Co z przeciwnikiem Nastuli?

Lashley nie walczył nigdy w PRIDE więc nie pasuje do tej układanki. Malinowski miał info. z pierwszej ręki więc trzeba mu wierzyć.



Mauricio Rua wrzuć link, bo ja tego nigdzie nie widzę na wp.
 
Sugerując się informacjami podanymi przez innych stawiam na Kharitonova - przeszłość w Pride i K-1. Ja byłbym całkowicie zadowolony takim przeciwnikiem.
 
Mnie się wydaje, że Cro Cop wcale nie jest poza zasięgiem KSW, ale nie liczę na niego, z resztą ktoś pisał, że ma jakąś walkę w k1 chyba.
 
Jakoś nie jara mnie walka Pawła Nastuli, chyba dlatego, że mam cały czas z tyłu głowy to, że zaprzepaścił szansę. Mógł być naprawdę kimś wielkim w MMA...
 
Rua i Kick to trolle, ignorować



Jeżeli faktycznie podają świadomie złe informacje tj. trollują to powinni dostać ostrzeżenie. Ja na wp nie widzę żadnego artykułu o którym pisze Rua...
 
2e68413b46ec7.jpg
 
Skoro się bawimy we wróżkę to ja obstawiam Lungu. Już widzę tą zapowiedź "legenda legendarnej organizacji Pride i K-1".
 
Dzisiaj sobota więc czekam... chyba nie zamierzają ogłosić przeciwnika Nastuli na gali bokserskiej? Pewnie jeszcze po walce Gołota-Saleta.:-)
 
Wcale bym się nie zdziwił jakby tak było ;) KSW sie zajmuje oprawą więc może coś takiego im do głowy przyszło. :)
 
No może to będzie jeden z nich? ;D Walczył Nastek z legendą zapasów Wrońskim, czas na legendę boksu lub kickboxingu, a potem legenda MT - Różal i legenda BJJ Bedorf;]
 
Rua i Kick to trolle, ignorować.


Halo halo proszę o interwencję administrację, czy to nie mowa nienawiści?



Duży i Gruby to spamer i ćwierćinteligent proszę go ignorować.
 
siódme niebo nienawiści :-)



Skoro przeciwnikiem Nastka jest weteran K1, to może Akebono, istny weteran, aż 10 walk w organizacji K1 ! :-)
 
ja pierdolę :-) kick forma.



a co do rywala - ktoś z redakcji może wie, kiedy go ogłoszą? mam nadzieję, że nie na Polszmat Boksyng Najt.
 
Po walce o pas polsatu zwycięzca powie Borkowi do mikrofonu że walczy z Nastulą na następnym KSW !
 
@up To by była masakra, jakby Nastula sprowadził to byłoby po walce. Obojętnie z którym.
 
Back
Top