Co z przeciwnikiem Nastuli?

Chyba powinniśmy się cieszyć, że "tajemniczy ciężki z Bellatora" się wykruszył. Wolałbym oglądać Nastulę robiącego na ringu pompki solo niż jego walkę z Brettem Rogersem.
 
Temat zniknął, bo jest już jeden, który nazywa się Newsy MMA userów i drugi, który nazywa się Co z przeciwnikiem Nastuli. Trzeci jest niepotrzebny.
 
To nie Brett miał walczyć jeżeli chodzi o zawodników Bellatora. Choć nazwisko dość znane. Ten który był przymierzany do Nastka przegrał ostatnie 2 walki w Bellatorze :)
 
@Logan
Czyżbyś pisał o immieniku Butterbeana :D też myślałem bardziej o nim niż o Sparksie.
 
To można komentować tego kolesia z przerostem kapturów czy lepiej nie? ;)
 
to Ron Sparks... ale to wie nie tylko admin. nie mozna oficjalnie jeszcze, bo oglosza po walce Goloty.... no admina mozna zrozumiec, ze usunal, bo bedzie na mmarocks ze rozpuszcza.
 
Nie ma co komentować bo nie zawalczy. Przeciwnik będzie inny, ogłoszą go w sobotę.
 
Wg mnie i Sparks i Prindle to są dość ciekawe opcje dla Nastuli na ksw... choc wolalbym tego drugiego, sie okaze za kilka dni ;)
 
@qwerty77


Ktoś był brany pod uwagę z BFC(może i Sparks a może Prindle), ale już nie jest... Malina pisał że będzie to ktoś kto walczył w PRIDE i myślę że prawde pisał.
 
Jeżeli wierzyć Malinowskiemu to byli brani pod uwagę zawodnicy z przeszłością w Pride, a nie widzę, żeby Ron Sparks tam walczył.



Dobra jak przeciwnik jest już niektórym znany to przynajmniej może ktoś zdradzi kto był na liście potencjalnych przeciwników dla Nastka?
 
@Al


Malina pisał, że wie o trzech potencjalnych rywali Nastka i, że jeden z nich ma przeszłość w Pride i K1. Nie musiał to być Sparks.
 
[strike]moze mial na mysli prindla, sparksa i schilta :D[/strike]



aha to moze schilt byl wziety pod uwage ;p
 
on myslal o Ricco, ale go pewnie Pudzian dostanie. bo to dno teraz. wszyscy go leja :)
 
@vaicavalo


Z tej plotki co ja słyszałem, i napisałem x postów czesniej wynika że rywal z kontraktem bellatora był dogadany. BFC zablokowało występ zawodnika w KSW. Cała ta trójka z PRIDE rozpoczeła rozmowy dopiero po tym jak bellator zablokował... przynajmniej tak wnioskuje z plotki i info od malinowskiego.
 
Schilt>Rizzo>Lungu <- innych opcji nie widzę jeśli chodzi o PRIDE i to żeby Paweł miał realną szansę, ew. jakiś Yoshida albo Ishii jeśli są wolni. Osobiście chciałbym Oldreema albo Thompsona, szczególnie Kolosa...nie wiem czemu ale to by było ciekawe.
 
a co sie stało z walką Crocopa z Rizzo? Miała być chyba na początku lutego
 
trzeba tez pamietac, ze KSW nie placi zawodnikom z zagranicy wiecej niz 10 000 euro, lub wiecej niz 20 000 w przypadku rywala Pudziana. Mirko i Ishii to wiec nie liga KSW. faktycznie jest pelno plotek, bo czesto olewaja KSW albo przyjezdzaja a pozniej widac jak walcza ujowo.
 
Back
Top