Co z przeciwnikiem Nastuli?

Jeśli KSW ogłosiło Nastule na KSW 20 to stawiam, że rywala ogłoszą dzisiaj podczas trwana gali Polsat Boxing Night



Wydaje mi się, że nie czekaliby specjalnie do dzisiajeszej gali aby ogłosić jakiegoś słabeusza bez nazwiska.



Będzie moc !
 
No dokładnie, nie bez przyczyny pewnie oba wydarzenia się zbiegają :D



Ciekawy rywal + dobra zapowiedż może zainteresować sporo ludzi którzy jeszcze mma się nie interesują a dziś obejrzą PBN :D
 
Widac, ze ksw maczalo w tym palce.



Adamek vs Sosnowski tez o pas polsatu, a potem unifikacja w wielkim rewanzu!
 
Czyli ogłoszenie już na 100% na PBN bo do gali już tylko 2h. Mam nadzieję że ogłoszenie będzie w ciągu gali albo po niej a nie tuż po werdykcie walki wieczoru...
 
Jakby miało być na/po gali, to pewnie dali by znać, żeby więcej ludzi przyciągnąć.
 
http://www.miejski.pl/slowo-Zczai%C4%87



Wiem, ze rua to troll, ale wyrazenie dosc czesto uzywane potocznie.
 
Zczaić a szczaić, to jak laska i łaska - niby różnicy nie ma, a wywołuje uśmiech politowania.
 
Nastek na polsat boxing night. Czyżby ogłoszenie przeciwnika na dzisiejszej gali? ::-)
 
Już myślałem, że ogłoszą rywala jak Nastula wręczał puchar Sulęckiemu, widocznie czekają na bardziej przełomowy moment, może przed walką wieczoru?
 
Bez kitu, tak się wydaje. Już trochę czasu minęło od końca ostatniej walki, a o Nastuli, ani nawet o KSW nie słychać.
 
mało to poważne, 20 dni do gali a tu szefowie 2 organzacji na świecie nie poczuwają się do tego że wypadałoby podać z kim będzie walka, chodźby dla tych co wyskoczyli z kasy na bilet na Torwar
 
W końcu KSW to polski Pride, a kto w Pride znał przeciwnika na prawie miesiąc przed walką ;] ?
 
ostatnio Martin mówił że podoba mu sie Amatorski Puchar KSW bardziej niz walki zawodowe bo nie ma tego calego kalkulowania, game planow, bo zawodnicy dowiaduja sie w dniu walki z kim walcza, moze zostanie to przeniesione ;d
 
Back
Top