
 
Ruff Ryder, skoncz pierdolic. Byc moze na UFC jest podobnie, watpie, ze cala widownia w hali to wyedukowani fani sportu, ktorzy doceniaja kazde przejscie z polgardy do bocznej i subtelna prace nad kluczem na reke. No prosze Cie. Zyjemy w Polsce! W Polsce, kraju postkomunistycznym, w ktorym niestety wiekszosc sporych wydarzen wyglada jak dozynki i nie dotyczy to tylko sportow walki. To co dla nas jest zenujace i zdecydowanie przekracza granice jakiegokolwiek smaku, nawet niekoniecznie dobrego, ale innych niestety jest atrakcja numer jeden i jednym z glownych powodow, zeby gdzies wyjsc.
 
Ruff Ryder jest hejterem KSW. Nie ma co sie spinać przy jego tekstach odnośnie KSW.
 
Back
Top